Kaviareň sveta Chi

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser3683

Hosť
Takže aby sa celý grepolis pobavil. Na to je táto hra a toto fórum. Bez emócii.

FF a stres /alias mamlasové/ mali dohodu. O obrane a útokoch. Najskôr sa topili v problémoch mamlasové, potom zasa FF. Karta sa vrtí a vždy je niekto na odstrel :)

Ako sa napísalo, loners sa kvôli vnútorným rozporom začalo rozpadať. Prečo ma nezaujíma, ich osobná vec. Zopár skončí s hrou, zopár prestúpilo k mamlasom, zopár prestúpilo ku nám. Kameň úrazu. Mamlasom vadili hráči čo prišli ku nám naposledy.

Nechceli s nimi spolupracovať. V poriadku, nemusia im posielať podpory, ani pomáhať pri útočení. Ak je v tom niečo viac - ako nenávisť, alebo niečo podobné, treba navštíviť odborného lekára. Kvôli hre toto robiť :)

Ďalší argument bol, že majú mestá medzi ich a tým sme im nabúrali taktiku. Rešpektoval som a navrhol som im change miest, aby nemuseli ju príliš meniť. Prípadne niektoré prepustiť ako prejav dobrej vôle. Taktiku by len trochu uspôsobili. Hráči by sa s voľnými kb presťahovali, nemali s tým problém. Tento návrh ostal bez odozvy.

Ďalší problém bol, že sme sa nechceli zapojiť do útokov na loners v minulosti. To je pravda. Ja nenechám hráčov FF hnať útoky na 4 a viac hodín. Však to aj ten čo hrá túto hru tri týždne sa pripraví na ten útok. Lacné bb na nové mestá. Ani ja som nikdy nepožiadal mamlasov o spoluprácu v boji proti garde a inkognitu. Videl som mapu a zdalo sa mi zbytočné o to žiadať. Efektivita rozdeľuj a panuj. Ale to chce niečo viac, ako len napísať: Dáme HU na loners?

Nie je pravda, že som dostal ponuku aby dohoda pokračovala ak prepustím hráčov bývalého loners od nás. Nikdy takáto požiadavka nebola spomenutá, len, že im vadia. Nič konkrétne. Vešteckú guľu nemám doma, inak by som podnikal :D pripúšťam, že keby mi to navrhli, odmietol by som. Nikdy to však už nezistíme ako by sme reagovali, lebo nič také nebolo navrhnuté.

Nehľadal sa žiadny kompromis ani možnosť riešenia. Len mi prišla ss, že mamlasi to považujú za zradu a dohoda sa ruší a bude 24 hodinový mier. Po určitých peripetiách som zistil, že do pondelka 13:00 hod.

Úprimne, určité sklamanie som zažil :) lebo to fungovalo. Už som sa z toho dostal. Stali sa nejaké veci... poďme k nim.

Zdieľané fórum S.O.S. tam vznikol prvý problém. Gely od nás trochu konal impulzívne a sarkasticky poďakoval za perfektnú spoluprácu. Pridalo sa zopár hráčov, ale nepadla tam ani jedna urážka alebo vulgárne slovo. Ani z jednej strany. Prispel som tam aj ja :) s tým, že som si priznal chybu a označil sa za najväčšiu sviňu na grepolise. Lebo si nenecháme diktovať koho brať a koho nie do spojenectva. Zvlášť, keď sme poskytli ústupky. Potom to začalo z oboch strán adrenalínovo stúpať, tak som uznal za vhodné aby som fórum okamžite vymazal a zrušil zdieľanie. Nebudem živiť negatívne emócie.

