= imperium =

  • Zakladateľ témy DeletedUser661
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
môžeš napísať aj mňa (ak ti to nevadí), písal som už aj Tomyas - ovi a neviem či ti napísal
 

DeletedUser

Hosť
ja sa hlasim na utocnika, napisal by som ss ale jankomur ma plnu schranku :D
 

DeletedUser1350

Hosť
lachyman skus sa drzat svojho hesla a citaj minimalne zoznam hracou buducej ally zdravi mlhos kulturna uroven 170 vitaz sveta Gamma
 

DeletedUser3606

Hosť
mlhos prestan tu pisat do temy lebo ty sem nepatríš a neviem že ako si mohol mat taku uroven (este si to pozrem)ked mas take blbe navrhy-vid na forum navrhy a napady
 

DeletedUser1350

Hosť
takže tu máme zatiaľ zoznam hráčov ktorý budeme v =IMPERIUM= prosím hláste sa

lachyman
Tomyas
jankomur
andy554
mauricius
patrícius1(HC136)
marmar21
drakensang-dso
mlhos
vodice(Waserman)
Chors
-Blizzard-
nagas
bari123456789

preco tvrdis ze sem nepatrim? :-D
 

DeletedUser661

Hosť
lebo ta asi vyhodim hadas sa tu zo vsetkymi
jankomur kludnejšie, nikto tu nikoho vyhadzovať nebude. Slušne povedané ešte na takéto veci oprávnený nie si, a ani nebudeš nikdy v IMPERIU môcť rozhodovať sám. To je zákon IMPERIA, spoločne sme do toho vošli, spoločne vyjdeme. Žiadne bojkotovanie.
 

DeletedUser

Hosť
mohol by som sa pridat? ja by som bol taky mix. aj utok aj obrana
 

DeletedUser3008

Hosť
urob novy aktualny zoznam nech vieme kolko nas uz je v spojenectve!!!
 

DeletedUser3606

Hosť
lachyman
Tomyas
jankomur
andy554
mauricius
patrícius1(HC136)
marmar21
drakensang-dso
mlhos
vodice(Waserman)
Chors
-Blizzard-
nagas
bari123456789
Pali-SVK
sasamusak
99matus999
Derenos
ubiko
SP333D
tomasmi
cazzador
sroach
majorhaluska
JustPerfect

dufam ze su vsetci ze som nezabudol

jankomur kludnejšie, nikto tu nikoho vyhadzovať nebude. Slušne povedané ešte na takéto veci oprávnený nie si, a ani nebudeš nikdy v IMPERIU môcť rozhodovať sám. To je zákon IMPERIA, spoločne sme do toho vošli, spoločne vyjdeme. Žiadne bojkotovanie.

Tomyas ja viem len sa mi vôbec nepáči že by som mal byť s takýmto hráčom v spojenectve...:mad:

mlhosi promin
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser661

Hosť
Ako vidím je náš slušne.

To jankomur: Dakujem za zoznam.

TO all - Teším sa :) Myslím, že toto tu ešte nebolo :)
 

DeletedUser1350

Hosť
jankomur nic sa nestalo ved som pisal ze som stary a ufrflany zvykajte si :-D to co som napisal do navrhov bol iba navrh iny ziaden nemali ale moj ich iritoval z nejakeho dovodu :-D ,SP333D , chors , cazzador a tomasmi su vynikajuci hraci poznam ich z gammy
 

DeletedUser

Hosť
prosím ťa Tomyas mohol by si najneskôr zajtra ráno napísať presne čas a stranu? Stačí len čas strana je asi jasná
 

DeletedUser

Hosť
ja viem že to ešte nikde nie je ale ráno by to tam už mohlo byť lebo keď polovica začne o 12:00 a ostatný o 4 hodiny tak môžme vytvoriť 3 spojenectvá (ak ráno nemáš čas, ja, ale myslím si že aj hocikto iný koho tým poveríš to sem môže napísať podľa tvojich inštrukcií)
 
Hore