Na akom aute jazdite a po akom tuzite???

DeletedUser

Hosť
Tak, vážení príchodzí, na akom aute jazdíte a po akom túžite???
Ja mám momentálne Citroenik Saxo, ale veeelmi ho chcem vymenit za Volkswagen Touran - moja mama na to hovorí, že snívať sa dá aj za dňa :D Ale ja si to raz dakedy určite splním, bo mám kopu neteriek a synovčekov, ktorých treba strážiť a bolo by super nezažívať ten ustavičn cirkus v mhd, vo vlakoch a inde, vždy keď sa kamkoľvek ide. Takto by som si tych mojich prakačov pekne naložila a rýchlo odlifrovala, kam by sme len chceli...
No a GSP ako nutnost k tomu, zena je zena a orientacia je moja slabost :cool:
Staci mi mapa v grepe na gamme :D

Tu ho mate v celej krase

995995touran2.jpg
[/URL][/IMG]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ty kedy vstavas prosimta sak si skoro ako ja :D no a ja nemam ani vodicak :D doteraz som ho nikdy nejak nutne nepotreboval ale uz sa nan chystam potom tio sem hodim aj auto ked budem vediet :D
 

DeletedUser

Hosť
Keďže mám 15 tak auto ešte nemôžem mať :D
ale túžim po Lamborgini Gallardo :))))))
Lamborghini%20Gallardo%20Yellow%20-%201024x768.jpg
 

DeletedUser

Hosť
Skinny, ooooouuuuuu, to je teda parada, ale co na to tvoja penazenka???
Moja by sa asi rozplakala. Takze sportiaciky sa ti luuubia, no dobre.

Skipi, ja som pomahala mojmu bratovi s detmi a vstala som, aby som jeho chudere zene vyzehlila 4 pracky pradla. Takze tak. Symbolicky som si opasala taku chic kvetinkovu zasteru a v duchu som tou zehlickou drtila prisery :D

A este vam prezradim jednu moju tuzbu - strasne rada by som si raz prenajala karavan a isla po francuzsku - provensalsko a tade... :eek:
 

DeletedUser

Hosť
Skinny, ooooouuuuuu, to je teda parada, ale co na to tvoja penazenka???
Moja by sa asi rozplakala. Takze sportiaciky sa ti luuubia, no dobre.

Skipi, ja som pomahala mojmu bratovi s detmi a vstala som, aby som jeho chudere zene vyzehlila 4 pracky pradla. Takze tak. Symbolicky som si opasala taku chic kvetinkovu zasteru a v duchu som tou zehlickou drtila prisery :D

A este vam prezradim jednu moju tuzbu - strasne rada by som si raz prenajala karavan a isla po francuzsku - provensalsko a tade... :eek:

dobre pozuj ty ma chces nenap[adne zbalit ja cestu karavanom po tychto krajinach planujem s kamaratom uz dva roky stale nam do toho nieco dojde :D
 

DeletedUser

Hosť
skipi, nemas pocit, ze na akykolvek prispevok reagujeme, vzdy sa dostaneme k tomu, ze zeny su potvory marnive a hladaju chlapov? :rolleyes:
Vsetci ostatni navstevnici budu reagovat iba na nase panaky, podpichovacky
a ktovie na co v buducnosti este :p
A to vazne aj ty chces ist karavanom do fr???? Hmmmmm, teraz sa zamyslam, ci nechces zbalit ty mna a preto to pises (v skutocnosti si podla mna chcel ist na slonovi po juznej afrike, vsak??? :D)
 

DeletedUser

Hosť
mam len 15 :D
ale tuzim po chevrolet cobalt ss
neskor bi som si ho chcel paradne vytunit :p
Chevrolet-Cobalt_SS_2006_photo_01.jpg
 

DeletedUser

Hosť
viktor10, gratulujemti, ty si na rozdiel od skipiho pochopil, ze ustrednou temou su tu auta... takz dalsi chlapec na sportiaky a este aj spojlery :cool:
a to si nam poslal obrazok vlastnej masiny????
 

