Grepolis - externé nástroje, downloady, odkazy

DeletedUser3213

Hosť
Poznáte niekto nejakú stránku kde napišem meno hráča a ukáže mi jeho archív ? čo bolo pred niekoľkými rokmi že aký mal úspech a podobné veci ?
 

DeletedUser3213

Hosť
Ano o tej stránke viem ale nieje tam nikde archív (alebo ho aspon neviem najsť)
Myslel som to tak že ked nejaký hrač nahral 40 dedín a potom vymazal učet a či je taká stránka kde si overím toho hráča že hral pod tým menom a nahral čo hovorí

Ako je na DK v TW-STATS keď zadáte niejaké meno tam vám pod tým nabehne archív hráča
1zyzs5c.jpg


A chcel by som vedieť či aj tu , je niečo podobne ?
 

DeletedUser

Hosť
presiel som externe stranky ale historiu grepu pokial niekto zrusil ucet som nenasiel takze asi nie treba asi len verit alebo sa popytat ludi na serveri kde akoze hral
 

DeletedUser

Hosť
1. Grafické znázornenie je tak výstižné, že žiadna tabuľka s číslami ho neprekoná, takže THUMB UP za nápad.
2. Môj prvý pohľad padol na obranu lodí, no ak sa nemýlim, tak biréma(160) a triréma(250), nie je to dajako zle?
Na každom svete to je inak..? ak nie, potom treba opraviť.
 

DeletedUser

Hosť
a co je an tej obrane zle
Presne to čo som napísal- v grafe je vynesené, že obrana birém je väčšia ako obrana trirém.
Však biréma má obranu 160 a triréma, má obranu 250. ( za predpokladu, že na všetkých svetoch sú tieto hodnoty rovnaké ).
"to" je zle a bohvie čo ešte. Každý by si mal sám spraviť taký prehľad a nespoliehať sa na takéto mätúce príspevky.
 

DeletedUser

Hosť
ako pise luck stale nechapem :D co je an tom zle birema mam vacsiu obranu ako trirema :)
 

DeletedUser

Hosť
Áno má, ale v prepočítaní na jednotku. Ospravedlňujem sa, neprečítal som si celý text v popise dôsledne.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore