Kaviareň sveta Xí

DeletedUser3213

Hosť
Chcel by som ísť na nový svet, na Achilese už nuda, podľa nastavený pôjdem. Ale bol by som rád keby bolo dobývanie
 

DeletedUser

Hosť
Tak co myslíte, jaké bude nastavení? Ankety netřeba brát vážně, tentokrát nebudou.

Líbila by se vám rychlost 1/3 a vzpoura, bez morálky? :)
 

DeletedUser4917

Hosť
Rychlost 1 really ? Ked bude rychlosť 1 podla mna na ten svet nikto nepôjde (Môj názor).
 

DeletedUser4379

Hosť
Morálka je dobrá vec :) Nechápem tých čo im vadí. Páčilo by sa ti keby že si založíš účet a buduješ si mesto a mil. hráč ti ho preberie?
 

DeletedUser

Hosť
najlepšie by bolo rýchlosť 3/3 to by bola fakt pecka také ešte asi ani nebolo bez morálky a dobýjanie
 

DeletedUser4917

Hosť
Nastavenia su takmer dokonalé ešte kebyže boli rychlejšie jednotky :D no tak čo už nemôže byt dokonalé všetko
 

DeletedUser

Hosť
Jsem se v noci prepsal, melo to byt 3/1 :D Konečné nastavení je už v daném topicu.
 

DeletedUser4917

Hosť
3/2 a je to okay .. ale čo už Kral Jan hraješ aj na svete nu ?
 

DeletedUser3213

Hosť
Na XI idem aj ja
Ak toto číta niejaký bývalý vodca: Ruthlesák, Marťanko alebo každý čo so mnou takou lamou :D hral a ide na svet
Tak nech sa mi ozve cez SS
 

DeletedUser4379

Hosť
Ách jáj :( Som sa tešil na dobývanie :/ Ale aspoň skúsim vzburu :)
 

DeletedUser4452

Hosť
no chlapci tak ja na xí nejdem..:( vzbura to nie je pre mňa..:( ani tá rýchlosť jednotiek..:) tak sa tam držte a chcem vidieť pekné reporty na fóre!! :)
 

DeletedUser4924

Hosť
taky uz jen cekam az se to spusti :)) hlavne ze tam neni ta moralka je o nicem a jen zdrzuje :))
 

DeletedUser3731

Hosť
ja sa len preto pytam lebo si ta pametam :D chcem byt pri tebe... nedal by si si SV?
 
Hore