Kaviareň sveta Hyperborea

DeletedUser

Hosť
ako sa vám to z technických problémov nemohlo podariť spustiť je to taký istý svet ako ostatne len bez dobýjania to ste super kks no diki grepolis
 

DeletedUser

Hosť
Ja tu čakám od 14 00 a vy mi poviete že to spustíte o týždeň ... nóóó ďakujem pekne ...
 

DeletedUser4152

Hosť
Viliam dobyvateľ vzhľadom k tomu ako si vedieš Kappe, tvoj prispevok vyznieva dost trapne
 

DeletedUser

Hosť
ako sa vám to z technických problémov nemohlo podariť spustiť je to taký istý svet ako ostatne len bez dobýjania to ste super kks no diki grepolis


Navrhoval by som tebe, a ľudom čo takto píšu aby si to skúsili, to nieje iba tak, všetko treba presne do detailu nastaviť, ak si už niečo programoval pochopíš :)


Viliam dobyvateľ vzhľadom k tomu ako si vedieš Kappe, tvoj prispevok vyznieva dost trapne


Pozri si svet Theta, ak si tam hral od začiatku, alebo tohto hráča poznáš aspoň trošku, zmeníš svoj názor :( ;)
 

DeletedUser3139

Hosť
Stavbarsky svet.... mňa by zaujimalo ako sa tam budu stavať divy... :) ja som bojovník mne netreba miešačku a maltu :)
 

DeletedUser

Hosť
o kom hovoríte hádam že nie o mne. A o kolkej bude ten nový svet spustený viem že 19.12. 12 ale čas ????
 

DeletedUser

Hosť
Kam sa náhlite? Náš GrepoTeam to určite časom zverejní, všetko sa dozviete.
 

DeletedUser

Hosť
Možná je to tím že jsem nemocnej, možná něčím jiným, ale kdy naposledy byl přesný čas oznámen týden dopředu? a pokud byl, byl dodržen?:) zvykněme si že spuštění světa se nečasuje na minuty a buďme rádi za den... chápu že v americkém filmu dokáží na sekundu načasovat i příchod konce světa, ale tady ne.. a Grepolis není z her, a v případě světa Hyperborea to platí dvojnásob, ve kterých by měla nějaký vliv "včasná" registrace.. vím že jsou hry a hráči, kteří se musí lognout nejlépe deset sekund po začátku světa, protože když do třech dnů nemají určitou metu tak "už to nemá cenu" ale věřte že tady to tak není:)
přátele si můžete pozvat kam chcete, takže trpělivost.. až dostaneme bližší info tak ho Crony zveřejní, ale nemá cenu sedět od půlnoci u monitoru, hryzat klávesnici a čekat kdy to vypukne...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3622

Hosť
bavil by ma taký svet , ale ak ma bude nejaký hráč štvať tak na neho možem maximálne tak útočiť a to je podľa mňa na nič , mohli ste spraviť taký svet aby sa dalo dobýjať hráčov ktorý majú napr. viac ako 2 mestá :D
 

DeletedUser

Hosť
bavil by ma taký svet , ale ak ma bude nejaký hráč štvať tak na neho možem maximálne tak útočiť a to je podľa mňa na nič , mohli ste spraviť taký svet aby sa dalo dobýjať hráčov ktorý majú napr. viac ako 2 mestá :D

Nie to by bolo o ničom, tento svet bude dobrý, bude to relaxačný svet na oddych, nie na dobýjanie.
 

DeletedUser1720

Hosť
han ty sa tu tvaris a pises ako keby si bol niaky veteran na grepe :D
 

DeletedUser3132

Hosť
hahaha :D sory za spam, ale chlapci dobiehate ma v spamovani tak idem aj ja pridat aspon prispevok... :D
 

DeletedUser1350

Hosť
relaxacny svet na oddych bez preberania a s obmedzenym poctom miest povedme na 20 by bol :
1 s moznostou neobmedzenej velkosti army v meste
2 bez aliancii a ked aliancie tak s moznostou hromadneho utoku spojeneho ako jeden utok
3 bez nocneho rezimu
4 s moznostou nastavit rychlost army pri presunoch
5 s nekonecnou velkostou skladov
6 samozrejme rychlost sveta minimalne 4 a nie 1 tu ti naraste brada kym nieco postavis
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
to co navrhuješ se mi spíš jeví jako snaha vyrobit kombinaci relaxace a akčnosti.. větší rychlost by prospěla proč ne, ale očekává se že tohle je pro lidi co si chtějí tu a tam kliknout a rychlost 4 je pro ně zbytečně vysoká.. ty věci s armádou ani nebudu komentovat, jednak se vymykají základní logice grepolisu, a jednak nemají s relaxem co dělat..

Princip tohoto světa je v jistotě že nepřijdu o města která vystavím, a nejhorší nebezpečí které hrozí je že mi někdo vymydlí armádu..
Pokud jsem trochu opatrný tak se riziko ztráty zmenšuje.. jinými slovy, hráči co s krvavýma očima měsíce skáčí k počítači kdykoliv to jde, hlídají si časy vyslání desítek útoků, cvičí s birémami při časování podpor atd. si mohou dát voraz a v mezičase se udržovat v kondici, pokud o to sami stojí.. úplní začátečníci, děti, lamičky, prostě kdokoliv, zase mají možnost očuchat grepolis a mají jistotu že je nezbaští zkušenej pardál kterého na začátku systém hodil vedle nich..

nesnaž se vymýšlet něco úplně jiného.. pokud chceš tak si vymysli celou koncepci světa, ale nedělej z Hyperborey něco úplně jiého..
chceš nekonečné armády, které nabízejí jiné INNO hry? podobné návrhy zde padaly na začátku, než hráči zjistili že grep je o něčem jiném..

nedělám si iluze o obrovském zájmu o tento svět, je to jen doplněk, dezert, zákusek, kdo má chuť dá si, kdo ne tak ne..
 

DeletedUser3132

Hosť
tak ryclost by mohla byt vecsia, nech nemusim stavat mesto mesiac len aby som mohol ZL robit... a takysto ryclost vojsk keby aspon 3 bola nech stihame vypalovat mesta....
 

DeletedUser

Hosť
Čo sa táka toho času chápem support ale aspoň orientačne že o 14:00 ale o 18:00 to su podla mna velke rozdiely . :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak rychlost je samozřemě věcí názoru. Já chápu Ty kteří chtějí opravdový relax, ovšem respektuji Ty kteří to chtějí vyzkoušet, a nechtějí usnout nudou. Nicméně nad rychlost dva bych nešel ani u jednotek ani u rychlosti světa. Jinak vznikne kočkopes mezi relaxem a řežbou:)
 
Hore