Hostinec u Mauriho

DeletedUser

Hosť
hm taký titul je? :D
aj ja chcem :) :firework:
hmm a tu je dovolené písať si len dvaja užívatelia?

:connie:
 

DeletedUser

Hosť
no chalani ale predsa len by ste mohli kecat aspon o niecom pretoze to co som si precital nemalo ziaden vyznam ale absolutny :) takze tak no idem ja obehat grepolis a aj 2.0 nech nieco stihnem a v telke house :)
 

DeletedUser

Hosť
král bety došiel...
skipi aspoň sme si dačo popísali lebo u nich nemôžeme... :(

:connie:
 

DeletedUser

Hosť
sak ja to neberiem chalani ale ten rozhovor nudil aj mna a to precitam vsetko co ma pismenka :D to bola len poznamka sak co uz no hej hej na bete musim makat teraz na festakoch a dorabam vojska v mestach esteze mam trochu dobru pamet:connie:
 

DeletedUser

Hosť
Nonic, idem zachranit zdochynajuceho Murka :D
cicicicicci eeeeeej a jak uz pekne pradie... sak ja som nejaka cica a s mourkami to viem :D
 

DeletedUser

Hosť
s cim to ty vies hmmm s akymi mourkami :D no toto dobre vediet :)
Nibiru zachran nas
 

DeletedUser

Hosť
Tak sak splechnite co dnes vecer chystate kuratka moje :D
Ja sa chystam uplne ze lahnut a spat, bo som vcera bola od rana do noci vo Viedni a uzivala som mlady zivot :D
snezilo nehorazne tak ziadne pamiatky ale pekne caffeterie a viedenska kavicka so slahackou :D ze nech sa paci :D
 

DeletedUser

Hosť
dnes vecer bude lezat sam v posteli a citat nejaku zaujimavu knihu tak asi 20 minut a potom zaspim :) to je moj vzrusujuci vecer
 

DeletedUser

Hosť
fuuuu sak to nerozdycham :D
to teda je kniha klokan, sak taku som ti v supleti nevidela :D
to mas od Lancelota alebo Sorkana predpokladam?? :D To su taki vychodnare
nemravni :D
 

DeletedUser

Hosť
ty si mi prehladavala suflik hmmmm :) v mojom sufliku pri postely je lano a vedla nocneho stolika su dve tonfy :D
 

DeletedUser

Hosť
ty si mi prehladavala suflik hmmmm :) v mojom sufliku pri postely je lano a vedla nocneho stolika su dve tonfy :D

prestan vsak odhalujes nase sukromie :D
to lano si mi zobral ked sa mi na balkone pri tom fujaku strhlo aj s pradlom a odvtedy uz nemam kludneho spania :D
A co to mas v tej krabicke co mi nechces dovolit pozriet?? :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
teraz v ktorej krabicke hmmm pockaj ty myslis tu jaaaaj tak to nebud zvedava to nepoviem co tam je :D odkedy som ti zobral snuru nemas kludneho spania :D
 

DeletedUser

Hosť
co tam po spani ale tie zapastia..
nooo idem off bo tu skrecia male klokany, tiez by si mi mohol niekedy pomoct :D
 

DeletedUser

Hosť
hej zena niekto musi aj hrat grepolis hej :D sak bez ja velky klokan tu budem teda skrecat sam ked tak :D mozno sa niekto prida je tu kopa farebnych mien asi sa pracuje na tom fore ja este trocha rabujem takze nieco uz budem konat
 

DeletedUser1769

Hosť
vidim skipi ze v noci obaja mame radi bezpecnost :D vybava moja v noci na nocnej skrinke: baterka, G20 s taktickym svetlom, teleskop a maceta :D
 

DeletedUser

Hosť
no petern hm moju izbu keby niekto vydel neviem neviem a macetu mam tiez kukla je v skrinke a podobne no ale dalej by som to uz nemal rozmazavat ale mam velmi rad chladne zbrane a spanok taky akonahle pocujem v dome nieco co tam neptri som hore aj ked je to uplne dole cize pocujem aj cez dve poschodia :D som trosku slahnuty v tomto
 

DeletedUser1769

Hosť
no petern hm moju izbu keby niekto vydel neviem neviem a macetu mam tiez kukla je v skrinke a podobne no ale dalej by som to uz nemal rozmazavat ale mam velmi rad chladne zbrane a spanok taky akonahle pocujem v dome nieco co tam neptri som hore aj ked je to uplne dole cize pocujem aj cez dve poschodia :D som trosku slahnuty v tomto

Tiez mam rad chladne ;) Gerber, Spyderco, Ontario, Busse, SOG, Cold Steel, Chris Reeve a Kizlyar mam uz doma ;)
 
Hore