Kaviareň sveta Delta

DeletedUser1720

Hosť
no neviem ale ked si budete o kazdom misliet ze je speh tak asi tazko
 

DeletedUser

Hosť
uz lem ty se v tom vyznas bratmmmm :p a neznam skadzi mas taky drist ze sebe dumame o kazdym ze je speh :D ja zato nemozem ze mi furt kazdy posila kedy na nas pojdu utoky o jakej na ktore mesto .. :D to je proste respekt :D ja nikoho neprosim ani nenasadzujem do klanov ... GIGANTI na nas planovali utok .. a jeden z ich clenov mi skopiroval sicko do spravy .. benediktimus planoval "velky" utok a dostal som do spravy presne ktory hrac na jake mesto pujdze :D :D a nikdy z utokov nic nebulo .. :D JA SI KLAN VIEM RIADIT !!! TO DOKAZUJU AJ VYSLEDKY .. PRVE MIESTO KLANU CELKOVO, PRVE MIESTO KLANU V TROCH MORIACH ... PRVE MIESTO KLANU V UTOKOCH A CELKOVO V BOJOVYCH BODOCH .. BEZ JEDINEHO STRATENEHO MESTA .. A DOBYTYC XXL ... TO O NIECOM SVEDCI NIE ??
 

DeletedUser1720

Hosť
pekne si sa teraz pochvalil ja som tiez vodca ako ty sice na bete LOGOS Academi neni prve ale sme pekne zohraty a nejde o to ze kto a ako je prvy v rebricku bodov ale ze kto ako spolupracuje
 

DeletedUser

Hosť
My spolupracujeme s tými koho považujeme za to aby bol HODNÝ z nami spolupracovať.. a spolupráca v klane je myslím si taktiž na dosť vysokej úrovni, o klan je starané, aktvita je hore, každý stúpa, pomoc sa dostane každému .. :)
 

DeletedUser1720

Hosť
hehe a hovorim ze nie? ale akoze si my aspon vtedy mohol napisat ze som vyhodeny a teraz ked uz logos neni tak tipoviem ze som im nedonasal neviem kto ti mohol povedat take blbe onfo ale proste nemal pravdu toto je jedna z mala veci ktore mozem odprisahat
 

DeletedUser

Hosť
Tak teraz ti to uz mozem povedat, teda jeho meno nie, ale pisal si s benediktimusom ... a spytal sa ho ze preco je miro9991 v GoFku a benediktimus mu odpisal ze dobre nech tam je kazdy den mi dava informacie .. tak na zaklade toho som ta vyhodil .. a TAKTIEZ mi pride dost cudne ze hned ked som ta vyhodil do pol hodky mi benediktimus pise .. "Preco si vyhodil miro9991" .. Trochu divne nie?
 

DeletedUser1720

Hosť
no pisal som si chvilu stebou a si povedal ze mu davam info (co je totalna sprostost a tak som mu napisal ze kedy som mu dal info a on napisal ze to ide snim riesit
 

DeletedUser

Hosť
Proste mal som dokaz .. preposlanu .. NIE PREKOPIROVANU .. PREPOSLANU spravu kde to jasne pisalo ..
 

DeletedUser1720

Hosť
no ako myslis a tebe by to naozaj nedoslo ze by som bonzoval ally kde ma zbavili pravo vodcu? a este k tomu bez toho aby som dostal len niaku spravu
 

DeletedUser

Hosť
More kaviaren Delta a nikoho tu nit .. :D To len Sorky taky alkoholik ze takoj z rana musi ist do grepolis karcmy na jednoho aspon :D
 

DeletedUser

Hosť
Ta kedze sme u kaviarni jalec, ta co budeme rozoberat ?? Dajake klebietky dajme .. :D
 

DeletedUser

Hosť
jake klebety? ja neviem nic co sa tu deje ani poriadne :D ty daj nieco zaujimave so skryteho fora... inac mozes zase nieco napisat do svojho pribehu, aspon budem mat co citat
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ta co ja tu budem roznasat .. :D Mne sa treba ucit jalcu :D a neche sa mi bars ..
 
Hore