Kaviareň sveta Chi

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser5674

Hosť
Perfektne. Bojuje sa na kazdej fronte
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser5660

Hosť
Tak se nám dle všeho bude chystat nový svět i tady. Mohl by být 5. května. Protože na CZ začíná nový 4. Ale je tam vzpoura, ale zase rychlost 4/3, což je pecka. Snad by tak rychlý svět mohl být tady s Dobýváním .. :) Chystá se někdo na nový a případně kam ? :)
 

DeletedUser5366

Hosť
ak bude dobývanie idem urcite :p a skúsim pobrať aj nejakých hráčov :)
 

DeletedUser5665

Hosť
Ja ostavam tu na chi, tu sa mi paci, dobyvanie no fuj, fuj...
 

DeletedUser5366

Hosť
to nemyslia vazne ty **** 2'svety po sebe vzbura .... ďalšie 3 mesiace si nezahrám ..:p
 

DeletedUser5665

Hosť
neber to tak zle, vzbura je super:D okrem toho vzdy idu 2 nove svety po sebe so vzburou sa mi zda
 

DeletedUser5660

Hosť
Tak se mi zdá, že možná na CZ je dobývání .. Ale nejsem si jistý .. vidím tam dobývání .. :)

Toto jsem tam objevil ..

Svět Korint
Nastavení devětadvacátého světa:- Rychlost (4x); - Rychlost jednotek (3x); - Aktivní noční bonus (23h-6h); - Začátečnická ochrana (3 dny); - Limit členů v alianci 60 - Aktivní morálka ANO - Dobývání - Okamžitý nákup - Obchodování zlatem - Verze 2.0 - Hrdinové - Rozšířené vlastnosti ze světů hrdinů
 

DeletedUser5665

Hosť
dufam ze sa urobi aj niaky svet bez moralky lebo mi uz pije krv
 

DeletedUser5730

Hosť
akože aké? napríklad ove nám resetol. kto bude teraz písať blog? :(
 

DeletedUser5665

Hosť
jop ten sa na nas sprepacenim vykašlal, odisiel lebo vraj pomala rychlost...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
smutné,že sa na to vybodol :( ale však dalo sa to očakávať, už od toho nezmyselného zrušenia paktu s FF mi bolo jasné, kam to jeho spojko mieri :D
 

DeletedUser5730

Hosť
jop ten sa na nas sprepacenim vykašlal, odisiel lebo vraj pomala rychlost...
ak raz budem robiť zoznam výhovoriek tak táto bude na prvom mieste :)
zakladateľ resetuje iba ak:
1. zistí, že na to nemá
2. zistí, že na to nemajú jeho ľudia
ale pretože si ich v podstate vyberá on, tak bod 1. platí aj keď platí bod 2.
 

DeletedUser

Hosť
Ľudia, fakt nechápem prečo ste takí? Musíte si niečo na tejto hre kompenzovať? Nevidíme do Overakovho osobného života a nemôžete vedieť prečo naozaj skončil, ja osobne by som tiež skončil a dal prednosť iným veciam ako je rodina, práca, iné záujmy ak by bolo to dôležité. Ale len tak ďalej, ak si myslíte, že vám to dá niečo do života/ budete lepší ľudia. Ale myslel som si že tu bude vyššia úroveň :/. Čo už...
 

DeletedUser5730

Hosť
porom, nepleť si grep s tibetským kláštorom :)
poviem ti len toľko, že toto hrám šiesty rok a celý čas som svedkom toho, že hráči si na rodinu, prácu a iné záujmy spomenú predovšetkým vtedy keď začnú dostávať na frak.
a aby som predišlo tvojej ďalšej otázke, nič si nekompenzujem, iba sa bavím a robím na čo mám chuť tam kde moje chyby, zlomyseľnosti a omyly nemajú na môj skutočný život žiadny dopad.
 

DeletedUser

Hosť
Catsanova, jasné, ale nemám pocit že by Overak dostával na frak, a to s tým kompenzovaním som nemyslel len na teba, ale ako si čítavam to fórko tak na väčšinu hráčov.
 
Hore