Legendy SK Grepolisu

DeletedUser

Hosť
Kto je podľa vás legenda SK Grepolisu???
Hráči: skipi podľa mňa on je pán a Thief tá ale iba útočí...
Spameri na fóre: tak podľa mňa najväčší spamer bol Zabijak11 (už ho tu nevidím) on zotrval asi najdlhšie a vedel spamovať tak že jeho príspevky mali aj hlavu a pätu....no čakám od vás ďalších ľudí ktorí sú podľa vás Legendy
 

DeletedUser

Hosť
Doplňujem:

majot007, **PCOLO**, Nefertiti SVK, gameralfa R.I.P. , Barbar 22, a iní..
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem Legolas, je pekné že si ešte na mňa pamätáš :p

Legendy Grepolisu.. uf, poznám toľko kvalitných hráčov..
tak ale vypichnem z bety a gammy tých naj.

gamma: Treskyryby (za LIONS), LancelotSVK a emiliian (za Gates of Fire), black knight a fajka11 (za Predators), elo111 (za BSP)

beta: skipi a *Ares* (za CHAOS), RIO2 (KRONOS, kedysi STIGMA) a mapa46 (za KRONOS), SHARK131 (teraz KRONOS, predtým Omnium sanctorum)
 

DeletedUser

Hosť
si to tu rozpisala :)
ja by som iež dal za betu skipiho :) a mapu46 a kamazoe
aj za deltu Sorkan :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1879

Hosť
emiliian je BSP tam sa to popreskupovalo :D
a len by som podotkol, že body či už stvebné alebo aj bojové ako som sa v poslednej dobe na vlastných mestách presvedčil ešte neznamenajú, že ten hráč je naozaj kvalitný, len že je aktívny.
 

DeletedUser3132

Hosť
Mylel som ze sa menuju len hraci ktory uz niesu medzi nami inak by sa dali pisat o hracoch cele romany :cool:
 

DeletedUser3367

Hosť
Presne tak Peto, ak sa pocitaju aj este kto hra, minimalne o 2 viem :)
 

DeletedUser3132

Hosť
Speed vedel by som vymenovat viacerych nez len dvoch ale tak nahodou by som niekoho vynechal a co by bolo :) takze stacia my ty co uz nehraju postupom casu sa mozu dopisovat :D
 

DeletedUser2189

Hosť
Ja dam len tych,co si pamatam,takze ak niekoho vynecham,tak sorry,niektorych mozno nebudete poznat:
Gamma:LancelotSVK,11marcoPolo
Delta:Soro (Sorkan:D) a Bastet
Na bete urcite skipi,ale este to tam moc nepoznam,takze nwm:)
 

DeletedUser3132

Hosť
Vidis NFS esteze si dosiel 11marcaPola som vynechal :( a ked si si vsimol tak znovu sa prihlasil profil svieti ale tak neodpisuje :( iba na FB ale tak aj tam ho je tazke vystihnut
 

DeletedUser3132

Hosť
myslis na FB ci tuna na grepe?? na grepe ani mne nedpisal asi sa len pozrel ako nam to ide :D
 
Hore