Kaviareň sveta Delphi

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Kto tu ide, Trolerko, ty ideš na tento svet? Ak áno, daj mi vedieť, rád si zahrám s nejakým bývalým spoluhráčom. :)
 

DeletedUser5847

Hosť
zdravím, hledám nějakou premade skupinu která jde na tento svět, zlatkař sem...
Když tak mi napište osobku, díky :)
 

DeletedUser4133

Hosť
Sem idem na 100%
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser1720

Hosť
moje hranie neni co byvalo ... svet ma bavi barinko neboj ... este ta posteklim :D
 

DeletedUser5848

Hosť
Ahoj všetci, ja som belgický hráč, ktorý hrá za francúzske servery, ja sem na slovenskom serveri, pretože som tiež slovenské, a ja by som chcel hrať na tomto serveri hrať a porovnať úroveň, žiadam veľkých hráčov tu prítomných, aby prijali svoju alianciu, aby sa učili mená a skratky používané veľkými hráčmi. Na aký svet hrám hradby úroveň 0 a držím obranné čln alebo sa vrátim do odletieť s tým všetkým mystických jednotiek upokojila za kolonizačnej lodi, som už získal niekoľko svet pod inou prezývkou posledný je svetová Lato fr pod prezývkou Teddy Hura, ospravedlňujem sa za moje slovenskom jazyku, ale to už rokov, čo som nenapísal v slovenčine, pre lepšie reaktivita činnosti a tiež som používať skype alebo TS. Ďakujem vopred za pochopenie
 

DeletedUser5847

Hosť
ahoj, FR sem nikdy nehrál, ale jestli FR je na stejné urovni jako EN/EU servery tak to tu pro tebe bude procházka ružovou zahradou
já SK moc neznám, nikdy sem aktivně nehrál já spíše CZ, a jednou PL což není taky špatné na hru, a zkoušel sem EN/EU, ale tam sem přestal hrát, pač bez nočního bonusu sem u toho musel dřepět skoro nonstop :) a jelikož v té době sem měl dost práce, o to víc to pro mě bylo obtížnější
 

DeletedUser5698

Hosť
tak vidim,ze sa tu chystaju celkom pekne mena a tento svet si chcem zahrat na ktore more sa chystate? rad by som sa na neho dal a zahral si proti vam
 

DeletedUser5366

Hosť
Prihlásim sa okolo 5 a more netuším no chcel by som ísť na 54 a hrat aktívne ako na sigme :€ no uvidíme ako na Tom budem s alianciou keďže má nikto nemá rad :mad:
 

DeletedUser5847

Hosť
Prihlásim sa okolo 5 a more netuším no chcel by som ísť na 54 a hrat aktívne ako na sigme :€ no uvidíme ako na Tom budem s alianciou keďže má nikto nemá rad :mad:

proto musíš měnit nicky, já často měním a využívám toho že jako neznámého hráče mě ´´zkušenější´´ podcenní, je to sranda, zkus to :p
 

DeletedUser5366

Hosť
Uz mam založený nový nick ^^ ešte pred 1-2 mesiacmi som ho založil :p len tie zlatky mi tam budu chýbať :/
 
Hore