Otázky, pripomienky ohľadom ocenení

DeletedUser

Hosť
morsky hrob

a este otazku, ako je to s morskym hrobom?, nie je to tam, ze ked posles lodku na mesto, v ktorom su biremy a ti ju potopia aj s vojakmi tak mas ocenenie za 10, 100 atd?, lebo som poslal 130 jazdcov na hraca, ktory ma prekvapil poctom birem a vsetko padlo bez vylodenie, a ocenenie nikde :( ...
 

DeletedUser

Hosť
Na to sa myslím, že nepýtal, ale to je jedno ..:) Proste v Agore má boj. body, V hradbách nájde koľko jednotiek zabil a hlásenia by si musel spočítať v nich surky ..atď...

Toto si viem pozriet. Nie som blb :D

Ale viac info ti nikdy nemoze poskodit. Chram by mohol davat info o pocte kuziel. Sklad o ziskanych surovinach. Ide o to, aby ked tuknes na daku budovu, ti to aj daco ukazalo, nech tam nestoji ako kol v plote.
 

DeletedUser

Hosť
a este otazku, ako je to s morskym hrobom?, nie je to tam, ze ked posles lodku na mesto, v ktorom su biremy a ti ju potopia aj s vojakmi tak mas ocenenie za 10, 100 atd?, lebo som poslal 130 jazdcov na hraca, ktory ma prekvapil poctom birem a vsetko padlo bez vylodenie, a ocenenie nikde :( ...

Morsky hrob je len za vojakov, ktori ti umreli kuzlami, nie bojom.
 

DeletedUser

Hosť
jste si jistí s tímmořským hrobem? mě medaile naskočila a nevím o tom že by mě někdo srubnul tolik vojáků kouzlem..
 

DeletedUser

Hosť
ako dlho musim byt 1. aby som dostal odcenenie len tak pre zaujimavost
 

DeletedUser

Hosť
stačí se dostat na určité místo a ocenění máš..
já dostal medaili za top5 na moři a i když jsem pak klesl tak mi zůstala.
 

DeletedUser

Hosť
no uvidime stale ked si na seba kliknem tak je tam len top 20 tohoto sveta :) a uz som bol 1 no uvidime ci to nabehne neskor alebo sa tam budem drzat nejaky den dva chcem len tu cenu :)
 

DeletedUser

Hosť
no uvidime stale ked si na seba kliknem tak je tam len top 20 tohoto sveta :) a uz som bol 1 no uvidime ci to nabehne neskor alebo sa tam budem drzat nejaky den dva chcem len tu cenu :)

Ja mám problém s ocenením už si porazil 2500 jdnotiek, pretože mám už aj v útočných viac než 2500 a nič, ako to je možné?
 

DeletedUser

Hosť
No musíš dosáhnout další metu:) a to není 2501:)
až dosáhneš další medailové pozice tak dostaneš další medaili:)
 

DeletedUser

Hosť
Ja mám problém s ocenením už si porazil 2500 jdnotiek, pretože mám už aj v útočných viac než 2500 a nič, ako to je možné?

Do Najlepsieho utocnika sa rata pocet zabitych jednotiek.
Do bojovych bodov sa rata populacia zabitych jednotiek.

Za Hydru aj za sermiara je len 1 zabita jednotka.
 

DeletedUser

Hosť
Do Najlepsieho utocnika sa rata pocet zabitych jednotiek.
Do bojovych bodov sa rata populacia zabitych jednotiek.

Za Hydru aj za sermiara je len 1 zabita jednotka.

No ok tomu rozumiem ..no ja už mám viac než 2500 boj. bodov a vždy nič :(
 

DeletedUser

Hosť
Nejde o to, kolko mas bojovych bodov. Ide o to, kolko protivnikov si zabil.

No veď tu si to písal, že koľko sa počíta do naj. útočníka a tam už mám viac než 2500, čiže som zabil viac než 2500, takže už by to mal naskočiť, ale zasa keď som to počítal v hradbách tak je tam úplne iná cifra (menšia) :confused: už som z toho fakt zmätený


Do Najlepsieho utocnika sa rata pocet zabitych jednotiek.
Do bojovych bodov sa rata populacia zabitych jednotiek.

Za Hydru aj za sermiara je len 1 zabita jednotka.
 

DeletedUser

Hosť
ale tu cifru mas ze jeden mec=1 bod v utocnikoch a jeden kon =3 body v utocnikoch ale v odceneni je jeden mec=1 a jeden kon=1 preto je to tak inak trochu
 

DeletedUser

Hosť
No.... Musis vediet rozdiel medzi poctom bojovych bodov a poctom zabitych jednotiek.



Ak to chapes, tak ti je jasne, ze pocet bojovych bodov je vzdy vacsi ako pocet zabitych jednotiek. Takze ak mas 2500 bojovych bodov, tak si pravdepodobne zabil menej ako 2500 jednotiek.
 

DeletedUser

Hosť
a ešte ako bonus sa to rata iba od toho upgradu, kde to bolo zavedene, takze aj ked si predtym zabil milion jednotiek tak nic, a ocenenie ziskas az ked zabijes 2500 jednotiek po tom upgrade (to sa tyka hlavne alfy)
 

DeletedUser

Hosť
No.... Musis vediet rozdiel medzi poctom bojovych bodov a poctom zabitych jednotiek.



Ak to chapes, tak ti je jasne, ze pocet bojovych bodov je vzdy vacsi ako pocet zabitych jednotiek. Takze ak mas 2500 bojovych bodov, tak si pravdepodobne zabil menej ako 2500 jednotiek.

Tomu chápem len mi nedošlo to, že v zabitých jednotiek je to inak, ale už chápem (lebo som si to počítal v hradbách)
 
Hore