Legendy SK Grepolisu

DeletedUser

Hosť
Pre mňa sú legendy treskyryby a skipi. Ale napríklad aj menej známy Lord Maximus (gamma POST MORTEM)
 

DeletedUser3068

Hosť
pre mna su legendy vsetci hraci, ktori to doklikali az do poslednej chvile
 

DeletedUser4500

Hosť
Podľa mňa by sa mali za legendy považovať len hráči, ktorí nedávajú do hry peniaze a nie zlatkári, ktorí nevedia hrať za rovnakých podmienok a kupujú si výhody.
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja si dovolím za seba tiež povedať tiež pár mien: na delte: Sorkan, epsilon: brutusX, zeta: Majot007 ale aj obranca silvusik, rho: alyen, aeris, lienka, mapa46, bari, null, dans, company, *orion*

Z rho som dal hráčov ktorý ma obohatili, každý je z nich pre mňa legendou daného sveta :)
 

DeletedUser1720

Hosť
tak pre mna su toto legendy na ktorych svetov som hral trochu dlhsie
beta: *Ares* , Siegfried I. ,
epsilon: BrutisX a vlastne vela spojencov s ktorymi som hral ..
iota: romanm asi jediny hrac ktoreho som sa bal :)
achilles: Roman P. proste jeden s najlepsich hracov s ktorymi som hral ak nie vobec najlepsi
sigma: martinpalec
 

DeletedUser5239

Hosť
Takaj ja ja tu niečo napíšem :)
Rho-lienka,Aeris.
Sigma-miro9991,martinpalec,sakistan,katey
Tau-pedro skaky,warior81,Marcela78
 

DeletedUser5181

Hosť
Rhó: lienka, Aeris, alyen, rastouk, houdiny1.... a vlastne celá super Flákareň :)
Upsilon: Paradise5
 

DeletedUser4786

Hosť
Obdivujete akurát najväčších zlátkarov,legendy sú len ty ktorý bez zlatkovania sa dokázali dostať vysoko alebo mali za zlatky kúpených len administrátorov to sú pravý hráči,to môžete rovno aj obdivovať poslancov,že vás okrádajú o peniaze.
 

DeletedUser

Hosť
Koupě zlatých nedegraduje herní um přece. :) I hráč s tučnou peněženkou může umět hrát... nebo ne? :D
 

DeletedUser4786

Hosť
Určite áno ale potom už není legenda pre mňa,ja by som si rad pozrel keby dali svet bez zlatkovania ako by sa ukázalo kto vie ako hrať.
 

DeletedUser1720

Hosť
tak trencan zlatkari sa ukazuju len na zaciatku potom to je uz o hrani cize toto co si tu napisal je uplne niekde inde a sem to nepatri
 

DeletedUser5181

Hosť
Súhlas s mirom, zlatkári majú v hrsti len začiatok, potom sa to už stabilizuje :)
a prečo by sme inak nemohli obdivovať zlatkárov, ktorí niečo dokázali pre spojenectvo a posunuli nás ďalej, a nesprávali sa, že sú niečo viac ako tí, ktorí zlatky nekupujú ? myslím tým hráčov, ktorí sú presný opak ako Smažiak
dobani.gif
 

DeletedUser4786

Hosť
Ale prosím ťa Miro toto vyprávaj niekomu kto to hra prvý krát nie mne,tie vaše básničky že začiatok patrí zlatkarom a ostatok hry dobrým hráčom sú len vaše dristy ktoré nejaký hráč vymyslel a všetci tomu verite,samozrejme že zlatkar to musí aj dobre vedieť hrať aby bol medzi najlepšími to je samozrejme ale zlatkari bez zlatkovania by boli niekde úplne inde ako s nimi,rýchlejšie postavia vojsko,budovy,lode niektorý aj za deň keď obetujú niekoľko eur denné nato a preto rýchlejšie rastú počas celej hry nie len na začiatku,hráč ktorý nezlatkuje vôbec nikdy nedobehne poriadneho zlatkara,nepoviem že aby zlatky vôbec neboli ale mali to nechať len na administrátorov ako to bolo na začiatku grepolisu a vtedy to bolo vyrovnane,ty administrátori ty len uľahčia hru nejako moc ťa neposilnia ale aby si si za zlatky zachviľu kúpil aj celé mesto je už moc a verim,že už aj to bude,nenažranosť nepozná hranice.
 

DeletedUser

Hosť
A proč tu vypisuješ něco, co je všem jasné bez toho, aniž by tuto hru vůbec někdy hráli? :)
 

DeletedUser5181

Hosť
Trenčán vieš o niekom kto má viac ako 50 miest a zlatkuje budovy a vojsko ? ja si to neviem predstaviť
 
Hore