Kaviareň sveta Delta

DeletedUser

Hosť
Ja som uz vyse pol roka regnuta na cesky Epsilon a tam som sa uz co-to naucila ale pravdepodobne som zvolila zlu taktiku, tak teraz chcem vylepsit strategiu :-D
 

DeletedUser

Hosť
Ja mam taktiku tu istu....- utocim utocim a ked konecne prerazim vyvolam povstanie a utocim....poslem OL-ale skoordinujem si to medzi utoky

A keby nahodov neprerazim a nemam vojakov...postavim a o 2 dni som pred jeho branami ako na koni xD
 

DeletedUser

Hosť
more, ber to tak, nehráš Gammu, nepoznáme sa!
tak si také reči odpusť!!!
 

DeletedUser

Hosť
čaute chalani..a dáma.. pozerám že aj táto debata sa už rozprúdila..
 

DeletedUser

Hosť
čaute chalani..a dáma.. pozerám že aj táto debata sa už rozprúdila..
zdravím kolegyňa z Alfy, čo sa to porobilo z ally =WAR=, naposledy čo om vás očumoval ste tam boli banda pokope a teraz ťa ani v rebríčku neviem nájsť, ostal nám tam len kju...
 

DeletedUser

Hosť
more, ber to tak, nehráš Gammu, nepoznáme sa!
tak si také reči odpusť!!!

omfg .. :D Čo to bratmmm ?? Daký na**** néé ?? More Lanci to že som tam skončil neznamená nič, nestíhal som Gammu tak som proste skončil .. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
zdravím kolegyňa z Alfy, čo sa to porobilo z ally =WAR=, naposledy čo om vás očumoval ste tam boli banda pokope a teraz ťa ani v rebríčku neviem nájsť, ostal nám tam len kju...
aj ja teba zdravím Matejku,:D v akom rebríčku nevieš má nájsť matejko.. náš naj grafik.. no premenovali sa tá ally..ako aj veľa iných.. a medzi nimi sme aj my.. :firework:
 

DeletedUser

Hosť
lydka ako pozerám tak vaše spojenectvo má stále ten istý názov
 

DeletedUser

Hosť
na delte?? stále ten istý názov..máš krátku pamäť punker3210, nazývali sme sa Piráti z Gammy.. a potom sme sa premenovali na Agora.. ale na Alfe som najprv bola Peloponezsky spolok, potom Titani, tak Veselé vianoce, tak šťastný nový rok 2011, a teraz Post Morten. to je málo.. sa ti zdá
 

DeletedUser

Hosť
myslel som tak že ja som ešte bol u vás ked ste boli AGORA :D
 

DeletedUser

Hosť
Teraz budete spolu v ally tak kľud :D

Punker dajak pomaly ides hore co sa deje ?? :)
 

DeletedUser

Hosť
dal som zrušiť účet :) vieš mne vyhovuje rýchlosť 1 a rýchlejšie svety ma moc nebavia :)
 

DeletedUser

Hosť
sakra punkáč, sak ked niečo robím tak, aspoň poriadne :D a nevrhám sa bezhlavo do vecí, oktorých viem vopred že nezvládnem, škoda no, aspon že ostávaš na alfe :D...
 

DeletedUser

Hosť
No jo ja viem ako som hral Gamu cakal som ze ju zvladnem ale opak bol pravdou :) a vyzera to tak ze ani na betu nestaxim :)
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím vás, som nováčik v Grepolise a hrám iba na svete Delta. :)
Rovno nahodím tému: Kde pracujete alebo čo chcete v živote robiť? :)
 
Hore