Otázky, pripomienky ohľadom ocenení

DeletedUser

Hosť
Myslím, že to môže byť koli tomu, že lode a asi aj katapult sa budú považovať za veci... a vec nemôže hrdinsky umrieť... v každom prípade to ešte preveríme...
 

DeletedUser

Hosť
fatalitas, no dobre, ale aj lod aj katapult stoji nejakych ludi, a tí ludia predsa hrdinsky umriet mozu, ked tlacia katapult v prvej linii a zahynu ;), tak mi povedz, ze to neni hrdinska smrt, to iste aj pri lodiach ... :)

no zjavne proti tomu aj tak nic nezmozeme...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Kdyby se všechno řídilo podle logického myšlení, tak hra vypadá úplně jinak.

Je to sice divné, ale tvůrci si to tak vymysleli, takže je zbytečné protestovat. :)
 

DeletedUser

Hosť
To je pekna blbost. Poslat na pomoc 100 birem je ovela cenejsie ako poslat 100 pesiakov a malo by to byt aj viac ocenene. Mohli by to upravit.

A nevie niekto ako je to pri Neunavnom bojovnikovi? Ja som to ciselne nikdy nejak presne nekontroloval. :D
To by uz bola haluz ak by aj tam bol 1 bod za biremu.
 

DeletedUser19

Hosť
To neviem ale prvý stupeň som dostal asi pri 2500 bojových bodoch a tretí za 25000 porazených jednotiek až pri 47000 bojových bodoch takže asi to bude podobne.
 

DeletedUser

Hosť
To je pekna blbost. Poslat na pomoc 100 birem je ovela cenejsie ako poslat 100 pesiakov a malo by to byt aj viac ocenene. Mohli by to upravit.

A nevie niekto ako je to pri Neunavnom bojovnikovi? Ja som to ciselne nikdy nejak presne nekontroloval. :D
To by uz bola haluz ak by aj tam bol 1 bod za biremu.
Tieto ocenenia dostávaš za :
100 tvojich jednotiek zahinulo hrdinskou smrťou pomáhajúc tvojim spojencom
Porazil si 250 nepriaťelských jednotiek.
aj birema aj bojovy voz su jedna jednotka.....
 

DeletedUser19

Hosť
Pozeral som ocenenia na De Grepolise, niečo som podopĺňal do nápovedy. Nechce sa mi to tu vypisovať, je to zaznamenané v posledných úpravách.
 

DeletedUser

Hosť
Stav

Len pre zaujímavosť, kde sa dá zistiť, ako som na tom s oceneniami - nie konkrétne ocenenia ale napr. koľko som získal surovín... Dakde to musí byť, odkiaľ to berú tie ocenenia.
 

DeletedUser

Hosť
No jednotky(koľko si ch zabil) si klikni na "HRADBY", ostatné sa sa mi zdá ani nedajú pozrieť-napr. koľko suriek si už obral ...spočítaj si v hláseniach a uvidíš :D:D:D
 

DeletedUser911

Hosť
presny pocet,ze kolko surovin,kuziel,rabovani...atd.,sa da podla mna zistit len v hlaseniach a bojovnikov v hradbach,ako,bolo spomenute alebo v agore - kultura - vitazna procesia...
 

DeletedUser911

Hosť
to ano ale pod obrazkom vitazna procesia mas momentalny pocet bojovych bodov...
 
Hore