Ešte pred pol ôsmou večer zaútočil krupo na arthasa. Bol za to od overaka "sprdnutý". Pobavil som sa na to slove. Náš hráč kerikopol sa pasoval do úlohy Zorra pomstiteľa a zaútočil na seberovného hráča. Z toho je tu aj link. Neútočil na hráča xTipEkK. Aspoň o tom neviem. Ten na neho áno a vyvolal mu povstanie. kerikopol nebol "sprdnutý" jeho trest nechcite vedieť :)
Na druhý deň ráno začali útoky na atrhasa znova, nakoľko je to vraj stredoškolák a nie je online. No mýlili sa vo viac veciach.... Útoky opätoval proti všetkým mamlasom v okolí, lebo nie je fackovací panák. Odskákali si to aj hráči, čo rešpektovali prímerie a toto ma veľmi mrzí a nakoľko si tých hráčov vážim, môžu mi napísať ss a ja sa im za to osobne a úprimne ospravedlním.
kerikopol musel ísť ráno k lekárovi, už neútočil na nikoho. Ničoho sa nezúčastnil od večerných útokov. Bol ďaleko od arthasa a krupa. Aj napriek tomu mu xTipEkK bez mihnutia oka prebral mesto. Náramne sa zrazu hodilo zrušenie prímeria a olka bola pripravená okamžite :) Áno, budeš vysoko v rebríčku a na novom svete si daj nový nick, aby si mohol znova začať nanovo. Lebo toto je z môjho pohľadu svinstvo najvyššieho rangu. Karma je záludná vec. Na to nezabudni.

Nehádžem na nikoho špinu ani bahno. Takto sa to stalo z pohľadu FF. Ak má niekto ss v tom, že hocičo čo som napísal je lož, budem rád ak mi to dokáže... nenájde sa nikto. Obidve strany spravili chyby, priznávam. Komunikácia zlyhala... uzatvárať nové dohody ešte skôr, ako sa skončia staré a preberať mestá pod zámienkou, že aj on útočil :) toto nemusím. Toto z našej strany určite NIE.

Záverom... upokojte emócie a bavte sa hrou. Čas ukáže kto ako hrá. Neexistuje rovnosť, to chceli komunisti a neuspeli. Urobte si názor na mňa a hráčov FF hocijaký. Stojím za všetkými našimi hráčmi a budem za nimi stáť vždy.

Pekný večer a veľa úspechov v hre, Gill.
 

DeletedUser4986

Hosť
Dobře, takže pojďme po sobě házet špínu, aspoň mi uděláš zábavu na pár hodin .. :)
Tím do toho zapojím i Gillese, protože budu čerpat z jeho zpráv, abych ti ukázal, jak moc se mýlíš .. :)

1.) Buzerace na fórku na nás a vaše chování, přestože o sobě tvrdíte, že jste dospělí. Stále tady chceš lhát, když tady mám zprávu od gilla ? :)
http://prntscr.com/ai4c26

2.) Tvoje nářky, že jsem skončil spolupráci s Váma z důvodu tabulky. Nevím jak ty, ale pro mě jsou důležité BB, né stavební .. :) Pro mě je ten pravý žebříček bitevní, stavět domečky si můžeš po večerech a jet tam na stavební body. To, že jste 1. aliance na světě neznamená, že jste nejlepší, to, že my jsme 2. na světě neznamená, že tady není daleko více lepší aliancí.. A pro tebe opakuji, že tohle je přirovnání. Takže za účelem bodů na tohle prdím. Bohužel znova musím říci, že jde jednání kolem téhle situace kolem tebe, protože jsem Gillovi jasně napsal, z jakého důvodu jsem to udělal, proč to pochopil on a ty ne ?
Napiš Gillovi ať ti pošle důvod tohohle, ať tě uvede na správnou adresu.

3.) Obrázek, o padlé kolce.
Screenshot je pořízený od jiného hráče, a kdyby jsi místo brblání přestal být paranoidní, tak by jsi zjistil po nakouknutí mapy, že na tom ostrově nemám město a hoplitu přes moře nemůžu poslat jako kontrolku .. :)
Dále nevím, kde na tomhle obrázku vidíš nějaký pakt nebo bůh ví co, už ti ani nerozumím. Musel jsem se jít podívat na mapu, abych ti řekl, kdo se pod touhle barvičkou skrývá a je to Inkognito. Odjakživa je ve hře možnost si označit barvičkou ostatní aliance pro přehlednost mapy. Ono tahle funkce se hodí pro lepší přehlednost na mapě ..
Tady máš obrázek, zřejmě jsem ti ukázal novou funkci ..
http://prntscr.com/ai4jxm


Snad už konečně dáš pokoj. Ono, teď když jsem ti předložil důkazy, tak nemáš jinou možnost. Já ze sebe nebudu dělat šaška, před člověk, co je 0 informován a je tak trochu paranoidní. Tím se tě nechci dotknout, ani tě nějak urazit. Neměl jsem chuť ani náladu se tady s někým hádat, ale na hlavu si sr.. nenechám.

