Kaviareň sveta Xí

DeletedUser4917

Hosť
Ludí je dosť si myslim kolko viac by si chcel ? okrem toho jak si napisal svet je len dva dni vela ludi o tom ani nemusi vediet a pod. takže ešte sa nazbiera dosť hráčov.
 

DeletedUser2745

Hosť
Ludí je dosť si myslim kolko viac by si chcel ? okrem toho jak si napisal svet je len dva dni vela ludi o tom ani nemusi vediet a pod. takže ešte sa nazbiera dosť hráčov.
Vždy keď začal svet tak sa len v prvých pár hodinách nazbiralo 2000 - 3000 hráčov . teraz je tu za 3 dni 1 500 ... :)
 

DeletedUser4917

Hosť
Tak vieš bol pomáli svet Mu takže ked vyšiel Nu rýchli tak všetci išli tam a teraz nemaju potrebu ist na novy kedže vela ludi hraje na Nu vieš ako.
 

DeletedUser3606

Hosť
Ach jaj to je chaos na tom svete,anarchy nám stavajú domčeky :)
 

DeletedUser3606

Hosť
Fuuha to keby som zvládal by som musel mať 2 hlavy a 4 ruky,pretože sa ešte učím mor ho a popri tom staviam a ten svet nie je v ničom výnimočný.
 

DeletedUser4786

Hosť
Všimol som si že je nový svet skoro 2 dni po odštartovaní :D ... no nevadí , ale prekvapilo ma , že je tam tak málo hráčov . Veď nastavenia sú celkom dobré , žeby ľudí už grepolis nebavil ?

sa čuduješ už to ne ni to čo to bývalo ako tie staré svety tam bol aj väčší záujem hrať kolektívne a teraz to už je naozaj problém aj v tých najlepších spojenectvách čo je dosť smutne že už málo kto vie hrať kolektívne a nie sám za seba....tie prvé svety malý vždycky nad 15 000 hráčov po takú thetu a potom to už len išlo dole,teraz už žiadny SK svet neprekročil 10 000 hráčov a ani neprekročí na MU bolo do konca najviac iba niečo cez 6000 hráčov....
 

DeletedUser4379

Hosť
no ja ked som tu bol ráno o 6 tak tu boli 3 :D alebo mi zase blbnú kúkís? :D
 

DeletedUser3606

Hosť
Veľa ľudí odchádza z ally,dúfam že sa to nerozpadne
 

DeletedUser

Hosť
Nedalo mi to tu nezačít (za chvíli to budou dva dny od startu tady :D), uvidím, jak se tu chytnu... sice jsem začal o dva dny později, ale zatím to nevypadá, že bych to nedohnal. :) Aspoň budu krytý i přes mír. :D Pro lanaře, alianci mám a zatím není důvod ji měnit. :)
 
Hore