Legendy SK Grepolisu

DeletedUser1720

Hosť
trencan ma hlavu niekde inde ... thasos to presne vystihol a dans tiez .... ja som toho zivy dokaz mam len pomocnikov a nikdy som nic neskracoval jedine za kuzla alebo odmeny co su s ostrovov a treba tu strasne dlho sediet ...
 

DeletedUser4786

Hosť
dans ty si úplne mimo a myslíš,že ty tvoji kamaráti aeris a neviem kto ešte na Rho nezlatkujú si armádu ?? zlatkujú však viem keď som sa pred nimi bránil za aký krátky čas dokázali vystavať armádu a hráči z PM o tom ani nehovorím ty aj keby mali niekoľko miliónov bodov zlatkujú armády,najprv si overte ako to e a potom vyprávajte.
 

DeletedUser5181

Hosť
Trenčán skôr ty si mimo :) za to že je niekto aktívny a vie to hrať nemusí hneď zlatkovať
mal by si si to overiť najskôr ty a až potom kecať od veci
mimochodom príde mi to tak, ako keby si bol proti Flákarni a myslíš že nikto iný ani od vás nekupuje zlatky
smuutné
ale veď nie je sa prečo rozčuľovať:) vždy sa nájdu takí ktorí závidia výhru
mám rád ľudí ktorí aj keď sa im nepodarilo vyhrať tak sú aspoň skromní a poprajú víťazovi ale nemám rád tých "kydačov" ktorí sa budú vyhovárať že sme mali vo všetkých alianciách na svete špehov a so všetkými sme mali pakt a Don a pomáhali nám nejakí neviditeľní boti atď saméé kecy :) najskôr sa pozrite na seba a na svoju hru a až potom hodnoťte iných
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5181

Hosť
inak keď píšeš tie kecy ohľadom toho ako si pred nimi bránil, skús to dokázať aspoň reportami keď už ničím iným :)
asi každý kto ti preberie mesto zlatkuje vo veľkom čo :)
 

DeletedUser2276

Hosť
dans ty si úplne mimo a myslíš,že ty tvoji kamaráti aeris a neviem kto ešte na Rho nezlatkujú si armádu ?? zlatkujú však viem keď som sa pred nimi bránil za aký krátky čas dokázali vystavať armádu a hráči z PM o tom ani nehovorím ty aj keby mali niekoľko miliónov bodov zlatkujú armády,najprv si overte ako to e a potom vyprávajte.

Ty vieš o mne veľký prd. Som jeden z mála, čo nepoužíva ani administrátora.
Zabudol si napísať, ako si ty zlatkoval hradby.
Kto chce zlatkuje, aspoň môžem klikať bez poplatkov :)
 

DeletedUser5239

Hosť
Trenčana :D Nerob tu zo seba prsím ťa blbca.. Každy kto chce si može kupiť zlatky možeš si ich kupiť aj ty :) Neviem čo sa tu všetci ohanate tym že aha on ma zlatky on neni dobrý hrač on zlatkuje :) Trenčanko doba sa mení nežijeme v praveku grepolsi ide hore :)
 

rapter6

Member
Trenčán, je tu veľa hráčov ktorí majú opačný názor ako ty a majú pravdu. Uznaj, že majú pravdu a nekaz si svoje meno ešte viac ako ho pokazené máš;)
 
Hore