Kaviareň sveta Delta

DeletedUser2714

Hosť
Zdravim doplnte prosim sien slavy...Hrac(ka) menom veve666 dosiahla 500.000 bodov.
 

DeletedUser

Hosť
čo sa stalo zo sorkanom prečo zrušil učet na delte ???
už som to zistil davnejšie ale pitam sa to až teraz :confused:
 

DeletedUser1810

Hosť
čo sa stalo zo sorkanom prečo zrušil učet na delte ???
už som to zistil davnejšie ale pitam sa to až teraz :confused:

No isto :D nebol, aktívny a potom sme mu prebrali vyše 5 miest, tak to vzdal :D aspoň takáto verzia sa dostala ku mne.. a ja jej plno verím :D Sorkana som nemal zrovna rád.. nevedel sa zmieriť s tým, že LN predbehne GoF, čo vedel už od začiatku.. potom polku LN oje*ával, aby sme sa k nemu pridali, ževraj mzoluka rozoberá vlastných hráčov a uviedol ako príklad hráča, čo to pomaly týždeň nehral.. takmer celá akadémia GoF je založená z hráčov LN a starých AA(Áresova armáda).. nevedel sa zmieriť z prehrou a preto hral nečestne a veľa hráčom z LN tlačil do hlavy kaleráby a bohužiaľ mu to niektorí aj uverili.. odkedy už nehrá, svet delta je oveľa hrateľnejší, ako keď tam bol on.. konečne sme sa dostali na čestný boj a je už len otázkou času, kým sa GoF nerozpadne.. pamätám si keď boli 3x väčší ako LN a teraz..
 

DeletedUser

Hosť
ja som bol v Gof sorkan bol dobry spolubojovnik alebo mam radšej napisať ymon ako len chcete z Gof veľa hračov prestavalo hrať medzi nimi som bol aj ja a tak som prestupil do Lm a robil špeha :D a pomaly ma gof rozobralo :D
 

DeletedUser1810

Hosť
ja som bol v Gof sorkan bol dobry spolubojovnik alebo mam radšej napisať ymon ako len chcete z Gof veľa hračov prestavalo hrať medzi nimi som bol aj ja a tak som prestupil do Lm a robil špeha :D a pomaly ma gof rozobralo :D

Vidíš.. ešte robíš GoF-ákom službu a oni ťa rozoberú.. Sorkan možno bol dobrý spolubojovník, ale nevedel bojovať čestne.. je to špina!
 

DeletedUser1810

Hosť
To máš tak jedno :D akurát ťa využili.. s chuťou si ťa prebrali.. ak o tom neuvažovali už skôr..
 

DeletedUser

Hosť
on mi napisal že prečo som odyšiel a ja som mu odpisal že končim a skopiroval som mu vedšinu fora
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa sa toho veľa nezmenilo po jeho odchode. A to, že sa Légia stala väčsou neznamená, že aj je lepšou a silnejšou ako GoF. Veď vy ste sa len spojili s menšími a dokopy máte o pár bodov viacej.
 

DeletedUser1810

Hosť
Áno, sme síce len o pár bodíkov väčší než GoF, ale predsa len sme sa posunuli o dosť.. na to, že keď sme začínali boli sme o 3x menší než GoF a to sme už vtedy s nimi boli vo vojne.. Posunuli sme sa o dosť vopred a dokázali sme predbehnúť GoF a to mali že aký náskok.. takto to podľa mňa bude pokračovať aj naďalej a nakoniec nebudeme menší my, ale GoF a to o dosť..
 

DeletedUser

Hosť
Nono. Spočítaj si s koľkými spojenectvami ste sa museli pospájať až ste nadobudli toľko bodov a dobehli ste ich 3-násobnú prevahu. A koľko spojenectiev sa pridalo ku nim-a aké silné.
 

DeletedUser1810

Hosť
A spočítaj si, koľko hráčov musel Sorkan oklamať a dotiahnuť do GoF2., aby ste nás o niečo oslabili a získali body pre seba..
 

DeletedUser

Hosť
Pre nás? To komu hovoríš. Tuná hrá niekto za GoF?
Neviem, ty si moc zaujatý a Sorkan mohol mať aj pravdu v tom, že niektorý z vašich boli, ako to on tvrdil. Ale tiež nezamietam, že by bol tak nečestný.
Jediné, čo viem, že vaše spojenectvá majú nezdravé sebavedomie a podceňujú hlavného nepriateľa.

Sú nejaké novinky zo sveta? Už ste porazili Gates of Fire?
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore