Kaviareň sveta Eta

DeletedUser

Hosť
Uz neexistuje Pretorians III a Pretorians IV? Mnno tak to je okej...
 

DeletedUser

Hosť
inač Pretorians IV to boli iba lamy ktoré kopírujú názov a vydávajú sa za nás..a myslím že Pretorians IV ešte sú ale dlho nebudu...ale Pretorians III sa zrušila...
 

DeletedUser

Hosť
Tak potom mam pomilene informacie. Sory PCOLO ale ten okamih ze je aj Pretorians IV ma dostal...
 

DeletedUser

Hosť
nemusis sa ospravedlnovat, nieje preco.... ten support je fakt divny....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
OK niekedy casu budem mat dost podebatujeme cez ss... Ale fakt som trosicku mimo...
 

DeletedUser

Hosť
Bol by som zvedavi ake maju vedenie to CHAOS ak mi viete nekto povedať. Bo ked mame nove tak to už nebudem komentovat....
 

DeletedUser

Hosť
Citam,citam,citam , docitam a : hahha kazdy kto tvrdi ze pretoriani lamy tak nech sa zamysli co vlastne povedal...:p ved preco by sme potom boli v rebricku 1. a 2.:p:p:p.....nikto ani nedokaze dobyt ani len jedno nase mesto:p:p:p
 

DeletedUser

Hosť
Kto tvrdi že ste lamy? Bola reč o Pretorians IV že su lamy..... A len taka otazočka je lama človek ktory nema dostatok času na grepolis a venuje sa rodine, praci hmmm?
 

DeletedUser

Hosť
To som vobec nepovedal ...:confused::confused::confused:... ved ja teraz tez nemam vela casu...

LAMA je ten napr kto utoci biremami...kto skuma blbost v akademii..atd...keby som to mal vsetko vypisovat tak to tu pisem do rana;) ...

A to ze sme lamy tvrdil hrac : WauuuuuuU:cool:
 

DeletedUser

Hosť
Polemika

WauuuuuuUa nehaj je to kamarat z delty nahodu vychadzali sme spolu dobre on a Danes ma podporili ked som niekedy potreboval. Aj na ete V BS Black Dogs skvele utočil. Su to skvely ludia ktory sa vedia baviť a hraťpre zabavu nie pre rebriček....
 

DeletedUser

Hosť
wanuuuua ja tiez poznam z delty ...tam je v pohode ...je v LN a ja v active boys a mame pakt ...cize sme spojenci ...noo to je vlastne jedno ..:confused:
 

DeletedUser

Hosť
Mno tak prečo ho nazivaš lamou hmm? Za kamaratovim chrbtom ohovaraš?
 

DeletedUser

Hosť
WauuuuuU

ale WauuuuuU-ove mesto sa mi fakt páči, fajné výskumy i budovy, dobre investovaná OL :D
 

DeletedUser

Hosť
No jo je spravne že rivalita medzi hračmi stale stupa... Ale dôležite je to že z toho mate stale vist ako skamarateni nepriatelia.....
 
Hore