A může ti být i 30-40 i více. To jak se chováš se neodvíjí od tvého věku, ale od tvého rozumu. Nikdy jsem se nesnížil k věcem jako ty a lidi od vás v nadávkach, takže to, že se snažíš mě nebo lidi od nás urazit se ti nepodaří nebo mluvit o mém egu. Já jsem obyčejný klučina z malého města.

smiley_emoticons_bravo2.gif

Nič vo zlom synu, videl si odo mna nadavku ?
 

DeletedUser5660

Hosť
Přejem hodně štěsti i Vám FF :) Aspoň nebude nuda a budeme mít možnost si to spolu rozdat dříve, než na posílání surek na divy :) ..

Každý si myslíme to své a to se nezmění.. :) Pár lidí ví přesně tyhle situace.
A ať teď lepší to dokáže ! :)


Jankomur: Přečti si znova co jsem napsal, někteří mě přijdou, že mají v hlavě dosti vymleto. Na barvě vůbec nezáleží, klikl jsem na první, kterou jsem viděl. FF jsem měl označenou černou, protože zde nebyl pakt a spolupracovali jsme, ale hodil jsem černou, protože jinčí barva volná nebyla ? To mi teda okomentuješ jak ? Někdy mi uvažování některých lidí dostává ..

Lono: Nevím proč mě označuješ synkem. My jsme spolu husy nepásli a ani nebudeme. . Myslím si, že ty a i já jsme dosti odlišní rozumově i charakterově na to, aby si mě označoval synkem. A mysli si co chceš, třeba, že i ty jsi ten chytřejší. Ale jak jsem řekl, rok neurčuje rozum.


Dál se tomuto vyjadřovat už nebudu... hezký večer .. :)

Tohle téma pro mě končí tak jako pro ostatní od nás. Zesměšňovat se tady můžete sami .. :)
 

DeletedUser5544

Hosť
20.03.16 o 19:20.... Hs od Gilla s tym, ze sam velky Overak stanovil koniec mieru na 21.3.16 o 13:00 (mamlasi to urcite museli este skor vediet)
20.03.2016 19:21:03.... utok od krupa
Hned som dal vediet Gillovi a ten Overakovi... samozrejme 2F trvala dost hodin po 13:00 na dalsi den... co uz mohol rovno OL posielat... cize celkom vtipna situacia
21.03.2016 08:57:20... utok hrac xTipek... samozrejme nabehol este jeden dalsi utok... v tom momente dosla trpezlivost (overakovo slovo stoji zjavne za....)... utoky som opätoval.

Co sa tyka toho kto hraje aspon so stipkou slusnosti.
Po vstupe do spojka FF sme spolu s pedro skaky chceli prebrat jedneho ducha, avsak rezervu tam mal krupo. Teda pedro zistoval u Gilla co s tym... nakoniec to mesto mohol prebrat (tak mi bolo povedane)... totiz to v tom meste bol riadny beton a hradby 25 (nic pre stavbara krupa)... tak som to teda rozbil so znacnymi stratami a stacilo, aby dosla pedrova OL... avsak ta sa vytopila, lebo krupo/harus tam casli birky... pedro totiz nepredpokladal, ze hraje so svin*mi a cas OL zrejme netajil. Skoncilo to nakoniec tak, ze na dalsi den prebral ciste mesto krupo :D

Pripad č.2... zo soboty na nedelu
Dal som si rezervu na 1 mesto spravil povko... rano vstanem a citam spravu, ze to mesto co mam v rezerve... krupo tam po mne dal povko a naskladal si tam 250 biriek... moja rezerva jasne svietila !
Dozvedel som sa to od hraca co som mu mal brat mesto... chudak krupo nevedel, ze je to moj znamy a mesto mi bez boja pusta. (trocha trapas co krupo?)
Nakolko som nechcel vyvolavat konflikt... obratil som sa na Gilla a on na overaka... vysledok? Nic !
Overak to mal na haku uplne. Ved uz si riesil davno dopredu dohody/pakty... este to ani s FF neukoncil.

