Na akom aute jazdite a po akom tuzite???

DeletedUser

Hosť
inak vyborny vyber ako to auto je neznicitelne ale ked uz hardcore offroad mozno santana ps10 by som uvazoval :)
 

DeletedUser

Hosť
prosiiiim t ja som na lade jazdil este ked vy ste ani nevedeli co to je grepolis
 

DeletedUser

Hosť
ehhehe to je faaaro :D
vaz-2105-lada-nova-front.jpg
 

DeletedUser

Hosť
No viem kto by také chcel...simon...ale ten čo ho fotil ho zaparkoval tak ako keby ho chcel cúvnuť do tej rieky za ním....
P392a97cb_1073426.jpg

toto si naozaj kúpim keď budem mať 18 to je môj malý krásny sen... :)
 

DeletedUser1769

Hosť
mal som Octaviu 1. generacie... teraz som si kupil Renault Fluence... po par rokoch ostane zene a ja si dam asi Renault Latitude... ale fed mi fortuna da vsetky cisla na Euromiliony tak bud BMW 760 alebo Audi A8 alebo Mercedes S65 AMG... vsetkych som soferoval... dynamika Mercedes, Interier Audi, podvozok BMW... nemozno ich dajako skombinovat? :D
 

DeletedUser

Hosť
Nefunguje ten link :) Ale auto pekné,no treba poriadne veľa peňazí na také "čudo"
 

DeletedUser

Hosť
Tak tu to lamborghini mate, ale farbu som netrafila :D
Tak ale toto je uz jaka masina, ty more :D

1457314573lamorghini.jpg
[/URL][/IMG]
 

DeletedUser

Hosť
no krasne je ale skus s tym jazdit po slovensku budes rad ked z neho vystupis a kazde skrtnutie podvozku budes citit ako keby ti trhali zub :) a ak mas niekde retarder mozes to rovno otocit lebo naprejdes :D toto je na idealne cesty a tie u nas niesu
 

DeletedUser

Hosť
hummer akurat tak H3 sa da ale aj tak je to moc a hlavne strasne to zerie mozes verit Land rover ano to mozem a velmi u nas na cestu nieje dobre ani slicky ako gumy a pekne kolesa strasne sa vedia obuchat ked ides do garaze v nakupnych a podobne na nase cesty hlavne dobri podvozok a taky co aj vela znesie to je to ;D
 

DeletedUser1769

Hosť
Na do BA je najlepsie Felicia 1.3 :D Vyskusane kazdodennym jazdenim (bol to firemak) V poho ide cez retarder a jamy 60tkou :D Lepsi jak hocijaky terenak... a ked sa nieco pokazi na srotoviskach je nahradnich dielov habadej :D
 

DeletedUser

Hosť
ano ano to ako ten vtip ake je najlepsie terenne auto = sluzobne a potom, najrychlejsie tatrovka vzdy je na cele koloby :D presne tak ale do BA najlepsie hatchback a city posilovac riadenia :D a hlavne dobra hudba ked sa stoji v kolone :D
 
Hore