Legendy SK Grepolisu

DeletedUser1626

Hosť
ja dávam na prvé miesto KJU333, SVETLUŠKA, ADMIRA, ARTERION, KARČI, WRATHA, špeciálne miesto dávam TOMAN, samozrejme mien je kopec ale týto páni a dámi sú v mojích očiach top, lebo boli pri mojom zrode, a samozrejme nesmiem vynechať moju pravú ruku Tomino27. Vynechal som dosť mien lebo by som napísal asi dve A4, s mnohými sme spolu strávili pobyty na chatách alebo osobné stretnutia :)
 

DeletedUser2189

Hosť
ja som zabudol na ChrisTmAn-a,tiez super hrac a kamos...
a samozrejme vsetci z Army of Horus...:)
 

DeletedUser

Hosť
Pre mňa sú určite legendárnymi hráčmi Mapa46 , emiliian , majot007 , elo111 , 74stevo74 od ktorých sa dá veľa naučiť a ktorí v hráčovi zanechajú určitú stopu

ale potom sú hráči ktorím máte byť za čo vďačný a ktorí ( aspoň podla vás ) pre vás urobia veľa a dajú šancu aj keď urobíte chyby a takým výnimočným hráčom je mimixx a asphyx666 :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
..., WRATHA,...
Wratha bol moj spolubojovnik na Bete. :D Boli sme hned vedla seba na jednom ostrove.


Tak ja si myslim ze v tom zozname by zas nemalo byt tisic hracov, tak ja by som dal skorej takych co tu nesu, moc som s nimi nehral ale minimalne na fore boli od zaciatku grepu aktivni a uspesni hraci. Ares, Slavien, berserkr, na dalsich si nepamatam. :) A potom z novsich skipi, Lanci, Nibiru, ... . Mozno aj ice, Sorkan, Adaios, tresky, luckloser. Viac ma nenapadaju nejake znamejsie osobnosti.
 

DeletedUser2189

Hosť
no dovol:D
ja taky krasny a nespomenies si na mna:D
ja som bol legenda este som tu ani nebol:D
 

DeletedUser

Hosť
sorkan, Lancelot SVK, skipi, a este z gamy - treskyryby a richi.com (pre mna richi najvacsi hrdina tejto hry :) )
 

DeletedUser

Hosť
mamaZ, danka111, LancelotSVK, fajka11, sorkan, skipi, Thief, wolfy, majot007, treskyryby, vojto7, petrolejkar, Alexan The Gread III, Marcus Traianus, bobes, miroslavCZ, unkas, KJU333, RIO2, console, maxus1, vysadok, elo111, ešte je ich viac, títo sú pre mňa najvýznamnejší, je ich viac ale nenapadajú ma mená.
 

DeletedUser1452

Hosť
Z alfy boli podľa mňa najlepší (okrem tých čo spomínal majot) mojeja5,69cvoki69 a dodo0077
 

DeletedUser

Hosť
ja za seba prešla som si viacerými svetmi, a najlepší podľa mňa sú traja hráči a to mojeja5, vždy na blízku, bastet, super parťáčka, a posledný skipi vždy ma rozosmeje.
 

DeletedUser

Hosť
THETA : Viliam dobyvateľ
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Eta: akcibaz, zajac45, dedulo, myšička, Marcus Traianus, výletník, hytman
 

DeletedUser

Hosť
fíha, tak to ďakujem za uznanie aj po takom dlhom čase :)


Ale ono sa to nedá objektívne posúdiť. Po väčšine sa hráči preslávili len na jednom svete, ale nájdu sa aj výnimky.
Každopádne, bude len dobré keď sa objavia aj nové legendy, taká mladá krv. A kto vie, možno raz sa stretnú viacerí na jednom svete a začne zas stará dobrá zábava :)
 

DeletedUser3690

Hosť
legenda thety určite player777 .... nevinikal ani múdrosťou, ani nejakou špeciálnou silou...no bol to taký šašo....vždy vedel človeka rozosmiať...
 
Hore