Kaviareň sveta Hyperborea

DeletedUser

Hosť
rýchlosť sveta je 1 tak nech je rýchlosť vojsk 3 nech sa to trochu vykompenzuje aspoň
 

DeletedUser

Hosť
ale teraz som cital ze medzi 10 az 17 hodinou to je trochu velke casove rotmedzie.... Nemyslíte .
 

DeletedUser1350

Hosť
to co navrhuješ se mi spíš jeví jako snaha vyrobit kombinaci relaxace a akčnosti.. větší rychlost by prospěla proč ne, ale očekává se že tohle je pro lidi co si chtějí tu a tam kliknout a rychlost 4 je pro ně zbytečně vysoká.. ty věci s armádou ani nebudu komentovat, jednak se vymykají základní logice grepolisu, a jednak nemají s relaxem co dělat..

Princip tohoto světa je v jistotě že nepřijdu o města která vystavím, a nejhorší nebezpečí které hrozí je že mi někdo vymydlí armádu..
Pokud jsem trochu opatrný tak se riziko ztráty zmenšuje.. jinými slovy, hráči co s krvavýma očima měsíce skáčí k počítači kdykoliv to jde, hlídají si časy vyslání desítek útoků, cvičí s birémami při časování podpor atd. si mohou dát voraz a v mezičase se udržovat v kondici, pokud o to sami stojí.. úplní začátečníci, děti, lamičky, prostě kdokoliv, zase mají možnost očuchat grepolis a mají jistotu že je nezbaští zkušenej pardál kterého na začátku systém hodil vedle nich..

nesnaž se vymýšlet něco úplně jiného.. pokud chceš tak si vymysli celou koncepci světa, ale nedělej z Hyperborey něco úplně jiého..
chceš nekonečné armády, které nabízejí jiné INNO hry? podobné návrhy zde padaly na začátku, než hráči zjistili že grep je o něčem jiném..

nedělám si iluze o obrovském zájmu o tento svět, je to jen doplněk, dezert, zákusek, kdo má chuť dá si, kdo ne tak ne..

Princip tohoto světa je v jistotě že nepřijdu o města která vystavím, a nejhorší nebezpečí které hrozí je že mi někdo vymydlí armádu..

v tom je prave ta ? ked nepostavim ani jedneho vojacika tak mi nikto nic nevymydli a tym cela hra padla na uroven klik klik dva krat za tyzden :-D totalna ? bola uz zavedenie divov sveta ktore vlastne celu hru znicili (za ?si doplnte cokolvek chcete aby mi zase neprislo ze porusujem pravidla) dal by som ti tu odkaz na jednu hru ale nie je to od tohoto prevadzkovatela a zase by si to zmazal iba chcem povedat ze to co som navrhol nie je nerealne pretoze v inej hre to funguje
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Takže všechny hry mají být stejné?:) Navrhuješ něco co znáš z jiné hry, a proto to musí být i tady.. mno, to není nejlepší cesta:)
 

Crony

Administrator
Ako bolo povedané, netvrdíme ze to ma byt svet pre masy, ale niekto sa urcite najde komu to bude vyhovovat, tak preco to neponuknut...

Podla informacii co mam, a nejake naznaky uz vidno aj v dalsej aktualizacii, nadchadzajuci cas moze priniest par noviniek a zmien, ktore dufam ocenite aj vy, teda hraci...

Prajem pekny zbytok dna, aj ked je to pondelok :)
 

DeletedUser

Hosť
účel vojsk tu je že majú zničiť všetko čo im príde do cesty :D
 

DeletedUser4162

Hosť
Ja viem že ty ideš asi na juhovýchod ale všetci tam nemajú :D
 
Hore