Kaviareň sveta Xí

DeletedUser3606

Hosť
Marshall,no vidíš,ani k vám som nemusel ísť :D a už sme spojenci :)
 

DeletedUser4379

Hosť
Si videl našu akadémiu? :D no teda moju obrázok? :D a to je dobre jankomur :D
 

DeletedUser

Hosť
Ste zabili všetci a hrá dakto lambdu ked chcete mozte ist do spojka sme asi 25/6 miesto

Nespíšete mi niekto od koľkých príspevkoch budem legionár, centúrion a tak veľmi mi to pomože

vopred vďaka

Marshal nehral si ty náhodou kappu v daako spojku a aj ja som tam bol pod menom (sa mi zda že) bojovník XX abo tak daak
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4379

Hosť
Ste zabili všetci a hrá dakto lambdu ked chcete mozte ist do spojka sme asi 25/6 miesto

Nespíšete mi niekto od koľkých príspevkoch budem legionár, centúrion a tak veľmi mi to pomože

vopred vďaka

Marshal nehral si ty náhodou kappu v daako spojku a aj ja som tam bol pod menom (sa mi zda že) bojovník XX abo tak daak


Hej hral :) v LOF :) z Jucikou,xfilcom Hunter Maximusom..
 

DeletedUser

Hosť
Hej aj ja len som mal iné meno (bojovník xx).Potom ma blokli. Ale potom som odišiel...A ešte Existujú??
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
A kolko majú bodov darí sa im ???
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nechápem ako, alena Xi majú niektorí hráči 0 bodov ako je to možné keď ešte nikto nemá 2. mesto??
 

DeletedUser4379

Hosť
Ironicky alebo naozaj? :D a mimochodom prečo sa to volá kaviareň sveta Xí ked tam je kráte i :)
 

DeletedUser

Hosť
Myslím to vážne a ked som ten príspevok písal tak ešte nemal :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak tady to vypadá věru zajímavě... Slovenská elita + obě její dvě akademie + LEGIE i její aka vs. zbytek světa. :))) Jestli se mýlím, tak mě opravte. :D
 
Hore