Kaviareň sveta Eta

DeletedUser

Hosť
Nepísal som, že si troska, ale že tak pôsobíš vďaka tým tvojim rečiam. A môžeš mať bodov koľko chceš, ale tým pár dospelým ľuďom čo tu sú budeš na smiech, ak budeš predvádzať to čo si tu robil včera alebo keď budeš používať detské slová ako "lamka".
 

DeletedUser

Hosť
Ivanus, osobne si myslím, že písať tu o niečom "zbabranom živote" je absolútne nevhodné :cool:
Je úplne v poriadku, ak medzi hráčmi vládne zdravá hráčska rivalita, ale to všetko je možné udržať v medziach zdravej slušnosti. ;)
Po pravde, aj tak to bol ešte slabý kaliber oproti tomu, čo sa deje v súkromných správach podaktorých hráčov, ale sme na verejnom fóre Grepolisu, na to netreba zabudnúť. :)
 

DeletedUser

Hosť
To sa stalo už predtým a toto verejné upozornenie je dobré ako prevencia do budúcnosti aj pre ostatných, ktorí by mohli mať v úmysle spustiť prívaly urážok :)
 

DeletedUser

Hosť
urazky

Mali by ste sa fakt odosobnit od tejto hry a nebrat veci tak vazne, je to len hra a sluzi iba na pobavenie, zabitie casu a obcas aj nejakych penazi :D:D:D

A tie urazky nemaju zmysel, kedze v realnom zivote by ste poniektori sa neodvazili ani len ozvat a nie to este urazat....
 

DeletedUser

Hosť
jj v tomto mas pravdu, ozaj ides na novi svet? ja dufam ze ano. na ete som bol za *****a a hned 6 den som bol neaktiv tak skis tam so mnou stastie
 

DeletedUser2189

Hosť
na thetu sa pojde,to je jasna vec.ale zalezi na nastaveniach,eta neni nic moc:cool:
 

DeletedUser

Hosť
Kaktus toto sa písalo aj o Ete....každý písal tam určite pôjdem....budem tam atď.....a po pár dňoch už ma to nebaví atď...na Thete to bdue tak isto...
 

DeletedUser

Hosť
odporúčam nastavenia :
čo najvyššia rýchlosť sveta
čo najvyššia rýchlosť jednotiek
čo najmenší maximálny počet ľudí v aliancii
čo najkratší nočný bonus
čo najkratšia začiatočnícka ochrana
dobývanie
nie morálka

to je svet podľa môjho gusta
 

DeletedUser

Hosť
Novy svet

RIESITE TU UZ THETU KTORA BUDE BOHVIE KEDY KEDZE ESTE LEN NEDAVNO ZACALA ETA.....

A CHALANI, NIC V ZLOM ALE PRED SPUSTENIM ETY STE VSETCI TU PISALI AKO TO ROZBEHNETE A PO PAR DNOCH KED STE SI UVEDOMILI ZE NA ETE VODU VELMI NEMAMUTITE TAK ZRAZU UZ JE V KURZE THETA...SVETY SA MENIA ALE HRACI ZOSTAVAJU TI ISTI..... NAMIESTO TYCHTO DRISTOV STE MALI ZABOJOVAT A NEVZDAT SA....PRETO VAS BERIEM S VELKOU REZERVOU...RECI RECI RECI....:cool::cool::cool:
 

DeletedUser2189

Hosť
na ete som cakal novy dobyvaci system.nehovoril som tu nic o tom,ako tam budem rast atd. proste som skusil,nebavi,tak nehram.to je cisto osobna vec.ak by sa mi malo darit na vsetkych doteraz spustenych svetoch,tak to som tu od rana do vecera.
 

DeletedUser1720

Hosť
RIESITE TU UZ THETU KTORA BUDE BOHVIE KEDY KEDZE ESTE LEN NEDAVNO ZACALA ETA.....

A CHALANI, NIC V ZLOM ALE PRED SPUSTENIM ETY STE VSETCI TU PISALI AKO TO ROZBEHNETE A PO PAR DNOCH KED STE SI UVEDOMILI ZE NA ETE VODU VELMI NEMAMUTITE TAK ZRAZU UZ JE V KURZE THETA...SVETY SA MENIA ALE HRACI ZOSTAVAJU TI ISTI..... NAMIESTO TYCHTO DRISTOV STE MALI ZABOJOVAT A NEVZDAT SA....PRETO VAS BERIEM S VELKOU REZERVOU...RECI RECI RECI....:cool::cool::cool:

to pise ten pravy :DDD co s kazdeho sveta zuteka :DDDDDD
 

DeletedUser

Hosť
to pise ten pravy :DDD co s kazdeho sveta zuteka :DDDDDD

Epsilon som skoncil po hadke s Hadesom a nechal im svoje mesta...

ZETA som hral aktivne lenze na moj vkus to je hrozne pomale, mal som sice myslim 13 miest ale ked sa spustila ETA, ktora mi nastavenim vyhovuje, postupne som odovzdaval mesta nasim, ja pomaly svet hrat nemozem, ide mi to na nervy. Takze ETA mi vyhovuje uplne...

Tolko k zutekaniu.... A jasne ze budes prave ty reagovat ked vas rozoberame na lego kazdy den..... :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
ja pomaly svet hrat nemozem, ide mi to na nervy. Takze ETA mi vyhovuje uplne...

tak pod toto sa podpisujem. musí to byť dynamické, aby to malo gule a nie aby človek musel prvé mesto stavať mesiac, kým dobyje druhé. ...to som sa minule dočítal, že niektorí ľudia žiadali 10 hodinový nočný bonus. jáááááj, lenže to si niektorí pomýlili grepo so sim city :mad: vážení, to že drichmete 10 hodín denne neznamená, že toľko aj trvá noc :mad:

stavbári, ktorých cieľom je zabetónovať si obranu a potom si v kľude stavkať mesto, takí nech si vytiahnu lego. chcem aby grepolis mal dynamiku ako Need For Speed!
 

DeletedUser

Hosť
hej bol som aj na iných svetoch a keď som videl, ako sa to vlečie, tak som mal chuť rozhryznuť klávesnicu. preto som sa aj na ne vykašlal.

husté reči mám, lebo hoci grepo hrám len krátko, som lepší ako kopa starých hráčov, čo sa sem chodia odbavovať rečami akí sú skvelí.

píše sa nejakom, nie niakom.
 

DeletedUser1720

Hosť
ty ma hlavne nepoucuj ako sa to pise ja to pisem podla seba :p jasne a neni si ty najlepsi? kebyze bola taka anketa tak zahlasujem za teba :D
 

DeletedUser

Hosť
nie som najlepší. len mi trochu vadí, že mnohí majú vysoké skóre len preto, lebo sú v dobrom spojenectve. keď ti má kto asistovať v útokoch, tak sa to hrá ľahšie. verím tomu, že keby boli povolené spojenectvá max po 5 hráčoch alebo dokonca vôbec žiadne spojenectvá, tak rebríček top 100 by vyzeral úplne inak ako vyzerá teraz.
 
Hore