Otázky, pripomienky ohľadom ocenení

DeletedUser

Hosť
ocenenie

Tréner úroveň 2 - potrebných 1000 naverbovaných jednotiek.Získal som ho dnes na bete tak možno sa Vám to bude hodiť.

S pozdravom von Pisko

//Skinny: Dik :) ale nabuduce to pis rovno do oceneni vo fore: Taktiky, Návody... :) táto téma je len na otázky :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no, tak neviem, ale mne sa nezdá že by boli len na okrasu, alebo je to náhoda že by sa mi po jednom ocenení (dnes, nezapametal som si ake to bolo) rozšíril počet obyvatelov vo všetkých mojich mestách cca o 50?

bolo to asi ocenenie Bodový kráľ 1úrovne lebo aj mne to dnes zdvihlo počet obyvateľstva.
 

DeletedUser

Hosť
Môžem potvrdiť, nič nepribudlo. Dokonca sa ani ocenenia neupgradovali.
 

DeletedUser

Hosť
Neviem ale získal som niečo nové čo tu vôbec nieje

Pán morí - dostal si sa medzi 5 najlepších tohto oceánu - kontinentu
 

DeletedUser

Hosť
mam otazku

ako je mozne, ze ked birema vezme 8 ludi a spojencovi som ich na obranu poslal 62 - všetky zlikvidovali - teda mi zničilo 62*8=496 ludi, tak som nedostal ocenenie hrdinská smrť, ktorá je už za 100 ??? , vie mi to niekto vysvetlit?
 

DeletedUser19

Hosť
Pravdepodobne sa počíta jedna biréma ako jedna jednotka, nie je to na obyvateľov. Ja som na tom tak isto.
 

DeletedUser

Hosť
ah jááááááááj

ah jaj, a ja ze sa aspon ukaze nieco, co by niekto ocenil, ale zas je to trochu blbost, potom neni rozdiel medzi 100 prakerov a 100 birem?, dost odveci
 
Hore