Kaviareň sveta Xí

DeletedUser3606

Hosť
No už by som mal najradšej chuť s toho spojenectva vypadnúť lebo ma tam už strašne s... všetci tam napíšem že by sme mohli mať s jedným spojenectvom pakt a hneď jeden 49-ročný i...... tam cituje a píše že si sprostý?mať s celým svetom pakt? :D a diki za uvítanie som zvedavý ako to pôjde ďalej
 

DeletedUser4379

Hosť
Nepríde vám to tak že vždy keď sa má spustiť nový svet tak je fórum vždy plné "nových obyvateľov"? :DDD
 

DeletedUser4452

Hosť
nanešťastie..:) super že si prišiel pozrieť nás osamelých spamerov..:)
 

DeletedUser4452

Hosť
áno poď treba to tu trochu oživiť..:) a aby sme len tak nespamovali nadarmo - ako sa to vyvíja na xí?? nechcete niekto založiť blog Xí?
 

DeletedUser3606

Hosť
No neviem,Xi vyzerá byť celkom nuda,nie je tam skoro nikto
 

DeletedUser4379

Hosť
No ale ako by si to zisťoval? :/ Keby si sa pýtal spojenectiev ako sa darí že čo je tam nové a tak tak určite ti to nepovedia
 

DeletedUser4452

Hosť
No neviem,Xi vyzerá byť celkom nuda,nie je tam skoro nikto


zatiaľ.... tak to bolo aj na cz a teraz je tam celkom sranda... len vydrž.... a marshal.. nikoho by si sa nevypytoval, jednoducho by si bol v naj alebo druhom naj spojku a info prídu samé...:) napríklad že spojko XYZ, ktoré je prvé dobylo strategicky dôležité mestá na M55 a podobne..:)
 

DeletedUser4379

Hosť
Jááj :) Ja by som to skôr nazval "Komentovanie Sveta Xi :) "
 

DeletedUser4452

Hosť
noo super..:) vidím že ťa to zaujalo..:) tak ujmeš sa toho?? :)
 

DeletedUser4379

Hosť
Aj by som to rád robil ale ja nemám čas na toľko vecí :) Máme tréningy z floorballu a ja ledva stíham chodiť na forum :/ Skús niekoho iného
 

DeletedUser2745

Hosť
Všimol som si že je nový svet skoro 2 dni po odštartovaní :D ... no nevadí , ale prekvapilo ma , že je tam tak málo hráčov . Veď nastavenia sú celkom dobré , žeby ľudí už grepolis nebavil ?
 
Hore