Kaviareň sveta Hyperborea

DeletedUser

Hosť
Prečo su tu vlastne nejaký hráči zablokovaný ? kvoli nadavkam alebo niečomu závažnejšiemu ? :confused:
 

DeletedUser4786

Hosť
Héééj, Trenčán :D OuShit ťa tak nenávidí :D Si pamätám, že bol v tvojej ali keď končil, tak zaspamoval trochu fórko :D To, čo písal sa sem asi nehodí :D

Vieš keď niekto robí to čo robil on tak nek sa nečuduje že bol vyhodený a to že na mňa nadával keď mu to pomôže nek si poslúži naňho bolo nasratých strašne veľa hráčov preto sa aj resetol lebo naňho útočilo celé spojenectvo,pokiaľ sa človek nevie správať môže si zato len sám a ja mu zato nemôžem takých ľudí nájdem plný Trenčín ktorý za počítačom robia veľkých machrov a v živote sa ty boji pozrieť aj do oči....
 

DeletedUser

Hosť
Tak aby si vedel, on sa neresetol, on sa na to proste vykašľal, šak mierový svet? A keď tam na fóre vypisoval o tvojej orientácií, už ho to vôbec nebavilo, tak si spravil ešte trochu srandy... :D A nie je ten typ človeka, čo sa v reále bojí pozrieť niekomu do očí, skôr keď to nieto naštve, dostane medzi oči :D Ale poteším ho, že sa stal slávny na Hyperboringee :)
 

DeletedUser4786

Hosť
Tak aby si vedel, on sa neresetol, on sa na to proste vykašľal, šak mierový svet? A keď tam na fóre vypisoval o tvojej orientácií, už ho to vôbec nebavilo, tak si spravil ešte trochu srandy... :D A nie je ten typ človeka, čo sa v reále bojí pozrieť niekomu do očí, skôr keď to nieto naštve, dostane medzi oči :D Ale poteším ho, že sa stal slávny na Hyperboringee :)

ja ty poviem len toľko aj jemu proste nadávať niekomu je pod moju úroveň a on zato že ma nízku inteligenciu môže byť pre teba hrdina ale pre inteligentných ľudí ostane vždy iba mali hlupáčik,a medzi oči môže dávať 13 ročne dieťa akurát tak svojím spolužiakom,cez PC je hrdina každý,keď budete dospelý potom sa môžme normálne povyprávať jako ľudia lebo z nevychovanými detičkami my moc do reči není,to je vidieť že vás tej škole nič neučia a doma by vás mali menej rozmaznávať a potom by ste sa môžno správali aj na úrovni ktorá vám teraz bohužiaľ chyba a je ďaleko pred vami
 

DeletedUser4452

Hosť
a prečo to hovoríš nám? jemu povedz... a "milujem" ľudí, ktorí pre nič za nič urážajú 13-14 ročných...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Jo, myslí si o mne, že som inteligent :D A ako si prišiel na 13 rokov? :confused:
 

DeletedUser

Hosť
Si alergický na to číslo .. tak asi ? :D nie sme daleko od výsledku , že ?
 

DeletedUser

Hosť
Si abnormálne blízko :D Nie som na to alergický, ale prečo všetci hovoria, že mám 13? :confused: Prečo nepovedia 16? :D
 

DeletedUser

Hosť
:D aha som si ani nevšimol :D tak vidíš dávaš nám to pod nos a sám o tom nevieš .. takže 13 a pol ? :D
 

DeletedUser4786

Hosť
preto typujem že ma 13 lebo sa tak aj sprava od 16 ročného ma ďaleko aspoň to jeho správanie
 

DeletedUser3830

Hosť
:-O že tretí? 8)
2mxfok3.png
 

DeletedUser

Hosť
jáj.. však to je už tretia disciplina .. tej sa už nezučastnim , iba si budem klikať 70 vavrinov
 

DeletedUser1743

Hosť
na tomto svete by som si asi vyskusal take volaco ze "marovacky" ze sa dohodnu 2 a viac hracov a budu na seba utocit s co najvacsim poctom vojska ... proste nieco ako kamaratska bitka :D
 
Hore