= imperium =

  • Zakladateľ témy DeletedUser661
  • Vytvorené

DeletedUser3008

Hosť
ja by som sa tiez rad pridal ku vam ked idem do niecoho tak na 100% a na poslednom svete ma zradil pocitac kym som kupil novy mesta boli prec ale myslim ze sa mi celkom darilo!!!kedze mi to uz ide aj na telefone tak budem mat 100% ucast!!!naposledy som mal okolo 50 miest...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Aj ja by som sa možno pridal.. ale chcel som sa opýtať, nešli by sme radšej na severozápad ? :)
 

DeletedUser1350

Hosť
som myslel ze sa tu ma prihlasovat volna diskusia bude v aliancnom fore
 

DeletedUser661

Hosť
Sledujeme to dostatočne a máme prehľad o hráčoch, takže to je v pohode :) A my to čistiť nemôžeme. Nemáme na to práva.

Sledujte prvý príspevok - aby ste boli v obraze a nemuseli listovať !
UPDATE (14.9. - 6.55) - Môžte sa hlásiť do nasledujúcich funkcií: Minister útoku + zástupca, Minister obrany + zástupca, Minister diplomacie + zástupca, moderátor fóra, novinár, Člen Snemu (4 kusy :D ).
Píšte mi tuná na fóre do SS(Súkromných správ) - Predmet (pozícia) - čo ponúkaš, svoj časový rozsah a možnosti, vek, troška o sebe (v skratke nie slohy - ďakujem :D ), herná minulosť na grepe ak nejaká je. :) Nie je podmienkou a "Ako si predstavuješ svoju pozíciu" - Vyrozumenie dostaneš hned jak budem online :)



UPDATE (16.9 - 23.26)
Začíname v stredu, aj ked nastavenia sveta zatiaľ nie sú jasné, odpovedzte jankomur - ovi na otázku, ktorú vám zašle v priebehu pondelka. Zvyšok vám vysvetlí, buď online alebo potom na aliačnom fóre dám všetko k zasveteniu. Dúfam, že ak bude rýchlosť sveta 3, že bude vzbura, na dobývanie to bude veľmi málo času
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
Dúfam že všetci odpoviete Tomyas ma požiadal aby som vás vytriedil na obranárov a útočníkov,potom to síce bude trvat dlho ale zapíšem to

Takže ja som útočník
 

DeletedUser3367

Hosť
jankomur, poprosim dopisat ma do zoznamu :)) A myslim, ze mozes aj hracov cazzador a tomasmi..
 

DeletedUser

Hosť
a ešte som sa chcel opýtať.. teraz definitívne že aká to bude svet. strana :) podľa mňa by mala byť anketa :)
 

DeletedUser3367

Hosť
Zbytocne sa nervacit nad blbostami.. By ta mohlo onedlho slahnut.. Ved po chvili so mnou v ally uvidis.. :)) :D
 
Hore