Hostinec u Mauriho

DeletedUser72

Hosť
Beztak si to na nás jen tak vyzkoušel, zda se bez klafárny obejdeme :D - sto schválně rozbil !!! :D :D :D
No bude půlnoc, doufám že se ta slečna z Inna ještě do půlnoci uvolní, abychom si mohli popřát dobrou noc již ve svým :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
ja mám taký návrh :)
a nechcete ma s tou slečnou manažérkou zoznámiť? :)
 

DeletedUser72

Hosť
Já jsem si nějak říkala, že jsi zbystřil o zmínce o "manažerce", hehe :D :D :D
Jen pro info - nejmenuje se ta slečna náhodou Dominika ? :)
 

DeletedUser

Hosť
ta čo narobíš :D to bude nejaký pud asi :D
ale ľudia, však ja som zlatý, slušný chalan, každému rád pomôžem, proste to naj, tak ako? :) bude zoznamko?

EDIT:
Dominika? len to nie, ja mám slabosť na Dominiky, a to teraz myslím akože smrteľne vážne...
 

DeletedUser

Hosť
Možná, až se tu objeví pod nickem admin nebo innogames, můžeš jí zkusit napsat. :D

Kvítečku, je to domča.
 

DeletedUser72

Hosť
Lanci - tak tady s tou by jsi si rozuměl možná i ve vlastní řeči a nemusel by jsi nic nahánět v překladači :D
Je to totiž polka ;)
Uf, ale máš co dělat - uháněj se o ní i jiní "kaňouři" :D Jejku to zas bude permaaaaá :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak to mi dajte prosím vedieť keď tu bude. Ja som ešte taký nezrelý sopliak tu na fóre, však mám hodnosť Legionár len, kým dobehnem Mauriciusa, aby som mal Administrátor, to potrvá...

Dominika
s12599.gif
 

DeletedUser72

Hosť
Sorry za spam, ale já už nemůůůůůůžuuuuúúúúú ,heheheh
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

teda Lanci - takhle mě o půlnoci rozsekat, to se ještě snad nikomu nepovedlo :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Sorry za spam, ale já už nemůůůůůůžuuuuúúúúú ,heheheh
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

a z čoho nemôžeš prosím ťa? :)

ja keď som bol naposledy v Poľsku, tak mi do oka padla jedna taká zlatá slečna a nakoniec som zistil že je tiež z okolia Popradu ako ja... takže som zvedavý na tú Vašu Dominiku, či sa našim Slovenkám vyrovná :)

My heart is your Dominika
s12279.gif
 

DeletedUser72

Hosť
Mauricie, tak je to jasné - vyřiď ji, že tu má obrovskou fanouškovskou základnu a ať nám přijde spravit co nejrychleji forum :D
A přitom má neprodleně kontaktovat zde přítomného a netrpělivého sira Lancelota, který stojí o bližší seznámení čtvrtého druhu :D :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Neviem ako Vy, ale ja to už cítim, to puto medzi mnou a Dominikou :)
Teraz mi na Grepolise prišlo znamenie:

Útočník dňa
Dňa 24.1.2011 si porazil ako útočník v tomto svete najviac jednotiek!


A to som rozbil len jedno celé mesto. Takže je jasné, že v tom má prsty moja hviezdička Dominika. Tak som sa snažil, celé týždne získať zas toto ocenenie, a práve dnes, kedy som zazrel jej božské meno, padlo mi to rovno do lona. Moje srdce plesá a bude ešte viac, keď aj to Dominikine sa rozhorí takou túžbou ako to moje. Nie je nič krajšie, ako opätované city.

s12495.gif
 

DeletedUser72

Hosť
Hehe, sem zvědavá, jak dlouho ti to ocenění vydrží :D

Jinak viď že až si řeknete
19.gif
tak pozveš Kvítečka na veselku, která bude tady na foru ??? :D

Á přeji vám pochopitelně hodně
smiles88521.gif
 

DeletedUser72

Hosť
Copak ona nebude svatba s Dominkou ??? :)
Já si hned říkala, jak na to bude reagovat Nibiru, když ji takhle pálíš za Dominikou :D
 

DeletedUser

Hosť
po prvé, Nibiru som vymenil Skipimu, to nie je moja starosť a po druhé, s Dominikou sa musím ešte zoznámiť :) potom uvidíme, neviem ani koľko má rôčkov :)

ale pre dnes už končím, idem do ríše snov a fantázií :)

papa brú noc všetkým :)
 

DeletedUser72

Hosť
Též přeji dobrou noc ;)
A přeji sladké sny o Dominice ! :D

Raději půjdu také, ať tu nemusí Mauricius hlídkovat do rána :D
 

DeletedUser

Hosť
Taze teraz mam chodit tu na poldeci ?? Och uz len dva kapitoly .. a viem 5 tem zo siedmich .. :D potom este dve temy .. skladane z troch kapitol dohromady .. :((((( och jaky som ja perfektny vysokoskolak .. Preco ostatny maju porobene skusky uz len Sorky na poslednu chvilu ide? :D Odpoved je jasne, lebo cele skuskove prechlastal :D
 

DeletedUser

Hosť
hej lanci takuto protekciu si si vybavil hmmm domca z innogames jedinu dominiku co poznam sa prednedavnom vidala za turka :D ma divne napady :D takze bug no toto niekto nam pokazil hostinec nas milovany ach jaj podme ho najst a vysvetlit si to s nim

ale ono sa to da doporiadku a bude zase fajn
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore