Kaviareň sveta Hyperborea

DeletedUser

Hosť
Prečo by malo byť po tvojom mlhos? Ja chcem rýchlosť 1 a ostatný ktorý majú iný názor prosím ale nech si počkajú ako ja, alebo nech idú na nejaký spustený svet kt. im vyhovuje. Každý svet má svoje výhody aj svoje nevýhody. Nikdy nenájdeš svet kt. bude mať len samú výhodu. A ak si taký nespokojný s rýchlosťou prečo si sa na ten svet prihlásil a hraješ ho? Prečo si jednoducho nepočkáš ako ostatný hráči na vyhovujúci svet?
 

DeletedUser1350

Hosť
Prečo by malo byť po tvojom mlhos? Ja chcem rýchlosť 1 a ostatný ktorý majú iný názor prosím ale nech si počkajú ako ja, alebo nech idú na nejaký spustený svet kt. im vyhovuje. Každý svet má svoje výhody aj svoje nevýhody. Nikdy nenájdeš svet kt. bude mať len samú výhodu. A ak si taký nespokojný s rýchlosťou prečo si sa na ten svet prihlásil a hraješ ho? Prečo si jednoducho nepočkáš ako ostatný hráči na vyhovujúci svet?


ja nediskutujem s tebou lama uz mam v grepolise nieco odohrate a nielen na nasich serveroch tuna kde ti nehrozi prebratie mesta inym hracom a tvoja prehra kludne mohli dat aj rychlost 7 ked niekto tvrdi ze to je server urceny na ocuchanie si hry mamickami detickami je takato rychlost absolutne nelogicka na tomto svete pri tejto rychlosti sa proste neda nic ,ja nesedim pri pc nonstop ako iny chodim do prace a mam kopu inych zaujmov sem pridem tak max 1-2 x za den na par minut aj teraz odchadzam na dva dni preca napriek tomu mi tato rychlost maximalne prekaza prihlasim sa rano nemam nic natazene prihlasim sa vecer nemam nic natazene prihlasim sa pozajtra a stale nic a hlavne si vsimni jednu zakladnu vec ja nikoho nikam neposielam ani neradim nehrat ja sa dozadujem iba vyssej rychlosti servera nie som odborar nehovorim za vas hovorim za seba a svet ktory mal iba vyhody a na ktorom sa dalo krasne hrat bol svet Gamma
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ako tu už viac krát odznelo sťažovanie na fóre ti nepomôže. Ja som tu už od začiatku alfy. Nahral si max. možno 500 000 bodov a urážaš hráčov o ktorých nič nevieš. Nič v zlom ale pošpiníš si tým meno narobíš nepriateľov, a za tvoje žvásty o tom aké to je spravíš zo seba lamku ty. Neber tú hru tak vážne hraj ju s priateľmi pre zábavu. A ako ti povedal sultán:

vzhledem k tomu že herní podpora a moderátoři o rychlosti světa nerozhodují, tak mohu jen říct že pláčeš u špatných vrat.
o rychlosti světa všichni věděli a nikdo nikoho nenutil svět hrát. Nejlepší způsob jak sdělit svůj nesouhlas s nastavením je svět nehrát a takový to nezájem vzbudí u provozovatele hry určitě větší pozornost, než podobné výkřiky na foru hry.
 

DeletedUser

Hosť
ale však ho nechajte na pokoji chlapci, nič zlé nerobí len vyjadruje svoj postoj, nič viac.
 

DeletedUser

Hosť
Hadky a zvady ach grepolis :D
1. Nove svety na skusku su pausalne take iste nastavenie v kazdej krajine :) takze ako sa to spusti na eng take nastavenie vas caka aj tu. Ine nastavenie su len na test serveroch tam su tie sialene rychlosti a podobne srandy. Takze nastavenie prveho sveta nejakej novinky neovplivni ziadny supp z Sk.
2.Samozrejme ze nespokojnost vyjadrujte tu je to oficialne forum hry a tu sa mate aj stazovat. Sultan odporucat hrajucim hracom ze nespokojnost s nastavenim maju vyjadrit tak ze prestanu hrat myslim ze by chlapci v inno boli nadseny tymto prevratnym poradenim od clena teamu :D :D ale sak ok asi vies co robis.
3.Kazda rychlost ma svoju vyhodu a nevyhodu kazdy svet ma svoje caro a treba sa prisposobit alebo si pockat na ine nastavenie odporucam si pockat na druhy mierovy svet a tam uz sa da hybat s parametrami aj cez cronyho ked bude anketa am uz je sanca to menit v prvom svete ta sanca nieje :)

Jo a inak pekny den ak by bol mierovy svet prisiel trosku skor mozno ma tam uvidite ale cas ten neuprosny nepriatel vsetkych planov mi dovoluje hrat len jednu hru a len jeden svet :D ale ako napad hodnotim velmi kladne tento svet uz ked bol v testovani ma zaujal :) majte sa a pijemnu hru hlavne nech vas zabava.
 

DeletedUser1504

Hosť
Ja tiez nevidim zmysel vo vypisovani desiatok riadkov o tom, aky je ten mierovy svet nafigu. Tak ho nehraj ... pockaj si na rychlejsi svet niekedy neskor. Mat tvoje problemy, som stastny clovek.
 

DeletedUser

Hosť
zdrastujte hráči ako?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nikdy nehovor nikdy, raz to cvakne!
 

DeletedUser

Hosť
No asi nie je navodená taká téma, na ktorú by sa chytili hráči a písali sem.
 

DeletedUser4309

Hosť
ach bože... :D zakladať mestá... :D to nech je tu už tá lambda :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja som spokojny, nemusim hrat cely den, a nemusim sa bat ze by mi niekto prebral mesta. Proste taka oddychovka. Iba by som zmenil názov sveta z Hyperborea na Hyperbored /super znudený/ ...:)
 

DeletedUser

Hosť
Kokos tu to žije :D :D Od konca januára nikto okrem mňa nič nenapísal :D
 

DeletedUser3213

Hosť
A mňa :D ale tak no ja by som si na takom svete zahral aj ale už teraz keď začnem to nebude ono tam majú 80 miest to by som nedobehnul :D ale určite by som tam len na útok hral :D
 

DeletedUser

Hosť
Šak si kúp poriadny balík zlatiek, aspoň 50000 :D :p No a raz dva budeš v prvej stovke :D :D
 
Hore