Kaviareň sveta Delta

DeletedUser

Hosť
Prišli nám do sveta Maďari, vedeli ste o tom? Pár slov o nich.
Sparťanský spolok:
"Náš kmen tu je pre všetkích a nerozlisujeme kdo je ako visoko postavený vsetci sme si rovný!!"

"Vi sa z ohňom nehraťe vi davate zápalki do benzínu!!!"
-Kráľovstvo nebeské-:
"Sme rodeny bojovnici zaraba vela ludi nepomoze vam ani dika a sudi aj tak sme najsilnejsi neporazitelny netrufajte si lebo skoncite jak mravec bezdomovec"

neutral:
"V pridade ze chcete vstupit do spojenectvy napiste naborantovy"

Takisto sú na tomto svete aj zaostalí Slováci, ktorí sa pomaličky približujú tým Maďarom, čo sa sem prihlásili.
Legion of Stigma I:
"Tato ali vznikla uz v GAME A SKLADA SA PO VECSINU ZO SKUSENICH HRACOU len chceme aj v tomto svete nieco dosiahnut tak by bolo dobre byt verni,aktivni a ze by sa dalo tu na kazdeho spolahnut"

A pre tých, ktorí nerozumeli:
"Náš kmeň(spojenectvo) tu je pre všetkých a nerozlišujeme, kto je ako vysoko postavený, všetci sme si rovní!!"
"Vy sa s ohňom nehráte, vy dávate zápalky do benzínu!!!"
"Sme rodení bojovníci, zarába veľa ľudí, nepomôže vám ani dýka a súdy(i), aj tak sme najsilnejší, neporaziteľní, netrúfajte si, lebo skončíte ako mravec-bezdomovec."
"V prípade, že chcete vstúpiť do spojenectva, napíšte náborárovi(verbovač/verbovník)."
"Táto aliancia vznikla už v GAME(HRE) A SKLADÁ SA POVäČŠINE ZO SKÚSENÝCH HRÁČOV, len chceme aj v tomto svete niečo dosiahnuť, tak by bolo dobré byť verný, aktívny, a že by sa dalo tu na každého spoľahnúť."
 

DeletedUser

Hosť
fox?
naša akadémia má akadémiu??
no ja sa tu toho dozviem... :D :firework:

a toto som tu už dlho nedal...
:connie::connie:
 

DeletedUser1318

Hosť
ja deltu ani nejak nehram...mam tam 3 mesta a mam 10.000b. ale no proste nejak mi to nejde :(
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že to už môžem napísať. Vajcia hľadajte tu:
807 163, 908 823, 767 555, 757 221, 907 74, 341 391, 949 356(festival), 396 382, 274 612, 790 913, 833 532, 550 332, 378 622, 800 725, 719 529, 963 844, 286 65, 933 770, 28 17, 192 119... a potom mi vajcia ukazovali zaradom tie isté umiestnenia 807 163, 908 823, 767 555

Našiel sa tam aj nepreložený text: Du bekommst den Verwalter für einen Tag gutgeschrieben!... Stanem sa správcom na deň.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Na tomto svete je nás 6000. Píšem mnohým aktívnym hráčom, keď mám čas a nikto z nich mi ani len neodpíše. Prečíta, ale nekomunikuje.
Napadnem pár slabých hráčov a tí mi odpíšu do týždňa. Prečo sú všetci tak sprostí a nevedia mi napísať skôr, ako si z ich dedín urobím moje farmy?

Kto registrovaný na tomto fóre vôbec hrá Deltu? Viem asi o jednom.

Chcem povedať, že je to bieda, pozerať sa na takéto nič a prestáva ma baviť vôbec písať. Nie sem na fórum, ale v hre, rôznym típkom, ktorí nič nedokážu, že budú len čumieť na svoje malé mestečko.
 

DeletedUser

Hosť
no čo...
ako je na delte??
som tam už dlho nebol :D
GoF je stále prvé???
 

DeletedUser

Hosť
Tak Áresova Elita sa so svojimi sesterskými spojencami rozpadla. Väčšie spojenectvá miznú a spájajú sa s väčšími.
GoF je stále prvé, ale už mu vzniká konkurencia Légia Neporaziteľných.
 

DeletedUser

Hosť
ja som z deltou skončil a trochu toho ľutujem a v GoF bolo dobre :)
___________________________________________________________________
aj ja vam prajem pekny deň
 

DeletedUser

Hosť
Už mám dvanáste. Žiadne komplikácie. Spojenec mi pomohol s obsadzením. Teraz mi ešte chýba vyššia úroveň kultúry a podarí sa hádam aj trináste za pár dní.
My sme trocha mimo od GoF, takže zatiaľ nás veľmi málo ohrozuje.
 

DeletedUser

Hosť
Rozhovory s kľúčovými hráčmi sveta, nejaké screeny tabuliek a popis aktuálnych dianí na svete, vojny medzi prvými spojenectvami či nejaké udalosti, ktoré stoja za spomenutie.
 

DeletedUser

Hosť
Pokým bude kultúra, budú aj mestá. Útočil som veľa a aj na mňa išli veľké útoky, takže som si nazbieral veľa bodov, ktoré som využil.
 
Hore