Nic v zlom, ale to je co? Nemat niekoho rad, lebo napisal pravdu o nom... to berem, ale ked je raz pakt tak to musi kazdí respektovat (pravidla)... lenze oni si myslia, ze mozu vsetko... lebo maju vysoke priecky v rebricku.
A k tym urazkam ku krupovi... trusil som o nom info (ked som sa s niekym bavil), ze je to len obycajny stavitel domcekov a statista... kazdí hrac co ho pozna tak vie, ze to je pravda... tak preco sa urazat?
A ked som aj utrzil hrubsiu urazku na jeho osobu tak to bolo len z frustracie, ze hrac a moj byvali kamarat na tejto hre opusti spojko koli svojim statistickym cielom... ved vsetci dobre vieme, ze krupo prestupil hned ako druhy den mal opakovane povka od mamlasov a hrozila strata mesta (teda oddialenie jeho cielov na prvu priecku v rebricku stavbraov).... uzite si ho mamlasi
 

DeletedUser4986

Hosť
Přejem hodně štěsti i Vám FF :) Aspoň nebude nuda a budeme mít možnost si to spolu rozdat dříve, než na posílání surek na divy :) ..

Každý si myslíme to své a to se nezmění.. :) Pár lidí ví přesně tyhle situace.
A ať teď lepší to dokáže ! :)


Jankomur: Přečti si znova co jsem napsal, někteří mě přijdou, že mají v hlavě dosti vymleto. Na barvě vůbec nezáleží, klikl jsem na první, kterou jsem viděl. FF jsem měl označenou černou, protože zde nebyl pakt a spolupracovali jsme, ale hodil jsem černou, protože jinčí barva volná nebyla ? To mi teda okomentuješ jak ? Někdy mi uvažování některých lidí dostává ..

Lono: Nevím proč mě označuješ synkem. My jsme spolu husy nepásli a ani nebudeme. . Myslím si, že ty a i já jsme dosti odlišní rozumově i charakterově na to, aby si mě označoval synkem. A mysli si co chceš, třeba, že i ty jsi ten chytřejší. Ale jak jsem řekl, rok neurčuje rozum.


Dál se tomuto vyjadřovat už nebudu... hezký večer .. :)

Tohle téma pro mě končí tak jako pro ostatní od nás. Zesměšňovat se tady můžete sami .. :)

Máš pravdu synak, husy sme nepasli a ani pasť nebudeme,, No a synak je oznacenie mldenca o hodne rokov mladsieho,,, Máš pravdu, pokiaľ dospeješ do úrovne mojho veku a zmenia tvoje charakterove vlastnosti a budes svet vnimat inym pohladom,, Netvrdím, že som chytrejši, ale skusenejsi zivotom a vekom tak to 100 %,,, Ak zvladnes viest pod svojim vedenim v realite cca 1400 az 1500 ludi a mat tie skusenosti co ja, tak ti dam klobuk dole a poviem sory synku,, Ale to tak skoro nebude,,

Ešte sa musiš veľa učiť a škola životom je dobrá vec,, Ak prejdeš tým čo ja a dokážeš sa znova plnohodnotne postaviť do života, tak potom Ti poviem si frajer,,,

V dnešnej dobe sa bežne stava, že i taky mlady ludia prekonaju porazku a infarkt, ale vsetko co lezalo vedla mna a mladsie odo mna to vzdavalo, ja som sa i napriek tym dvom porazkam a infartu znova postavil na nohy a plnohodnotneho života s chutou uzivat si kazdy dalsi volny a rano zobudeny den, ale na to ešte prideš, v tej pravej a možno neskorej chvili,,
 

DeletedUser

Hosť
To, že jste 1. aliance na světě neznamená, že jste nejlepší, to, že my jsme 2. na světě neznamená, že tady není daleko více lepší aliancí..

...v tom všetkom čo tu už zaznelo je prinajmenšom toto veľká pravda ... máte tam na tom svete lepšie tímy ako tie vaše dva ... a časom sa to pravdepodobne ukáže ...
 

DeletedUser5698

Hosť
20.03.16 o 19:20.... Hs od Gilla s tym, ze sam velky Overak stanovil koniec mieru na 21.3.16 o 13:00 (mamlasi to urcite museli este skor vediet)
20.03.2016 19:21:03.... utok od krupa
Hned som dal vediet Gillovi a ten Overakovi... samozrejme 2F trvala dost hodin po 13:00 na dalsi den... co uz mohol rovno OL posielat... cize celkom vtipna situacia
21.03.2016 08:57:20... utok hrac xTipek... samozrejme nabehol este jeden dalsi utok... v tom momente dosla trpezlivost (overakovo slovo stoji zjavne za....)... utoky som opätoval.

