Na akom aute jazdite a po akom tuzite???

DeletedUser

Hosť
Vitkor, a co ty potrebujes prusery??? Ja sa na to nepodujmem, ja mam zivot fajn a salet na aute nie je v mojom style. Mal by si castejsie citat spravy co ti blazni vodici vyvadzaju. Pred styrmi rokmi som bola na dovolenke v terchovej a vecer som sa vracala zo ziliny do terch. a tam je vsade tma na tych cestach a taky manik z bocnej polnej do mna vrazil 90 km/h min. (Bol to mlady chalan, auto od otca). Ja som sa dostala v momente do smyku, slahlo ma o lave zvodidla do protismeru a keby isloprave oproti auto, tak si uz asi neforujeme...
 

DeletedUser

Hosť
toto toto :)

imgres
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
No bimbasko, moc sme z tvojho prispevku nevideli, ale ja sa topokusim ostatnym prelozit...
Nie je to nahodou mitshubishi l200 animal???? uuuuplnou nahodou :D

a neni to nahodou ono?? :cool:

viewer.php
[/URL][/IMG]
 

DeletedUser

Hosť
1639.jpg
tak toto je môj sen
a potom ešte Audi ale tam je viac možností:)
 

DeletedUser

Hosť
ja viem aj ja sa drzim pravidla ze bezpecnost na prvom mieste :)
no na druhej strane naco je cloveku nadupane auto ked ho nevie perfektne ovladat
jedina cesta je nacvicovat to na nejakom dobrom mieste kde niesu ludia a je tam dostatok miesta :p nieco ako stare letisko , i ked tu na Slovensku bi sa takychto miest vela nenaslo , teda aspon ja o nejak bars vela miesty neviem
 

DeletedUser

Hosť
mal som 120
teraz feldu kombíčko-opravím aj náhr.diely sú lacné-:D
páčilo sa mi EV-1/auto od GeneralMotors/ už sa nevyrába a dali všetky zošrotovať-vlastne jedno je kdesi v múzeu dodali ho tam od GeneralM-no je znepojazdnené.Bol to prvý elektromobil čo mohol konkurovať spalovacím-1996.
Smutné išlo o peniaze preto nejazdí-:(
http://www.youtube.com/watch?v=dEROQCvSMfo
http://www.youtube.com/watch?v=jgwrHXp73u4&feature=related
no ak by boli peniaze tak toto tiež elektromobil no neviem dojazd ani rýchlosť len viem ,že existuje.
http://www.youtube.com/watch?v=sJC7E06IBXI&NR=1&feature=fvwp
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
mal som 120
teraz feldu kombíčko-opravím aj náhr.diely sú lacné-:D
páčilo sa mi EV-1/auto od GeneralMotors/ už sa nevyrába a dali všetky zošrotovať-vlastne jedno je kdesi v múzeu dodali ho tam od GeneralM-no je znepojazdnené.Bol to prvý elektromobil čo mohol konkurovať spalovacím-1997.
Smutné išlo o peniaze preto nejazdí-:(

ale tu sa nasiel niekto kto to auto pozna coze ja to poznam dost dobre mal som trochu v minulosti povinnost pozriet sa na alternativne paliva cize som si zacal zhanat podklady k takejto problematike a narazil som na pribeh tohto auta a musim suhlasit keby chodilo elektromobili su dnes na takej urovni ze by sa vsetci pozerali ale bohuzial ropna lobby nespi a ma tolko prachov ze tento super projekt dokazala utopit komplet
 

DeletedUser

Hosť
tak toto som teda necakala, ze skoda fabia, pre mna je to jedno z najprisernejsich aut, v akych som kedy isla. Nejde o technicke vybavenie, ale hlavne o ulozny priestor. Z vlastnej skusenosti ti poviem, ze do citroena saxo narves viac ako do tejto hrkalky, nedala som tam ani bratov kocik pre malu...
Takze vazeni, ak si niekto bude chciet zakladat rodinu, tak si prosim skodu fabiu nekupujte :D minimalne combi, ale najlepsie renault scenic, WW touran a podobne velkoplosne auticka :p
 

DeletedUser

Hosť
Ma akože doma máme Škodu Octaviu 2 Combi a je to dobré auto :) veľký úložný priestor a aké by som chcel mať ja nájdete v jednom z prvých príspevkov :D
 

DeletedUser19

Hosť
Ja si na vozenie ešte zopár mesiacov počkám ale z môjho avataru je asi zrejmé, akú značku uprednostňujem. Momentálne som vozený na niečom takomto.
A po čom túžim? Akékoľvek vozítko BMW by mi nevadilo ale strašne sa mi páči M3 a X6 M.
 

DeletedUser

Hosť
sa nezdate, tusim som kapla na dibru partiu :p Chlapci, budem vas odporucat babenkam, kto by sa nenechal rozvazat na takom stroji?? :D
 

DeletedUser19

Hosť
Už len taká drobnosť, stačí si naň zarobiť :) Ty si tu tuším ako jediná dala ako sen auto, ktoré sa dá aj prakticky využiť a nestojí milióny. Inak vieš o tom, že keď si priplatíš tak ti Touran dokáže sám zaparkovať?
 

DeletedUser

Hosť
pocula som o takej srande, tusim to je samonavadzaci system,ale to ja nepotrebujem, parkujem obstojne, skoro vzdy cuvam, aj jazdim v pohode, moj problem je akurat orientacia, nikam netrafim a tak ja nutne musim mat v aute GPS navigation :)
 

DeletedUser

Hosť
chlapci, vy ste nároční :connie:
tak ale keby mi raz nejaky chlap dovliekol domov barjaku z tych masin, co ste tu prezentovali, tak urcite protestovat nebudem :p
 

DeletedUser

Hosť
Makaróni sú v tom znalci

Ja vlastní pekného tátoša. Je to:
Alfa Romeo 156 2.0 16V TS Selespeed
Je to plnokrvný dvoj liter v základe 114 kW / 156 PS ja viem nieje to až zase veľa, ale z vysokozáťažovou sekvenčnou športovou prevodovkou selespeed kde je robotizovaná spojka (použitá technologia F1) tak je to bomba. Už nemám spojkový pedál, ale radím buď na volante, alebo pákou ktorá je už iba ako džojstik. Čiže zaradenie rýchlosti je ostázka zlomku sekunky.
K tomu ak si pripočítate, že to môžem točiť do 7000 otáčiek a dvojka hravo spravý 100 km/h tak je ta ľahoda. To sa nedá opísať to treba vyskúšať :sledge:
cb_ima_705_4bd4bc639dfbb.jpg

cb_fotogaleria4_705_4bd4ba4b7ac43.jpg

.
No a teraz bi som mal zálusk na niečo ešte lepšom, ale značka určite ostáva ;)
.
pininfarina__alfa_romeo_duettottanta_concept__2010__010.jpg
 
Hore