Kaviareň sveta Eta

DeletedUser

Hosť
hej bol som aj na iných svetoch a keď som videl, ako sa to vlečie, tak som mal chuť rozhryznuť klávesnicu. preto som sa aj na ne vykašlal.
někomu pomalejší tempo vyhovuje, záleží jak moc na to máš času a jak moc to prožíváš.. někdo rád rychlost 3 (lidé chtějí i deset) někdo radši jedničku..
a co do názoru že by bylodobré mít pět lidí ve spojku, popř. žádné spojenectví.. grepolis je týmová hra.. a to říkám jako hráč který má rád sólostyl.. jasně, spojka o 50 a více lidech už nejsou to pravé ořechové, ale hrát to sám za sebe je zas ochuzení se o zážitky.. dle mého názoru tedy:)
 

DeletedUser

Hosť
Ale šak chlapci nehadajte sa. Zajdite na pivo. Miro nerip do neho. PCOPO aj ty moc nezabrdaj, chudak vinetač sa nemohol nasmiat na tvojich spravach. Mame sa sem len prist zabavit povedat nieco o svojom zivote a nebrat to ako daky 6 ročny chlapci. Život sa toči aj okolo prace rodiny a nielen grepolisu ja som nammiesto dovolenkovania stravil čas pri kompe teraz mam moc prace a nestiham preto som to z dôvodu zrušil.:cool:

RIESITE TU UZ THETU KTORA BUDE BOHVIE KEDY KEDZE ESTE LEN NEDAVNO ZACALA ETA.....

A CHALANI, NIC V ZLOM ALE PRED SPUSTENIM ETY STE VSETCI TU PISALI AKO TO ROZBEHNETE A PO PAR DNOCH KED STE SI UVEDOMILI ZE NA ETE VODU VELMI NEMAMUTITE TAK ZRAZU UZ JE V KURZE THETA...SVETY SA MENIA ALE HRACI ZOSTAVAJU TI ISTI..... NAMIESTO TYCHTO DRISTOV STE MALI ZABOJOVAT A NEVZDAT SA....PRETO VAS BERIEM S VELKOU REZERVOU...RECI RECI RECI....:cool::cool::cool:

A v tomto ta opravim nijaky hrač nezostane isty ked už nekde skončil tak už sa z toho poučil a taku istu chibu nezrobi. Ja som robil voloviny. Napr dovoloval som si do silnych hračov. Pri tom zo začiatku som mal hnmed obsadit toho 3000 na ostrove. Tych silnych som dlho dobyjal a potreboval som sem tam helfnut a ako to dopadlo 5 velkych utokov a ani jeden uspesny.

odporúčam nastavenia :
čo najvyššia rýchlosť sveta
čo najvyššia rýchlosť jednotiek
čo najmenší maximálny počet ľudí v aliancii
čo najkratší nočný bonus
čo najkratšia začiatočnícka ochrana
dobývanie
nie morálka


to je svet podľa môjho gusta


Tá morálka to akože si budes dovolovať na slabsich? či ako bo tomu nerozumiem. A timi ludmi v aliancii to kolko myslis ye bude akademii alebo spojenectiev. 3000 hračov a 100 spojenectiev?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2189

Hosť
tak pod toto sa podpisujem. musí to byť dynamické, aby to malo gule a nie aby človek musel prvé mesto stavať mesiac, kým dobyje druhé. ...to som sa minule dočítal, že niektorí ľudia žiadali 10 hodinový nočný bonus. jáááááj, lenže to si niektorí pomýlili grepo so sim city :mad: vážení, to že drichmete 10 hodín denne neznamená, že toľko aj trvá noc :mad:

stavbári, ktorých cieľom je zabetónovať si obranu a potom si v kľude stavkať mesto, takí nech si vytiahnu lego. chcem aby grepolis mal dynamiku ako Need For Speed!

toto mi lichoti:p ja by som navrhoval toto:
Rychlost:5
Nocny bonus:0:00 az 6:00
Zaciatocnicka ochrana:2 dni
Moralka:Ano
Pocet clenov v aliancii:50
Rychlost jednotiek:4
Ale podla mna by bolo dobre k tomu dodat toto:Grepolis 2.0 ma niektore klady a niektore zapory.Tak isto je to aj s 1.0 .Dobre by bolo at divy do 1.0 a tym padom aj svet hrdinov.Je to len moj osobny nazor,a viem,ze hlavny rozdiel medzi 2.0 a 1:0 je hlavne v divoch.
 

DeletedUser

Hosť
porušení pravidel ve hře se hlásí na support, nespamuje se s ním na foru hry.. tolik ke smazaným příspěvkům
 

DeletedUser

Hosť
Išlo o hráča, ktorý narobil mnoho účtov a posielal rovnakú správu TOP hráčom.
 