Co sa tyka toho kto hraje aspon so stipkou slusnosti.
Po vstupe do spojka FF sme spolu s pedro skaky chceli prebrat jedneho ducha, avsak rezervu tam mal krupo. Teda pedro zistoval u Gilla co s tym... nakoniec to mesto mohol prebrat (tak mi bolo povedane)... totiz to v tom meste bol riadny beton a hradby 25 (nic pre stavbara krupa)... tak som to teda rozbil so znacnymi stratami a stacilo, aby dosla pedrova OL... avsak ta sa vytopila, lebo krupo/harus tam casli birky... pedro totiz nepredpokladal, ze hraje so svin*mi a cas OL zrejme netajil. Skoncilo to nakoniec tak, ze na dalsi den prebral ciste mesto krupo :D

Pripad č.2... zo soboty na nedelu
Dal som si rezervu na 1 mesto spravil povko... rano vstanem a citam spravu, ze to mesto co mam v rezerve... krupo tam po mne dal povko a naskladal si tam 250 biriek... moja rezerva jasne svietila !
Dozvedel som sa to od hraca co som mu mal brat mesto... chudak krupo nevedel, ze je to moj znamy a mesto mi bez boja pusta. (trocha trapas co krupo?)
Nakolko som nechcel vyvolavat konflikt... obratil som sa na Gilla a on na overaka... vysledok? Nic !
Overak to mal na haku uplne. Ved uz si riesil davno dopredu dohody/pakty... este to ani s FF neukoncil.

Nic v zlom, ale to je co? Nemat niekoho rad, lebo napisal pravdu o nom... to berem, ale ked je raz pakt tak to musi kazdí respektovat (pravidla)... lenze oni si myslia, ze mozu vsetko... lebo maju vysoke priecky v rebricku.
A k tym urazkam ku krupovi... trusil som o nom info (ked som sa s niekym bavil), ze je to len obycajny stavitel domcekov a statista... kazdí hrac co ho pozna tak vie, ze to je pravda... tak preco sa urazat?
A ked som aj utrzil hrubsiu urazku na jeho osobu tak to bolo len z frustracie, ze hrac a moj byvali kamarat na tejto hre opusti spojko koli svojim statistickym cielom... ved vsetci dobre vieme, ze krupo prestupil hned ako druhy den mal opakovane povka od mamlasov a hrozila strata mesta (teda oddialenie jeho cielov na prvu priecku v rebricku stavbraov).... uzite si ho mamlasi


vies ty vlastne preco som odisiel? povstania neisu problem ako vidis nemam problem si casnut 300 biriek pred olku ako som to spravil pedrovi na sekundu presne staci len vediet dopad horsie je co ste spravili vy ? prichadyal so mna tento svet koli tomu ze tu mam rhat s elitou dobre prislo nas tu mozno 15 dobrych a v spojku nas bolo 50!!!! prekusol so mto hral som akoby sa nic endialo potom ma harus vlastny nazzor za ktory sa postavilivaicerya co si spravil?vyhodil ho sli dalsi sam si neuvedomujuc chybu (aj ked ti vaiceri pisali ospravedln sa a on sa vrati) trval si na svojej pravdetak dobre ostal som rekuco este mame nadej ved sa posnazis a rozbehnes to znovu omyl!!! utiahol si sa aj s ferkom do uzadia a nechal vsetkona mna a este jedneho ktory to po dni ukoncil.zacalo sa zle obdobie kde sme mali povstania ale vsetk vychadzalona perfektnu snazil som sa ozivit hru vies co sa stalo ked som vyhlasil sutaz o surky? (kto vyvola viac povstani mamlasom vyhra) pedro a este nejaky hrac ma tam zacali napadat ze to kazim a ze treba zbrojit. OMYL !!!!! boli sme pasivny dva tyzdne a co sa enstalo ? kazdy den asi 10 povstani stale bez strat mesta ale namiesto toho aby ste sa ako hraci co nas vsetkych dotiahli to tu hrat zacali veci davat do pohybu tak sa ferko a spol hodia na dovolenku lebo su zle casy a nechaju to pretrpiet ostatnych a to bol klinec do rakvy !!!! prisiel somtu s tebou hrat ale na tento svet si z vysoka kaslal a tak som nechcel skoncit ale hrat dalej. K tym tvojim vyjadreniam o mojom stavbarceni: vies je lepsie mat mesto kde mas surky 40 pristav a kasarne full + akadku na vyskuy tiez full toto je priklad je lepsie mat vystavane mesto kde sa verbuje rychlejsie ako mat take 3 k bodove kde 100prakov sa stavia 10 hodin a sam dobre vies ze toco o mne siris nieje pravda na PHIsom bol v centre nepriatelov kde so mvacsinou sam bojoval kedze ste boli daleko asam dobre vies ze bysom bojoval doteraz a pravdepodobne uspesne keby som kolitebe nesielna tento svet anisom po odchode na teba nechcel utocit ale hovorit pozachrabat kamaratoch ktorymi sme (teda ty pre mna si,je mi jedn co si o mne myslis viem ze silen nastvany ale nebolo inej situacie aeste si ma aj bloknes ) hadam som ti vysvetlil co aako a uvedomis si chybu pretoze nebyt tvojej pasivity v loners este stale existujeme
 

