Kaviareň sveta Chi

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser4986

Hosť
A čom bude tvoj novy blog Overak ? Ako zruším rychlo pakt a dohodu, ale ešte predtým budem uzatvarať dohody s druhými,, Skús to napísať,, Dúfam, že ma rozumieš,,
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5660

Hosť
Ano zrušil se :) .. A LONO, jako řádový hráč nevidíš, co se dělo, takže tak no :)
 

DeletedUser4986

Hosť
Ano zrušil se :) .. A LONO, jako řádový hráč nevidíš, co se dělo, takže tak no :)

Ale no, že radový hráč, trošku som do toho videl viac ako si myslíš.. Asi si prehľadol, že som písal aj do forka, kde radoví hráči nemajú prístup,,
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser5660

Hosť
Tak to mě uniklo, není čas všechno takhle sledovat .. :) Ono sám musíš vědět, že chod aliance žere spousty času a sledovat kdo kde je ve vedení, pokud sním nekomunikuji, tak je zbytečné .. To ho raději investuji do řešení problémů :)
 

DeletedUser4986

Hosť
Tak to mě uniklo, není čas všechno takhle sledovat .. :) Ono sám musíš vědět, že chod aliance žere spousty času a sledovat kdo kde je ve vedení, pokud sním nekomunikuji, tak je zbytečné .. To ho raději investuji do řešení problémů :)

Problemov akých ?, že daš dohodu, že útočiť začnete na druhý deň cca o 13,00 a začnete utočiť 3 hodiny po tvojej správe,, To je fakt problem,,, Umňa si stratil dôveru, pripominaš mi jedneho vodcu a hraje za Problem ? No a že si nevšimaš kto je vo vedeni, tak to potom aj tak vyzerá,, Ja som vo vedeni na troch svetoch a stíham všetko, odsledovať si veci v záujmu spojka, ale keď niekto nesleduje, je to jeho nezaujem, alebo uz dopredu mal zlý úmysel a sa len schovaval,,
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4986

Hosť
a preco sa zrušil ?:p

No asi aby tvoj byvali zakladateľ bol prvý v rebríčku, ale podvodom a falošou ako k svojím hráčom, Ally z paktom, alebo donom sa tam nedostane,, Každý si ho už prečíta, že sa bude iba skrývať za jeho chrbtom presne za účelom čo som napísal hore,,, Ale lepšie je nech povie sám,,, Však,,,
 

DeletedUser3606

Hosť
Hlavne že bola tá "dohoda" neútočiť do 13:00,som fakt rád že som prestúpil..:)
 

DeletedUser

Hosť
chalani ale váš hráč Kerikopol začal útočiť a spravil nám nejmenej jedno povstaní a 2 krát neprešiel, preto mu to vrátili...
 

DeletedUser

Hosť
včera hneď po konci spolupráce tento váš človek útočil, to že útočil krupo som si nevšimol, ak áno nevidel som žiaden report ani nič, ale o útokoch Kerikopola boli reporty...
Ale je to jedno... jedna strana teraz bude nadávať na druhú...
 

DeletedUser5660

Hosť
vidím, že někteří hráči tady ví sotva kousek pravdy a nejvíce štěkají, takovým lidem říkám ovce. :)

Ale vše Vám ujasním, aby jste byli plně informovaní ..

Včera jako první vyjel Krupo po Arthasovi, protože zde byl osobní vztek z urážek od Arthase na účet Krupa. Hned mi psal gill a já se mu omluvil a psal jsem Krupovi, ať útoky přestanou. Nechal jsem celou tuhle situaci mezi Arthasem a Krupem, útoky byly opětované z obou stran.

Poté přesné ve 21:51:50 dopadl útok od FF na našeho hráće Zavo66, co tento má společného s Krupem a Arthasem ? Byl dán pokyn vyjet po tomhle hráči, kdo stíhla před nočníkem a vyvolat zde vzpoury .. Máme zde i screen https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t35.0-12/12443453_10204322091371872_667261791_o.jpg?oh=42050e2870a81ed00e75fa777de3f734&oe=56F2286A

Aby si někteří z FF nemysleli, že si tady vymýšlím... :)

Ráno pokřačovalí útoky, jak od Arthase na členy, kteří se v tomhle vůbec neiniciovali a zároveň i na něho.. Tím jsem se rozhodnul, že tohle 24 hodinové příměří končí a podal jsem zprávu o tom i Gillovi ...
 

