Kaviareň sveta Hyperborea

DeletedUser3132

Hosť
miro tak ja som tam :cool: :p trsoku sa pohram bez toho aby som tu musel byt stale... jeto jediny SK svet co hram inac neviem aky zmysel maju ally kde sa vsetcy hrnu ked ally je nato aby ma nik neprebral (teda o spolupraci) ale tunas sa len utoci a brani teda ani branit sa nemusi, nemusim stavat hradby lebo my nik mesto nevezme :D
 

DeletedUser1720

Hosť
peto som rad ze si zavital aj na SK svet :D ... a ma to j svoje vyhody tento server ze nemusis casovat utoky a sediet pri tom cely den len aby si prebral mesto
 

DeletedUser3132

Hosť
tak aspon mam odkial sa prihlasit na forum... ôebo nechcelo sa my to haldat cez google stale... :D
inac jak vy na Iote ci kde ste to ostali hrat?
 

DeletedUser1720

Hosť
ja to uz tam nehram som s osobnych dovodou tam skoncil a aj tak ked sme presli k tim malderovcom uz ma to prestalo bavit
 

DeletedUser3132

Hosť
skoro vsetky svety su onicom, teda vsetky co zacali teraz, po starych svetoch... medzi stare svety patrili alfa beta gama epsylon delta ani moc nie
 

DeletedUser1720

Hosť
no tak trochu uroven upada :D a uz to neni take ake to bolo ...
 

DeletedUser

Hosť
bože tie staré svety a stará verzia grepolisu :D to boli časy :D
 

DeletedUser4034

Hosť
ľudia bolo by treba oživiť s niečim?
Hmmm....
čo tak začať budovať vojenské tábory?
 

DeletedUser

Hosť
pfúúúúú ze 1 rychlost to nemohli dat aspon 2 :/ ježíší :( takto budem stavať 2 roky
 

DeletedUser1350

Hosť
moja obava sa naplnila NESKONALA NUDA ani nejde o to aby sa to niekto naucil hrat bez nebezpecenstva ale ta rychlost sveta je totalna hlupost od spustenia mam sotva 1900 bodov ja sa pytam hernej podpory a moderatorov naco je takato rychlost dobra? vidim vsade okolo seba ze mesta nerastu to znamena jedine ludia to opustaju i ked chapem umysel zriadelovatela zarobit spomalime svet nech tam valia zlatky takze mily zriadovatel kaslem na teba nevrazim do toho jedinu zlatku prave koli tej rychlosti de vsetko trva neskutocne dlho myslim ze uz budem v penzii a mesto este nebude dostavane akademia nevyskumana a jednotky ziadne dalsie mesto uz postavi zrejme az moj pravnuk
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hm mlhos máš pravdu, ja síce mám na hyperborei už 1300 bodov, ale ide to strašne pomaly :(
 

DeletedUser

Hosť
vzhledem k tomu že herní podpora a moderátoři o rychlosti světa nerozhodují, tak mohu jen říct že pláčeš u špatných vrat.
o rychlosti světa všichni věděli a nikdo nikoho nenutil svět hrát. Nejlepší způsob jak sdělit svůj nesouhlas s nastavením je svět nehrát a takový to nezájem vzbudí u provozovatele hry určitě větší pozornost, než podobné výkřiky na foru hry.
 

DeletedUser

Hosť
Sultáne ako vždy máte pravdu, ja sa nesťažujem, ale chápem aj to že niektorý hráči sú rozčarovaný, a kde sa majú vyplakať ak nie v kaviarni? :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Však ať se vyplakají:) já jim nebráním, jen konstatuju že jejich pláč neslyší ti kteří by ho slyšet měli..
 

DeletedUser

Hosť
Tak mě třeba nechybí vůbec:) ale napíšu Scariemu a Mauriciovi a třeba nějaká bude:)
 

DeletedUser1350

Hosť
ja neplacem ja iba konstatujem inak ani neviem kde inde by som sa mal na ozvat ak nie na fore hry ved predsa Vy ste zastupcovia prevadzkovatela a Vy ste ti ktorym mam svoju nespokojnost prejavit a Vy mate na to upozornit prevadzkovatela ze rychlost sveta je strasne pomala a ze odchadzaju hraci inak nechapem naco by ste tu Vy boli a k comu by bolo vobec nejake forum je snad kazdemu jasne ze ked ich pocethracov klesne pod 300 tak sa server zatvori to sa mi stalo na japonskej delte a ten mal rychlost 3 ale my nechceme aby sa nam svety zatvarali my chceme a nielen ja ked sa nedaju preberat mesta tak aby to bolo aspon trochu hratelne aspon na utoky ,ze mozem utocit a ziskavat kulturu z utokov lebo inak mi fakt narastie brada az po zem . Ono je najlahsie a najjednoduchsie povedat nehraj no prave takyto svet kde sa neda prebrat mesto ma bavi ale nebavi ma ked mi plna dedina da sotva 400 surovin som na ostrove z drevom na urovni 29 dava les 268 jednotiek za hodinu na postavenie dalsej urovne nejakej budovy musim cakat tyzden kym sa nazbiera dost surovin ked je tazba stvrtinova oproti ostatnym serverom tak malo byt vsetko stvrtinove sklady ,suroviny potrebne na dalsi level budovy, na vyzkum ,na armu ,nech si to teda pan prevadzkovatel skusi zahrat na tejto rychlosti a moze mi za mesiac zdelit svoje dojmy
 
Hore