Kaviareň sveta Chi

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser5717

Hosť
cez vikend FF pekne dostali :) ferkovi uz museli radsej mesto darovat chytro :)
 

DeletedUser5540

Hosť
Museli sa proti nám spojiť tri spojenectvá, dosť smutné... Mali ste cieľ mi prebrať všetky mestá, bohužiaľ sa vám to nepodarilo. :) Ani 1 povstanie som na fórum nedal a potopili sme vám 8 OL-iek. Pozdejšie som napísal, že mestá brániť nebudem, okrem mesta 08. dračie peklo, ktoré ste mi neprebrali len ste si tam rozbili cca 2000 zl a 200 trirém. Na tebe som sa smial najviac, žiaden normálny útok, všetko len Erynie a Mantikory... A ďakujem za cca 85k BB... ;-) Útočil na mňa asi každý jeden hráč od vás, takže by som tu takéto hrdinské rečičky nemal. :-D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5718

Hosť
Áno prišli sme o dosť
smiley_emoticons_neutral_new.gif
. Na vašom mieste by som sa nejak zase nevyťahoval . Teraz cez event vie útočíť aj amatér s full eryniami
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
. Uvidíme ako sa bude hrať keď nebude dlhšie event . Ale naň sa vyhovárať nejdem (nemám to vo zvyku) . No pokial by ste sa nespojili s ďalšími dvomi spojkami tak by to tak zle nedopadlo ale to je už váš štýl hry že sa potrebujete spaktovať s každým len aby ste nedajbože nemali viac súperov ako FF ... lebo by ste to potom asi len tak ľahko neustáli . Týmto som vás nechcel uraziť je to môj názor na vás .
 

DeletedUser5366

Hosť
celkom sranda ze z nepriateľov sa stali priatelia a z priateľov nepriatelia :) no urcite mate na porazenie inkognito ale o garde pochybujem (ze ju porazite tak ľahko)
aj lamy zo začiatku boli samy proti 6 spojkam a teraz vyhrajú svet s OFF
 

DeletedUser5660

Hosť
Proč jako vedoucí Mamlasů vím o této alianci méně, néž nepřítel ? :) Nevím, kde furt berete pakty ... Fakt asi jak vidím, tak toho o mé alianci vím nejméně .. :confused:

A ano každý ví útočit v eventu ,ale každý má tu možnost, pokud vím, tak jsem možná tobě psal, že jste vyjeli ve čtvrtek po nás, jakože "HU" ,ale kolky se Vám potopili, já sám jsem měl na kontě cca 4 vaše kolky .. Přebrali jste jen 1 město a to hráči, který byl v nemocnici a to v nočáku tuším .. Bohužel účast u vás byla mizerná a to sám mi od vás někdo řekl.

Ferko, to že vyjel každý od nás je dobře ne ? :) Když je HU, tak má vyjet každý.. :)
 

DeletedUser5674

Hosť
Ja si Ferka vazim ako bojovnika a urcite by ho bola skoda , keby ze sa HU podari. Qekso to , ze napises , ze my len pocas eventu vieme utocit je dost komicke, kedze uvas viac ludi je aktivnych pocas eventu a po evente mrtvoli proste.
Kazdopadne toto je kaviaren sveta CHI a nie miestnost na porovnavanie dlzky pohlavneho organu. Mate sa tu zoznamovat a debatovat a nie riesit spor medzi spojenectvami.
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser5718

Hosť
Harus neviem kto tu porovnáva dlžky pohlavných údov (ja som nič také nepísal ). Tak isto som napísal že každý amatér vie cez event útočiť , a práve vďaka tomu sa vám tu tak darí . Tento svet ide mať 2 mesiace a polovicu s toho bol event + týžden začiatočníckej ochrany . Na tomto svete sa ešte ani zďaleka neukázalo kto to vie hrať a kto je "amatér" ktorí niečo dokáže iba cez event . Čas to ukáže :)
 

DeletedUser5674

Hosť
Tato veta je kus od reality , kedze vasi hraci tiez su aktivnejsi cez event a mimo nej su passivny v utoku - Tak isto som napísal že každý amatér vie cez event útočiť , a práve vďaka tomu sa vám tu tak darí . . Ja neviem podla coho ty usudzujes , ze len my a my utocime pocas eventu a vase spojko nie. Neber to ako provokaciu prosim ale to , ze sme aktivny pocas eventu je logicke a neda sa tomu cudovat. A to , ze stre stratili par miest v nas prospech nieje nic necakane. Poznam uvas par hracov a mam knim uctu a aj unas poznam niektorych a tiez knim mam uctu ako k hracom. Ohadzovat sa zo slovickom amater je teda predvcasne.
 

DeletedUser5599

Hosť
„Pro hloupého každý hloupý.“
Vyjadřuj se prosím normálně. :)
 

DeletedUser5665

Hosť
ze moj inteligencny kvocient nieje vysoky? mozno nieje najvyssi ale urcite vyssi nez tvoj lebo sa musim opravit, takmer vsetky hadky vyvolavas ty tak sa skludni a chod kukat smolkou ktory su urceny tvojej vekovej kategorii
 

DeletedUser5665

Hosť
to by som aj ja chcel vedet:D ale radsej som sa neopytal aby to nebrali ako spam
 

DeletedUser3606

Hosť
mas na to grepolis.matrix teraz :) tak nejak sa to volá,už to tu bolo spomenuté
 
Hore