DeletedUser

Hosť
**pcolo** pravidla fora zakazují spam, další dotazy?
darddy je hezké že to píšeš ale jak říkám zde je to dobré leda pro tlachání..
 

DeletedUser72

Hosť
Vždyť to "tlachání" jde chlapům nejlépe ;)

Přece zde třeba den co den nebude *PCOLO* psát, že zas zabral nějakou polis... :D
Proto jsou všichni rádi, když se něco někde děje, byť je to třeba polemika o hromadném rozesílání spamových zpráv ve hře... :)
 

DeletedUser

Hosť
Vždyť to "tlachání" jde chlapům nejlépe ;)

Přece zde třeba den co den nebude *PCOLO* psát, že zas zabral nějakou polis... :D
Proto jsou všichni rádi, když se něco někde děje, byť je to třeba polemika o hromadném rozesílání spamových zpráv ve hře... :)

Uz to moja nepocitam kolko polis dobyjam :D:D:D
Tebe ostava len to "tlachani".... :cool:
 

DeletedUser

Hosť
Mno jako ti vzchadzaju utoky hmm? Ja len dufam ze nestavas v kazdom meste zapalky zvlast. Z ety ti poradim nestavaj v kazdom meste zapalki staci v 2 aspon 200. Si stale online tak preco neviuzivas cas. Nacasujem si utoky tak aby mi ZL dosli o sekundu skorako prepravne clny to sa musi ten hrac sakramensky snazit aby to Podporil. S rastislavom ste mali problem zo zaciatku s nacasovanim. Tak teraz nwm ako to je ale tebe to na 100% pojde kedze si top :). Nechcem ta akoze urazat strapnovat ber to ako kamaratsku radu ja tu som len tak aby som zabil cas a sem tam si zahral tebe mozem len zavidiet ze mas cas :eek: Tod asi vse.....
 

DeletedUser

Hosť
Nie on to vie na 100% len na to niekedy pozabudne....(som hovoril nic vzlom)
 

DeletedUser

Hosť
Nerozobrali. Nemal som na to čas. Ako každy spravny hrač som ponukol mesto spojencovi v okolí ktorý ho potrebuje. Teraz som doma, mam more času a nudim sa:eek: Rad by som pokračoval ale už ked teraz viem že sa ARISTOCRACI spojili s CHAOSOM tak to je potupa. Keby som tam teraz bol tak ich rozpustim. Každy sa da nachitat na naverbovanie k Pretorianom. Najprv hrača pozvu a potom ho hned vihodia.. A ešte aj napriek odchodu ho naši pozvu tak to je vrchól.. Tak sme tam dokázali aký sme lamáci a sám sa priznám že by sa mi asi lepsie darilo u Pretorianov ale čo už. Ja som tu bol a vždy budem na posielanie podpor....
 

DeletedUser

Hosť
Mno jako ti vzchadzaju utoky hmm? Ja len dufam ze nestavas v kazdom meste zapalky zvlast. Z ety ti poradim nestavaj v kazdom meste zapalki staci v 2 aspon 200. Si stale online tak preco neviuzivas cas. Nacasujem si utoky tak aby mi ZL dosli o sekundu skorako prepravne clny to sa musi ten hrac sakramensky snazit aby to Podporil. S rastislavom ste mali problem zo zaciatku s nacasovanim. Tak teraz nwm ako to je ale tebe to na 100% pojde kedze si top :). Nechcem ta akoze urazat strapnovat ber to ako kamaratsku radu ja tu som len tak aby som zabil cas a sem tam si zahral tebe mozem len zavidiet ze mas cas :eek: Tod asi vse.....

No co sa tyka zapaliek, neboj nemam vsade utocne mesta pomer je adekvatny. A casovanie zo zaciatku nebolo ziadne kedze sme len nahanali body. Teraz su casovane na sekundy ak ide OL...
 

Melancholik

Member
o tom vravím pretoriani aspon tych čo poznam tak maju slušnu spolupracu, a arisotcracy tiež ksuseny hrači ale my sme ich mali ovela menej c chaose
 

DeletedUser

Hosť
Okej tak teda hurá dobyť etu pán PCOLO a už sa preboha zbav tych štyroch aliancii, nech maš viac fariem. A začnite na M44 uvažovať pozične su tam dobre mesta......
 

DeletedUser

Hosť
Okej tak teda hurá dobyť etu pán PCOLO a už sa preboha zbav tych štyroch aliancii, nech maš viac fariem. A začnite na M44 uvažovať pozične su tam dobre mesta......

akych 4 aliancii??? ved je len Pretorians a Pretorians II...vsetko ostatne je fake a s nami nemaju nic spolocne....
 
Hore