Hostinec u Mauriho

DeletedUser1618

Hosť
Dobrý večer :) No zas na fajront som tu ale to už som si zvykla a aj vy tuším :D
 

DeletedUser

Hosť
Každý sa pripravuje na ďalší deň..Alebo sa skrývajú pred teroristýckymi útokmi :D V Moskve sa už niečo začalo :)
 

DeletedUser72

Hosť
Ahojky Grepáčci :)
Leze na mne (nebo spíš jsem se ještě nezbavila) pochmurné, nerudné a nešťastné nálady, kňuk...

Nevím co s takovým nicotným a bezvýznamným životem :¨(
:connie:
 

DeletedUser

Hosť
a slniecko prislo skus ist ockovat deti do afriky celkom fajn vyplneny zivot co ty na to hm

dobre ranko hura na grep :D nech to svisti este hudbu sluchatka a ideme:connie:
 

DeletedUser72

Hosť
áhooooj :D

Očkovat děti v Africe ??? :eek:
A proč ? Jen vám tu zbytečně vydejchávaj vzduch, jako třeba já...

Kdybys napsal - jeď střílet děti do Afriky, bo to do budoucna pomůže nám ostatním, tak bych asi vyrazila hned s první vlnou, hehe....

Ale tak jedině, že bych jim očkovala malárii nebo píchala větší množství morfia, aby se chudáčci tolik netrápili...
 

DeletedUser

Hosť
ale no slniecko tolko optimizmu hned rano :D vstavat a cvicit aj ja musim rano cvicit vzdy vstanem od kompu a hodim si kliky a podobne a hned je rano lepsie :):connie:
 

DeletedUser

Hosť
:sledge:
práve som zistil,že mám viac príspevkov ako pravidelný "spammeři" v starom hostinci... :D
juhú,ale moja radosť dlho trvať nebude,to viem už teraz :connie:
 

DeletedUser

Hosť
no prispevky ono sa este uvidi ako sa to cele doriesi cize tolko treba dat chlapcom cas na vyriesenie problemu co sa stalo zo starym hostincom :) no ranne festy odklikane spokojny som jedna akcia nam pekne vysla dalsie su na ceste :)
 

DeletedUser72

Hosť
Dobré poledne :)

no šak Skipi to jsem ještě otimisticky naladěná.
Kdyby neeéé, tak ze mne vypadne ještě něco horšího ...

Ach jo. Hnusnej život.
 

DeletedUser72

Hosť
Lancelot - dík. Dokážeš potěšit :)
Mimochodem co rande s Dominikou ??
 

DeletedUser

Hosť
neviem o čom ste tu kecali, tak som len sobíkov dal :)
nejako to padlo, keďže je vydatá...
 

DeletedUser

Hosť
Lanci ja ti nájdem ženum takú vychodňarečku poriadnu .. :) Samozrejme nepije, nefajčí, je milá pekná a slušne vychovaná .. Máš ešte nejaké požiadavky na dievča ??
 

DeletedUser

Hosť
tu sa uz aj zeny dohadzuju no toto a este k tomu vychodniarky :D no toto a ja tu akurat niesom na fore :D
 

DeletedUser

Hosť
No kamarát, mal si možnosť s ňou hovoriť keď si mi volal, tak určite vieš že spĺňa možno jednu vec a to je to že nefajčí .. :D a aj to len .. no dobre to už ideme do detailov :D Teda s tých prvých dvoch :D výzorovo celkom ujde
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nejak málo příspěvků za dva dny, my na Silvestra za cca 5 hodin napsali víc než 500. Lotoska by mohla vyprávět :D
 
Hore