DeletedUser5660

Hosť
A jak jsem napsal Gillovi, špínu tady po sobě nebudu házet, dál si myslete co chcete ... Spolupráce skončila a tím to hasne, je to naše rozhodnutí a je mi dále jedno co si polovička FF myslí. Ukončení spolupráce jsem uznal za lepší volbu pro mou alianci a tak i více lidí od nás. Nevidím tady ani jeden důvod brečet a házet po sobě špínu a tím dělat divadlo ostatním .. :)

Přeji příjemný den a přeji hodně štěstí FF :)

A někteří se proberte, svět se netočí kolem Vás, už by jste mohli dospět a chovat se tak ...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4342

Hosť
Hmm... Čo všetko sa tu človek nedozvie.... :D. Ani špehovať netreba, vylejete si srdce sami :D :D
 

DeletedUser4986

Hosť
Aký si to za vodca, ked ako hovoríš, sory píšeš, že nevieš čo tvoje ovce robia,, Mne sa zda, že ta urazli ego, že si nas predbehol na par hodin v tabulke pribratim hracov z Loners a nezniesol si, že sme ta znova predbehli, tiež pribratim hracov z Loners,,
No a ja som sa prebral a zistil, že ty si robis ego aby ten svet sa točil okolo teba,, Synu takzch bolo, ale ešte veľa budes musiet papat a buvinkať, aby si vyrastol,,
 

DeletedUser5660

Hosť
:D Označení "Ovce" se používá pro skupinu, která jde za něčím, čemu věří a vše ostatní odsuzují, co by se jim mohlo příčit. Jestli tě to urazilo, tak se takhle nechovej, děláte nájezdy tady i na ve zprávách. Tomuto se říká Ovce .. :)

A gillovi jsem napsal své důvody, odkazuj se na něho, jestli moje ego je na tolik vysoké, abych vašemu vedení napsal, že spolupráci chci ukončit v poklidu bez nějakých rozborů a poté si vytvoříte téma na FÓRU, kde nám začnete nadávat a pokračujete tady, tak by jsi se měl vzpamatovat ty. Já jsem nikdy a nikde nepsal první, co si o vás myslím. Jestli se nedokážeš přenést přes to, že jsem ukončil spolupráci, tak přestaň hrát tuhle hru. A o rozvázání dohody jednalo naše vedení celé, nejen já.

A jinak k tomu mému dospívání, já jsem se sebou spokojený. Co vidím tvé a chování dalších, tak přestože, je mi 20 let, tak tady nejsem nejmladśí ... :)
 

DeletedUser4986

Hosť
:D Označení "Ovce" se používá pro skupinu, která jde za něčím, čemu věří a vše ostatní odsuzují, co by se jim mohlo příčit. Jestli tě to urazilo, tak se takhle nechovej, děláte nájezdy tady i na ve zprávách. Tomuto se říká Ovce .. :)

A gillovi jsem napsal své důvody, odkazuj se na něho, jestli moje ego je na tolik vysoké, abych vašemu vedení napsal, že spolupráci chci ukončit v poklidu bez nějakých rozborů a poté si vytvoříte téma na FÓRU, kde nám začnete nadávat a pokračujete tady, tak by jsi se měl vzpamatovat ty. Já jsem nikdy a nikde nepsal první, co si o vás myslím. Jestli se nedokážeš přenést přes to, že jsem ukončil spolupráci, tak přestaň hrát tuhle hru. A o rozvázání dohody jednalo naše vedení celé, nejen já.

A jinak k tomu mému dospívání, já jsem se sebou spokojený. Co vidím tvé a chování dalších, tak přestože, je mi 20 let, tak tady nejsem nejmladśí ... :)
Ešte aj dceru mam staršiu a vnúcata rouzmnejsie ako ty, prečo ? Pretože ludí nazyvam ľudmi a nie ako ty že ich nazyvas ovcami, zial sa nadriadujes nad druhych a sam si niekde na dne tohoto spolocenstva,, Ja hram pre zabavu, radost a odreagovanie od realne života, kde spoznavam charakter a vlastnosti nejakych osobnosti,, ty ako som vycital z tvojho spravania a blogov, chceš byt ten najlepší za kazdu cenu,, ze ty si vzal z Loners ludi k sebe a ze si s Ally podskocil na I. miesto na par hodin, to ti nevadi ale ze my sme zobrali k sebe hracov z Loners, ktorych pozname a mame niečo s nimi na inych svetoch odohrate ze sme sa vratili späť na I. to ti uz vadilo,, ze si s nami este ani neskoncil dohodu a uz si mal dodu s inym tiez ti to nevadilo,,, to su take typicke podrazy,,, Ale život je len pred tebou a naucis sa,,
No a forku ze je kde na vas nadavame ,,
smiley_emoticons_auslachen2.gif
sa musim len smiat, pretoze to je vyplod tvojej fantazie,, Neznižim sa na tvoju uroven, ze ešte ani nie je zruseny pakt - dohoda a ty uz mas uzatvoreny druhy pakt, sam si sa prezradil tvojím krasnym fotom,
OVERAK ako som písal vyššie, ešte veľa halusiek budeš musieť zjesť aby si dostal na moju úroven, ako životnú, tak aj vedomostnú,,, Chcel som vediet dôvod ukoncenia, ale fotom so ho dal na javo,,
Dufam, že karma ti to vrati a vo velkom,,
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser5698

