Na akom aute jazdite a po akom tuzite???

DeletedUser

Hosť
Mne sa paci vela aut al chcel by som iba 2-
1.- Cadillac Escalade
images
Ked si ho kupim dam si na zakazku tuning-
images


Alebo toto -
2.-Cadillac eldorado rocnik 1967
images


A tuning-
images
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
takze americke auta ale escalade sa paci aj mne len kvoly jednemu nie mozno uz v novych modeloch pre europu to nejak upravili ale ta americka prevodovka v podobe toho konara co trcala spod volantu ked som do toho sadol a tam to potrubie nieviem mne to strasne kazilo dojem z toho auta ale z vonka nadhera a v bielej plus nejake kolesa napriklad ashanti :D
 

DeletedUser

Hosť
ja zostavam pritom co som tu uz pisala, pre mna jednoznacne VW Touran, uplne staci, pekne, priestranne a dostupne financne :D
ale ak by som sa mohla rozsoupnout, tak urcite nejaky sportiak, mozno aj to lambo :p dovod je jasny, zenskym sa lahsie soferuju sportiaky, lebo maju blizsie pri sebe pedale :D
 

DeletedUser

Hosť
pekne ja vodičák nemám.. takže sa len nechávam voziť ale naj auto čo sa mi páčilo bola KIA Soul... pekne aspoň si hlavu neobíjam :)
 

DeletedUser

Hosť
ani ja nemam vodicak co je anomalia kedze som chalan a vek na to mam uz davno :D
 

DeletedUser

Hosť
ahoj anomalia, sak tebe treba prdelku vozit, tak ale bol si slusny spolujazdec, nestazovala som sa ::sledge:
 

DeletedUser

Hosť
ano ja sa necham vozit ale len zodpovednym soferom ako je Nibiru samozrejme ktora soferuje skvele a ja som sa nestazoval az na tie pauzy co mi nechcela robit :D
 

DeletedUser

Hosť
len sa nehraj, sak som dvakrat zastavila... sice vzdy z nahleho zvlastneho popudu...a vzdy tam, kde sme nemohli stat... tak ale nemozes tvrdit ze sme vobec nezastavili :p
 

DeletedUser

Hosť
Tu som este nebol :D :D kazdy kto ma ma na facebooku vie ze mam VW Golf6 a kedze ma na facebooku amju asi styria grepoliscata tak to nevie skoro nikto :D :D a po akom aute by som tuzil .. :D toto na dialkove take fajne velke .. :D ci pana moj detstky este nesplneny sen :D ale ne take auto male .. proste nomaln velky motor aspo take daco velke jak napr velky plysak :D ale na dialkove :D :D
 

DeletedUser

Hosť
ja som mal favorita, feeest dobre auto, ale bohuzial nebolo pevnejsie ako ten betonovy plot.. tak teraz chodim peso :D
 

DeletedUser

Hosť
ale perfektne bolo , ten deravy vyfuk tomu davalo tuningovy zvuk :D skoro som pokutu zato dostal :D ale aspon bolo bezpecne, ani skrabanec som nemal a auto na cucky
 

DeletedUser

Hosť
:D Ja uz mam tiez burany golf .. :D a co .. ani rok nemal .. aale ta Sorky je nebzpecny sofer :D ta treba chapat :D
 

DeletedUser1618

Hosť
Tak ja by som si strašne moc priala toto autíčko:
2008-Dodge-Viper-SRT10-Coupe-Snakeskin-Green.jpg



A síce neni moc taká téma ale je to podobné... Tak Harleyku by som tiež neodmietla .. Harley davidson..hmmm :)

harley-davidson-fat-boy-lo.jpg
 

DeletedUser

Hosť
No zatiaľ nemám ani vodičák, ale na tom sa už pracuje, a ani auto, ale chcel by som VOLVO XC90, v oranžovej farbe. :)

2003_volvo_xc90_t6_awd-pic-59372.jpeg


Ale tiež sa mi veľmi páči BMW Gina :)

bmw-gina-concept-car2.jpg
 

DeletedUser2467

Hosť
moje oblubene auticko je:
seatibizasportcoupe0200.jpg

ale chcel by som aj elektromobil :
volvoelektromobil01.jpg
 
Hore