Kaviareň sveta Eta

DeletedUser

Hosť
dnes kuriózne postavenie :) 41. priečka v celkovom rebríčku , 41. priečka v OFF rebríčku :)
 

DeletedUser

Hosť
si počkám keď bude na obidvoch 1. miesto :D... alebo si len posnívam :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak nekecaj a ťahaj tému :D

Glorius, ja som si porobila také kadejaké screeny na pamiatku, dokonca som si kedysi vyrobila ručne mapu M45, 44 bety, kde som si svoje nové mestá postupne na ostrovy dokresľovala fixkou :D
Ale bolo to strašne praktické, nepriateľov som mala ceruzkou, aby som ich mohla gumovať :D
 

DeletedUser

Hosť
Z dlhej praxe to trojliter dotiahne dalej ako som si myslela..... Len tak dalej;)
 

DeletedUser

Hosť
Ako vravím :D screeny si spravím neskôr :D...už je 31. priečka a OFF 37. ...:D počkám ešte do tej 1.
 

DeletedUser

Hosť
:confused:

:confused: :confused: :confused:
s odstupom času mi pripadá vážne vtipno-úbohé, ako všetci kričali, aké sme my Pretoriáni lamy a ako nie sme schopní prebrať, ale keď sme ich rozobrali alebo sa rozpadli, tak sa tí istí zrazu hrnú k nám. Čo dokazuje, že sme najlepší :D
 

DeletedUser

Hosť
Azda o tom pochybuješ?... :D tie šoky ,ktoré dostali hráči z Battlefield ,raz-dva nerozchodia
 

DeletedUser

Hosť
Aktualne

Po case moj aktualny postreh z ETY...:

Napriek mojim upozorneniam urobilo Battelfield "stastny" krok a vzalo hracku Mysicka:confused: ...Vysledkom je to ze u nej prichadzali o vsetky podpory ktore od nich drankala, kedze jej postupne dobyjame mesta..Trva to mozno uz dlhsie ale ked ju podporuje niekolko ally a v mestach ma pravidelne tisice pechoty a birem, ale koniec koncov o mesta stale prichadza... Takze Battelfield sa pod nasim tlakom a samozrejme zaujimavym banom vedenia za multiucty rozpadlo... Tak ako vsetky aliancie ktore si doteraz "vyprosili" s nami otvorenu vojnu...:p

Pozornost budeme venovat samozrejme dalsim alianciam v poradi po nas, ktorych vedenie ma tiez pocit neohrozenosti. Je tam niekolko dobrych hracov, avsak tych bolo v kazdej ally dost (nejak uz su bez miest).:D

Mnohi sa ma pytaju ci ma bavi tento styl hry, ze o chvilu nebude koho dobyjat (toto pocuvam uz tri mesiace)... Neviem ci ste si poniektori vsimli, ale GREPOLIS je hra o utoceni a zniceni vsetkych nepriatelov na mape...Takze odpoved je ANO, takyto styl hry ma bavi a budeme v nom pokracovat :D

Zatial tolko moj pohlad na aktualne dianie na ete...

Pekny vecer deturence
 

DeletedUser

Hosť
Po case moj aktualny postreh z ETY...:

Napriek mojim upozorneniam urobilo Battelfield "stastny" krok a vzalo hracku Mysicka:confused: ...Vysledkom je to ze u nej prichadzali o vsetky podpory ktore od nich drankala, kedze jej postupne dobyjame mesta..Trva to mozno uz dlhsie ale ked ju podporuje niekolko ally a v mestach ma pravidelne tisice pechoty a birem, ale koniec koncov o mesta stale prichadza... Takze Battelfield sa pod nasim tlakom a samozrejme zaujimavym banom vedenia za multiucty rozpadlo... Tak ako vsetky aliancie ktore si doteraz "vyprosili" s nami otvorenu vojnu...:p

Pozornost budeme venovat samozrejme dalsim alianciam v poradi po nas, ktorych vedenie ma tiez pocit neohrozenosti. Je tam niekolko dobrych hracov, avsak tych bolo v kazdej ally dost (nejak uz su bez miest).:D

Mnohi sa ma pytaju ci ma bavi tento styl hry, ze o chvilu nebude koho dobyjat (toto pocuvam uz tri mesiace)... Neviem ci ste si poniektori vsimli, ale GREPOLIS je hra o utoceni a zniceni vsetkych nepriatelov na mape...Takze odpoved je ANO, takyto styl hry ma bavi a budeme v nom pokracovat :D

Zatial tolko moj pohlad na aktualne dianie na ete...

Pekny vecer deturence

**Pcolo** (som Metaxa) prečo nemáš ali pretorians? :cool:
a môj kamoš býva tiež vo Vranove nad toplov býva na okulke :cool:
 
Hore