DeletedUser5544

Hosť
Prosim ta co tu splietas o tom ako som sa mal ospravedlnit harusovi ci co.... ruku na srdce... co by spravil kazdí jeden clen vedenia/vodca ak by radový hrac svojvolne zacal rozoberat svojho spoluhraca... lebo podla neho bol neaktivny a nemal co robit v ALI... dokonca ho obvinil este zo spehovania pre mamlasov... vraj im pustil mesto naschval dokonca tvrdil... pritom hrac sa bol zabavit na chate a zial prisiel o mesto... couz, to sa stane kazdemu kto aj realne zije... mimo tuto hru (taky svet vela hracov nepozná, preto si honia ego tuna v rebrickoch)... o tom, ze aj po tomto incidente sa harus tvaril akoby nic a este bol drzy... o tom sa radsej moc zmienovat nebudem.
Jediný moj problem je, ze si neberem servitku pred usta a povedal som harusovi... ze je len sebavedomý de*ilek co si mysli, ze ak vie hrat a je na poprednych miestach v rebricku... tak si moze dovolit vsetko... zial harus sa urazil a po premyslenom plane rozbil cele spojko... prisiel nazad do spojka len aby pobral znamych a co najviac poskodil cele spojko.
Ved dobre vies, ze hned ako som ho vyhodil sa okamzite chvalil... ze ma mesta kryte mamlasmi :D keby nebolo ferka a dalsich ktorí naivne verili, ze je ferový hrac... ani by sa nevratil a nemohol by napachat skody ake sposobil.
Ved aj T*na nakoniec uznala, ze harus je len vychcany potizista a vratila sa nazad (ked zistila o co mu vlastne ide)... a to T*na s nim uz vraj pohrala hodne a od zaciatku ho branila (kym nezistila pravdu)
Uprimne som rad ako to cele dopadlo a hlavne to, ze nemusim s takymi ludmi hrat... tato hra nieje o rebrickoch, ale ludoch a toho som sa vzdy drzal... mamlasi sa zjavne nasli.
Najviac ma pobavilo ako dieta harus zacal sirit drist, ze mam 17 rokov... a on ma vraj 25... pritom chalan nevie o spodobovani a nominative mnozneho cisla... a celkovo poriadne po slovensky.(ach jo... slovensky grepolis :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2496

Hosť
...v tom všetkom čo tu už zaznelo je prinajmenšom toto veľká pravda ... máte tam na tom svete lepšie tímy ako tie vaše dva ... a časom sa to pravdepodobne ukáže ...
Presne tak, sú tu najčestnejší a najskúsenejší páni sveta Omicron predsa - Slamáci.
Toto je ten najlepší tím :)

Všetci ostatný sa môžeme schovať.
 

DeletedUser5674

Hosť
Ano , každý je tu "vychcany" len ty nie.
smiley_emoticons_verlegen.gif
. Chlapče ty si ma pobavil. Presne otomto ti písal aj Krupo , že si nedokážeš uznať pravdu iných. A ohladom mna : každý vie , že som egista a namyslený , to ani ja netajím a uznávam. Ale stále mam svoju tvár a nie ako ty , že zradíš vlastné spojenectvo a utekáš k silnejším , kvoli čomu si aj nám vynadal. Takže sa spamataj chlapče.

Sila nech vás sprevadza.
smiley_emoticons_verlegen.gif
.
 

DeletedUser

Hosť
Ludia, prosim Vas, neviem preco mi nezobrazuje na sk.grepostats svet SK24 Chi. Vam to ide? Kde si mozem pozriet stats pre Chi?
 
Hore