Kaviareň sveta Delphi

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser5478

Hosť
dengi davai pod nicky na cz si hral ak mozem vediet???
grepolis uz neni to co byvalo mozno sa potrebuje nejaky novy impulz alebo neviem co lebo podla mojho nazoru velmi vela ludi uz odradil.
 

DeletedUser1720

Hosť
Katka velmi rad by som ale neviem ako by som to vzladol ... idete zase lamy vytvorit?

Martin aj ty si tam?
 

DeletedUser1720

Hosť
tak ta partia bude dost dobra :) asi tam skocim pozriet :) ale hrat nebudem
 

DeletedUser1720

Hosť
hej to tvoje hranie na zaciatku nieje bohvie co ale ked sa rozbehnes takto je ina kava :D
 

DeletedUser5366

Hosť
dengi davai pod nicky na cz si hral ak mozem vediet???
grepolis uz neni to co byvalo mozno sa potrebuje nejaky novy impulz alebo neviem co lebo podla mojho nazoru velmi vela ludi uz odradil.
Neni no... dnes ráno som si hovoril či sa to ešte oplatí hrat.. to klikanie má zabíja :/ samozrejme zlatky vládnu svetu :)
 

DeletedUser5660

Hosť
Zlatky vládnou světu ? :D To si opravdu nemyslím .. Jen aktivita .. :cool:
 

DeletedUser5847

Hosť
to je zase téma, zlatky všude samé zlatky, já už od včerejška nezlatim, udělal sem si co sem chtěl a maxovat akádu třeba jako lubor taky mohu, ale pro mne to je zbytečné, je to jen na body... :)
vládnou světu na začátku a během eventu, v normálním pruběhu hry ne, teda pokud někdo není extrémista a obnoví si offku během dvou hodin. Víc k tomu nemám co dodat
 

DeletedUser3472

Hosť
slečinky - nábor on :D:D:D:D:D:D:D:D:D
kde je ta lekcia lamky zlatkarske ...uz ste sa zacali aj spajat s inymi spojkami :rolleyes:
 

DeletedUser5788

Hosť
pokiaľ viem aj ty si zopár zlatiek poslal na účet inkasu :) :)
 

DeletedUser3472

Hosť
no nieco by som o tom vedel :confused:....este som nekupil zlatky..ale mam v plane lebo co darabaju tieto lamky to konec
zlatky co som mal som dostal za aktivitu alebo od innogames :rolleyes:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3472

Hosť
martinpalec to bude preto lebo niekto si tu za 3 dni vystava mesto ze moze preberat..novi hraci nemaju sancu a vrazat do toho peniaze nebudu..niekedy si za zlatky vedel kupit poradcov ..teraz sa uz za zlatky da vsetko spravit je to hra len pre megaaktivnych alebo ludi co tam tlacia kopy lóve ...urobili z grepa biznis a tym ho odpisali ...aj ked ja sa tu budem hrat stale
 

DeletedUser5788

Hosť
ono to už neni starý grep čo bol :) pozri ako sú nastavené svety pozri koľko hrá hráčov na svete :) však len na min 2roky potrebuješ na to aby si dosiahol divy omg :) :) crazy :) a tie zlatky čo mám na to pvoedať inno je pažravý potrebuje veľa penez,aby bolo na výplaty na vianoce a chudáci čo to upravujú majú almužno a možno ani to nie :) ide o to že svet sa zmenil na peniaze keď si hral pre radosť bola to iná káva ako teraz keď si klikneš a za 2 dni máš 7000bodov vtf :) ale je to každého vec ja som si tu zarobil celkom slušne :D:D:D nesťažujem sa :)
 

DeletedUser5366

Hosť
No dá sa to aj bez zlatiek ako tak uhrať, ale musíš mat dediny na max a každých 10min dolovať .. ja som takto urobil za 1 den s bonusmi ktoré dostaneš od banditov z 10akadwmie , prístavu 28,20 +výskumy a ráno som dal robiť Ol a hneď som aj sadal :) a samozrejme zl,birky,off som mal tiež
 

DeletedUser5660

Hosť
slečinky - nábor on :D:D:D:D:D:D:D:D:D
kde je ta lekcia lamky zlatkarske ...uz ste sa zacali aj spajat s inymi spojkami :rolleyes:
Co to meleš ?
smiley_emoticons_irre.gif
Jsem byl líný obepisovat xxx lidí, že je nábor ON..Tak jsem použil makovici a napsal to tam a lidi se znova ozvali. O spojku nic nevíš, tak mlć a šoupej nohama a raději bojuj ..


A člověk potřebuje zlatky k tomu, aby mohl hrát na top příčkách ? Nebuďte směšní, sedím na 2. příčce a mám pouze koupené poradce..
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

DeletedUser1720

Hosť
istar bol vzdy provokater :D pamatam s achilesu :D

inak som myslel ze tu hrat nebudem ale uz mam vycisteny ostrov :D
 
Hore