Hosť
Ešte aj dceru mam staršiu a vnúcata rouzmnejsie ako ty, prečo ? Pretože ludí nazyvam ľudmi a nie ako ty že ich nazyvas ovcami, zial sa nadriadujes nad druhych a sam si niekde na dne tohoto spolocenstva,, Ja hram pre zabavu, radost a odreagovanie od realne života, kde spoznavam charakter a vlastnosti nejakych osobnosti,, ty ako som vycital z tvojho spravania a blogov, chceš byt ten najlepší za kazdu cenu,, ze ty si vzal z Loners ludi k sebe a ze si s Ally podskocil na I. miesto na par hodin, to ti nevadi ale ze my sme zobrali k sebe hracov z Loners, ktorych pozname a mame niečo s nimi na inych svetoch odohrate ze sme sa vratili späť na I. to ti uz vadilo,, ze si s nami este ani neskoncil dohodu a uz si mal dodu s inym tiez ti to nevadilo,,, to su take typicke podrazy,,, Ale život je len pred tebou a naucis sa,,
No a forku ze je kde na vas nadavame ,,
smiley_emoticons_auslachen2.gif
sa musim len smiat, pretoze to je vyplod tvojej fantazie,, Neznižim sa na tvoju uroven, ze ešte ani nie je zruseny pakt - dohoda a ty uz mas uzatvoreny druhy pakt, sam si sa prezradil tvojím krasnym fotom,
OVERAK ako som písal vyššie, ešte veľa halusiek budeš musieť zjesť aby si dostal na moju úroven, ako životnú, tak aj vedomostnú,,, Chcel som vediet dôvod ukoncenia, ale fotom so ho dal na javo,,
Dufam, že karma ti to vrati a vo velkom,,
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif


Chlape to čo tu špliechaš, je pravda útočil som na arthasa prvý.Bolo to zavinené jeho urážkamy v správach hráčom od nás,bolo to medzi nami ostatný mali ostat v mieri a bojovať sme mali len my ale on to povýšil na vyššiu úroveň a ráno napádal všetkých naokolo zároveň váš hráč zaútočil na nášho o čom svedčia reporty ktoré boli dodané zároveň ,nemal by si tu vyplakávať ale začat hrať.Zatial máte len veľké slová ale skutky žiadne.
 

DeletedUser5660

Hosť
Dobře, takže pojďme po sobě házet špínu, aspoň mi uděláš zábavu na pár hodin .. :)
Tím do toho zapojím i Gillese, protože budu čerpat z jeho zpráv, abych ti ukázal, jak moc se mýlíš .. :)

1.) Buzerace na fórku na nás a vaše chování, přestože o sobě tvrdíte, že jste dospělí. Stále tady chceš lhát, když tady mám zprávu od gilla ? :)
http://prntscr.com/ai4c26

2.) Tvoje nářky, že jsem skončil spolupráci s Váma z důvodu tabulky. Nevím jak ty, ale pro mě jsou důležité BB, né stavební .. :) Pro mě je ten pravý žebříček bitevní, stavět domečky si můžeš po večerech a jet tam na stavební body. To, že jste 1. aliance na světě neznamená, že jste nejlepší, to, že my jsme 2. na světě neznamená, že tady není daleko více lepší aliancí.. A pro tebe opakuji, že tohle je přirovnání. Takže za účelem bodů na tohle prdím. Bohužel znova musím říci, že jde jednání kolem téhle situace kolem tebe, protože jsem Gillovi jasně napsal, z jakého důvodu jsem to udělal, proč to pochopil on a ty ne ?
Napiš Gillovi ať ti pošle důvod tohohle, ať tě uvede na správnou adresu.

3.) Obrázek, o padlé kolce.
Screenshot je pořízený od jiného hráče, a kdyby jsi místo brblání přestal být paranoidní, tak by jsi zjistil po nakouknutí mapy, že na tom ostrově nemám město a hoplitu přes moře nemůžu poslat jako kontrolku .. :)
Dále nevím, kde na tomhle obrázku vidíš nějaký pakt nebo bůh ví co, už ti ani nerozumím. Musel jsem se jít podívat na mapu, abych ti řekl, kdo se pod touhle barvičkou skrývá a je to Inkognito. Odjakživa je ve hře možnost si označit barvičkou ostatní aliance pro přehlednost mapy. Ono tahle funkce se hodí pro lepší přehlednost na mapě ..
Tady máš obrázek, zřejmě jsem ti ukázal novou funkci ..
http://prntscr.com/ai4jxm


Snad už konečně dáš pokoj. Ono, teď když jsem ti předložil důkazy, tak nemáš jinou možnost. Já ze sebe nebudu dělat šaška, před člověk, co je 0 informován a je tak trochu paranoidní. Tím se tě nechci dotknout, ani tě nějak urazit. Neměl jsem chuť ani náladu se tady s někým hádat, ale na hlavu si sr.. nenechám.

A může ti být i 30-40 i více. To jak se chováš se neodvíjí od tvého věku, ale od tvého rozumu. Nikdy jsem se nesnížil k věcem jako ty a lidi od vás v nadávkach, takže to, že se snažíš mě nebo lidi od nás urazit se ti nepodaří nebo mluvit o mém egu. Já jsem obyčejný klučina z malého města.

smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore