Kaviareň sveta Delphi

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser5849

Hosť
zaujímavé nastavenie :)..asi sem nazriem po dlhšej dobe z CZ svetov ;)
 

DeletedUser5847

Hosť
pokud jsi i tak levej, nepomůže ti to :D
to máš samozdřejmě pravdu že i některým jedincum se tohle nevyplatí :) ale když bych to vzal trochu všeobecněji v dněšních krušných dobách grepolisu platí jen jedno pravidlo, kolik do toho narveš tak podle toho se odvijí tvá hra, bohužél :-D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4496

Hosť
už tu sedím v krči ani cikať som nebol, aby som začal ako prvý... no to sa mi nepodarí idem sa najesť... o 9 som vstal vzal som si aj volno aby som tu bol a o 1 je na čase sa najesť :)
 

DeletedUser5366

Hosť
Škoda .. treba aby sa tam nalogovalo co najviac ľudí .. nechcem byt v strede:/
 

DeletedUser5396

Hosť
ako na chi? ale tak, aspon blog by si mohol tu potom tiež spravit
 

DeletedUser5660

Hosť
Chi už si nepamatuji .. :D Ale po dlouhé době jdu ke grepu.. chtěl jsem jít na CZ, ale budu hrát tady, lepší nastavení co koukám.. :) Jen nainstalovat appku a půjde se na to ..
 

DeletedUser5660

Hosť
Člověk neví, o kterém světě mluvíte .. :( Ale u dobývání vydržím, hlavně jsem po operaci, tak mám času habakuk ..
 

DeletedUser5366

Hosť
Bolo to dobývanie pokial viem . Mali sme pakt s gillas dela reis alebo ako sa volal. A bol som vtedy u teba.. tiež si hovoril ze ideš hrat na plno :)
 

DeletedUser4133

Hosť
Ludia aj vam tento server tak neuveritelne laguje? Neviem co je s tym na ziadnom inom svete mi to nerobilo, loading time aj 12 sek ak sa okno vobec tvori, som si myslel ze to tak bude prvu hodinu ale uz ma to zacina stvat. Kazdych 15 min musim kopletne obnovit GR. Mojim netom to nieje na 100% optika BA.
smiley_emoticons_irre.gif
 
Hore