DeletedUser

Hosť
heheh vlastnej ? :) mam 15 to musim sprtavit vodicak , nasetrit az tak potom si mozem kupit :)
do dochodku to mozno stihnem :D
 

DeletedUser

Hosť
ok dobre teda toto je pan mojho srdca :D
Bmw_X5_2.jpg


a nie vazne tu cestu karavanom uz dlho planujeme ale tento rok sme sa dostali aspon na okruh po slovensku sice este nie karavan ale aj tak vykon pri nas
 

DeletedUser

Hosť
takze bmv cko, no ty si daky frajer, skipi, nasiel si na webe tonajlepsie, aby si frajeril, priznaj sa. Ale nie, dnes som daka jedovata, musim sa krotit :rolleyes:
Ale to tiez nie je zle, avsak na moje pomery pridrahe. Samozrejme je tu priestor hovorit aj o tuzbach.... vsak skipi?? :rolleyes:

A k tomu chevroletu - je to fakt krasne neprakticke a uchvatne balicske auto. A tym tvojim patnastinam asi tolko, ze tolko ma aj jedna moja neter :D aaaaaaah, teraz si vsetci budu mysliet, ze mam aspon styridsat :eek:
 

DeletedUser

Hosť
kludne mozes byt ustipacna uz mi pred domom parkovalo aj ked ja som nejazdil ten vodicak nemam ale sluzobne z firmy ktore mala k dispozicii mama (uz nam pred domom parkovalo par kuskov uz som sa vozil vo vselicom) ale momentalne nie trosku problemy v podnikani ale znova budu a tentokrat uz aj ja s vodicakom :D
 

DeletedUser

Hosť
to mi odlahlo, vsak ty si este ani frajarku neviezol do bijaku, co??? :D
ale to auto - no... vidno, ze si sportovo-rodinny typ :D
 

DeletedUser

Hosť
no veru ak to zoberiem tak baby vozia mna :D trochu obratene ale mne to nevadi ja niesom nejakym zastancom ze chlap musi soferovat nutne a podobne taketo veci su mi jedno

a ano som rodinne sportovo zalozeny tip milujem kludnu jazdu a pohodlie (uz som mal cest aj so sportovimi autami tym myslim cisto sportove auta dvojmiestne ale nase cesty a podobne radsej pekne velke SUV a dobra hudba ako ferari ci podobne srandy moj nazor )
 

DeletedUser

Hosť
hahah pan je fajnsmekr co ? :D
skipi najhorsie je ked sa vezies z blondinkou a ona riadi :D vtedy sa neda nic predvydat :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Viktor, pozor co hovoris, nahodou ja som blondyna a od prirody a myslim, ze som dobry sofer. Je trapne byt predpojaty voci farbevlasov (a ja sa just neprefarbim - nie je na to cas, nie je to zdrave a... staci, chmchmchm:cool:)
Priznavam, trocha problem s orientaciou, nevyznam sa ani v rodnom meste :D
Tak ti teda, usko nase, prajem uspesne zvladnutie skusok na vodicak a vel astastnych kilometrov :D
 

DeletedUser

Hosť
no ja nerozlisujem podla farby vlasov ked je niekto tupy moze byt aj plesaty :D asi tak ale vies co ja dokazem za tie roky co sedim na sedadle spolujazdca a uz som najazdil celkom dost v tolkych tipoch aut od skoda 120 az po auta v hodnote byvania :D a z vela sofermi ze viem po par minutach zhodnotit aky je kto sofer a ak usudim ze nie tak uz s nim do auta nenastupim ja som v tomto svina aj kamarati ked ma vezu vedia ze ideme vzdy podla predpisov a opatrne :D a pas mam aj na parkovisku ja mam dost vzrusenia v zivote nepotrebjem riskovat zbytocne
 

DeletedUser

Hosť
Tak to by si ma zabil uz davno.
Vzhladom k tomu, ze som z hlavneho mesta slovenska a obvykle mam v aute bandu jaciacich 1-5 rocnych pavianov, tak obcas par veci prehliadam, ale reagujem rychlo :D Rada blikam, akoze sorry alebo zapni svetla a pomerne casto ma zastavuju policajti, asi preto ze cestou od mojho domu maju stanicu a ked vidia co veziem v aute a ake mam auto, vzdy ma pustia a zrejme si hovoria - chudera zena, tolko deti... ma to v zivote tazke...
Ale je dolezite byt k policajtom velmi slusni, to som sa uz naucila a rozhodne to radim aj vam :D
 

DeletedUser

Hosť
v hlavnom meste som zil cely zivot to az teraz som mimo nejaky cas ;D takze mi nemusis objasnovat situaciu v hlavnom meste co sa tyka dopravy :D
a ano presne treba byt k policajtom slusny mam ten isty nazor :D
 

DeletedUser

Hosť
heheh :p hodil bi sa nam nejaky slovak s nadupanou karou co vie aj zdrhnut policajtom :) ne len seci platit pokuty za mensiu nepozornost :cool:
nejaky dobrovolnik a k tomu jazdi ako ken block ? :D
 
Hore