Hostinec u Mauriho

DeletedUser

Hosť
hmm aj ja som zvedavý... asi odišla ako moje príspevky na CZ fóre... :D
 

DeletedUser

Hosť
dnes sa upravovalo forum asi je to preto treba sa spytat sefa :) co sa stalo
 

DeletedUser72

Hosť
Heeej, šéfííík !! :)))))
Vrať to prosím do původního stavu ! :D

A já si troufnu říci, čím to je - ono totiž to nepočítání vyspamovaných příspěvků není docela možné, pokud se pro celej topic neudělá novej thread, kde se nebudou příspěvky už připočítávat :)

Ale beztak je to kvůli vám, spameři :D
 

DeletedUser

Hosť
ale veď hostinec bol presunutý do novej sekcie hostinec u mauriho...
no takže to nie je moja vina... j sa medzi spamerov nepočítam... :)

:connie:
 

DeletedUser72

Hosť
No má vina to také není - jsem všechno možný, jenom spamer néééé :D
 

DeletedUser72

Hosť
Prej hnusnej zlej rejpavej a všude zabanovanej lotos, fňuuuúúúk :connie:
 

DeletedUser

Hosť
neber si to tak... :)
hmm to vieš proste si Ťa vyhliadli a potom hladali zámienky na BAN...

//a nemyslím si že si zlá...

:connie:
 

DeletedUser72

Hosť
Děkuji, ale jsem již přesvědčena o opaku.
Mám již averzi na "barevný" - ať to byli moji kamarádi nebo ne. Bylo mi jedno, kdo moji zlobu kvůli tomu odnese... Viděla jsem jen to, jak mi kdosi ukřivdil (kupodivu dodnes nevidím ani nic jiného)....

Vlastně je to jedno - na DK se v životě nepodívám a na má další oblíbená fora také ne. Teď musím žít tady ve vyhnanství a utápět se ve věčné lítosti a slzách :(
 

DeletedUser

Hosť
Když se podíváte na seznam členů, podle počtu příspěvků tak snadno zjistíte důvod dočasné deaktivace hostince. Došlo k chybě, nějaký bug či co, pokusím se o rychlou opravu. Ovšem starý hostinec bude zřejmě zrušen, bude založen nový. Omlouvám se...:(
 

DeletedUser1618

Hosť
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee >D Do kelu, ja som tam spoznala takého super človeka.. :) Sa budem žalovať :D
 

DeletedUser

Hosť
Čo to mohlo byť za človeka??? Na mňa sa ohľadom spamu moc nedívajte...ja vediem len slušné debaty na úrovni a z hlbokým zmyslom :) Inak akože jaký erotický názov Hospoda u Mourka...vrrrr :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser72

Hosť
Foxnosi, protože mi z hlavy vypadl původní název a protože jsem nechtěla dostat kartu za pojmenování třeba Knajpa U dutých lebek, tak jsem to pojmenovala takto - název si klidně změňte, bo prej zdrobňování nicků příslušníků týmu, je taky na kartu (aspoň jsem to někde četla, tak promiň Mauricie)

:connie:
 

DeletedUser

Hosť
To ja len tak :) názov je dobrý :D až teraz mi doplo, že veď to Mauri nezakladal :D
 

DeletedUser

Hosť
Prvýkrát som si prečítal všetky príspevky v Hostinci (nestáva sa to často) :D
Ale veď za tým starým nemusíte smútiť v tomto si tiež určite zvyknete :)
 

DeletedUser72

Hosť
Mně je to jedno - já si zvykám rychle, ale pak o to hůř se zbavuji právě této fixace.
Jinak se skoro všude cejtím zrovna jako u mne doma na Bannana Islandu :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
to bola zradáááááááááááááááááá, podpálili nám hostinéééééééééééééééééc!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Hosť
No ano, hrozná zrada:) Odchytil sem na FB Innogames manažerku tak se snad zase vše brzy vrátí do normálu :-D
 
Hore