= imperium =

  • Zakladateľ témy DeletedUser661
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Podľa rýchlosti tri my vychádza, že dobytie potrvá 8 hodín, to nie je zlé, nebavilo ma čakať 24 hodín na mesto, ako to bolo na Alfe
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj,

chtel jsem se zeptat jestli máte ještě na Kappě místo v alianci Imperium.

rád bych se stal Vaším členem, grepolis s přestávkami hraji sice teprve cca 2-3 roky a netvrdím že mám zkušeností jako ty, ale jsem spolupracujícím a komunikativním hráčem.

Mé dosavadní "úspěchy" pocházejí spíše z cz serverů, zejména z Kappy, kde jsem mel cca 22 mest, ale bohužel kvůli prroblémům s internetem jsem byl donucen přestat :/

Zde mě zaujalo tvé vlakno na foru týkajici se teto aliance a rad bych stal po vašem boku :)

Pokud budou jakékoliv otázky, rád odpovím.

S pozdravem

s04zampach

(Původně melo být posláno zakladateli formou PM, ale bohužel je plná schránka :/)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
No čítam aj WIKI, aj fóra, tak sa na mňa niečo prilepilo a malú násobilku tiež ešte viem z hlavy...:)

Inak hore vyššie je pekný, nevídaný tak často príspevok s pekne napísanou žiadosťou o členstvo.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser661

Hosť
Schranka vyprazdnena :D Som si nevšimol.

To Chors: Ano suhlasim

To s04zampach: Budem rád ak sa k nám pridáš :)
 

DeletedUser

Hosť
tak rýchle nech začne :D na Iote sa už nudím vojska mam mimo mesta...stavebne príkazy plne...:)
 

DeletedUser3606

Hosť
Ahoj,

chtel jsem se zeptat jestli máte ještě na Kappě místo v alianci Inperium.

rád bych se stal Vaším členem, grepolis s přestávkami hraji sice teprve cca 2-3 roky a netvrdím že mám zkušeností jako ty, ale jsem spolupracujícím a komunikativním hráčem.

Mé dosavadní "úspěchy" pocházejí spíše z cz serverů, zejména z Kappy, kde jsem mel cca 22 mest, ale bohužel kvůli prroblémům s internetem jsem byl donucen přestat :/

Zde mě zaujalo tvé vlakno na foru týkajici se teto aliance a rad bych stal po vašem boku :)

Pokud budou jakékoliv otázky, rád odpovím.

S pozdravem

s04zampach

(Původně melo být posláno zakladateli formou PM, ale bohužel je plná schránka :/)

Teba poznám že si mi písal správu o aliancii Styx na ceskom svete?
 
Hore