= imperium =

  • Zakladateľ témy DeletedUser661
  • Vytvorené

DeletedUser3606

Hosť
ne zacneme hned je to hovadina ked budu mat naskok a ja chcem kupovat zlatky a chcem byť v top 10
 

DeletedUser

Hosť
Hlasim sa za seba ale aj za kamaratov HC136, marmar21, drakensang-dso
 

DeletedUser3606

Hosť
takže tu máme zatiaľ zoznam hráčov ktorý budeme v =IMPERIUM= prosím hláste sa aby ste si všimli dal som to tu este raz

lachyman
Tomyas
jankomur
andy554
mauricius
patrícius1(HC136)
marmar21
drakensang-dso
mlhos
vodice(Waserman)
Chors
-Blizzard-
nagas
bari123456789
Pali-SVK
 

DeletedUser

Hosť
ked pojdeme niekam kde je vela spojenectiev a budeme najsilnejsi tak aspon na to nebudeme sami so silnejsimi spravime pakt a slabsie budeme farmit
 

DeletedUser3606

Hosť
16pc asi nas nepoznas s thety ak poznas martankov tak sa spytaj vila dobyvatela on nas pozna mna a Tomyasa a ty 16pc?tvoje spojenectvo by sme si podali hocikedy a neviem že či to len kopíruješ *Underground* alebo si vymýšlaš takže chod do svojej temy kde beres hocikoho a veríš takym klamom že maju odcenenie pan sveta
 

DeletedUser661

Hosť
Takže priatelia ide sa na SEVEROVYCHOD. Hlasime sa tak ako komu bude potrebné alebo kedy upresnia nastavenia sveta, prihlasovanie bude náhmatkovo v určenú presnú hodinu ktorú si dohodneme aby sme boli čo najbližšie pri sebe.

Nenaťahujte sa tu, Underground nech sa hlási k svojej téme. Ale aj tak ďakujeme za príspevky, aspoň nám lákate ľudí, kradnúť názvy iných spojenectiev je blbé, naše ma jeden názov od ALFY, a stále som tam bol aj ja :)

UPDATE: Svet by mal začať do týždna, takže sa máme načo tešiť, budem to tu updatovať na úvodnej stránke červeným písmom. Teším sa na HRU, myslím, že bude dobrá. Hlavne dobrý začiatok. GL :)
 

DeletedUser

Hosť
prosim ta potom daj to az niekedy po 15:00 lebo dovtedy je vacsina v skole alebo robote
 

DeletedUser3606

Hosť
takže tu máme zatiaľ zoznam hráčov ktorý budeme v =IMPERIUM= prosím hláste sa aby ste si všimli dal som to tu este raz

lachyman
Tomyas
jankomur
andy554
mauricius
patrícius1(HC136)
marmar21
drakensang-dso
mlhos
vodice(Waserman)
Chors
-Blizzard-
nagas
bari123456789
Pali-SVK


lepsie by to bolo aj po 14:00 cim skor tym lepsie hlavne aby poobede ja mam skolu do 13:30

Vy vsetci napíšete tomyasovi na svete na kappe aby vas pozval
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3947

Hosť
ale vramci buducnosti, nebudme vsetci uplne blizko seba...nie?...tak dvaja na sotrove je akurat...ak teda bude Tomyas pozivat
 

DeletedUser3947

Hosť
okey, ale vramci buducnosti, ak bude Tomyas pozivat, tak nebudme vsetci pokope...2-ja na ostrove podla mna je akurat
 

DeletedUser3606

Hosť
Nie praveze by som povedal ze byt na jednom ostrove alebo okolo seba je vyhodne podpori sa budu posielat lahsie
 

DeletedUser3947

Hosť
je to vyhodne, ale dvaja skuseny spojenci by sa mali lahko ubranit spolu...a ked nie, tak podpory stacia aj ked pojdu 1-3 hod....ked budeme napr vsetci na styroch ostrovoch, tak preberat budem musiet ist 8 a viac hod s OL
 

DeletedUser3606

Hosť
ale zozaciatku je najlepsie na ostrove byt lebo ked na teba zautocia a si na inom ostrove tak ti ostatny pomoct nemozu lebo prepravky sa nerobia hned
 

DeletedUser

Hosť
dalsia vec je, ze urcite nebude na skodu mat pod absolutnou kontrolou nejaku oblast, ci uz zo zaciatku, alebo aj po case.
 

DeletedUser3947

Hosť
ale zozaciatku je najlepsie na ostrove byt lebo ked na teba zautocia a si na inom ostrove tak ti ostatny pomoct nemozu lebo prepravky sa nerobia hned

-zo zaciatku, ked si aktivny, tak ti staci aj domoobrana...a pozdejsie uz hraci hadam maju lode....ale nwm...to si myslim ja...no prisposobim sa....ale osobne chcem byt na ostrove s 1-2 spojencami, aby som mal koho aj farmit :D
 
Hore