Kaviareň sveta Delphi

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser5366

Hosť
zdravim , kto sa sem chystá ?^^ ináč nedá sa nejak urobiť aby ten svet bol skôr ?
 

DeletedUser5121

Hosť
Vynikajuce nastavenia.. dufam ze hracov bude dost.. :)
 

DeletedUser5599

Hosť
@Trolerko Nic ti neuteče. :p A jestli nemáš možnost hrát i ve škole, střed mapy pro tebe imho stejně není vhodný.
 

DeletedUser4969

Hosť
Ja ta idem sme dohodnutý zo spojenectvom sa chcu volať InnoGames hráči roziman,Pegases,Hredzi atd sme výborna zostava
 

DeletedUser5366

Hosť
Áno videl som celu tu správu .. podľa mna to bude nejaké dieťa co chce pozbierať topku , dlho to nevydrží . Aspoň ja si to myslím :)
 

DeletedUser4969

Hosť
Podľa taktiky akú navrhuje to vyzerá skôr ako skúsený hráč.
 

DeletedUser5790

Hosť
*InnoGames* dňa 13.12.16 o 15:21
Ahoj ako vieš InnoGames existuje už niekoľko rokov prvá hra bola vytvorená skôr ako založený InnoGames prvá hra v roku 2003 a InnoGames až v roku 2007 poďme k podstate...


Ako vieš bez InnoGames by sme nemohli hrať takéto super hry a zabávať sa nimi.


Preto chcem na ich počesť na novom svete založiť spojenectvo InnoGames len stých najstarších hráčov čo to hrávajú do teraz preto sa ťa pýtam či pôjdeš snami hrať oni nám vytvorili hry my im musíme tiež nejako poďakovať.


Mám vyhratých niekoľko svetov raz aj pod svojím vedením na bete. Meno nechcem momentálne hovoriť ani nič o ňom.


************************************************************************************************

Ďalší svet by sa mal volať Delfy nemecký správca my povedal že by mali spúšťať o 2 mesiace.




Napíš či nás podporíš a pôjdeš snami
Vopred Ďakujem za skorú odpoveď.
 

DeletedUser

Hosť
Možno dojdem, miro ty nejdeš? :) Inak, ohľadom tej správy, vedenie na Bete... tam boli riadne mená... žeby skipiho comeback? :-D
 

DeletedUser5366

Hosť
Je vtipne ako napísal , ze mu napísal nemecky správca aký bude svet :D Stačí sa pozrieť na ostatne krajiny a zistiť si aké názvy budu :D
 

DeletedUser4167

Hosť
No neviem. Určite dobrá myšlienka ak chce niekto dať partiu dokopy, ale myslím si že hráči pravidelne ďakujú innogames za skvelé hry :) a to vždy ked si musia nakúpiť zlatky:D:D:D:D

ináč si myslím že grep každým svetom upadá viac a viac....

Nie preto že hra by bola zlá. no na druhej strane udržať roky rovnaký koncept je dosť o ničom. čoraz viac hráčov to prestáva normále hrať lebo nedá sa sedieť na nete celé mesiace. A to nehovorím o tom keď sú svety rýchle. Každý svet už začína mať problém dojsť v "zdraví" k divom :)

Preto sa dá už stavať len už len na fantikoch a ostatných "bláznov" ktorí tu roky chodia.:) Aj keď často tu chodia len preto aby stretli kámošov a pokecali :D:D:D
 
Hore