Grepolis - externé nástroje, downloady, odkazy

DeletedUser

Hosť
Nehra niekto na serveri s rychlostou 1, na ktorom uz je Hades? Potreboval by som vediet rychlost a dobu treningu jeho jednotiek v kasarni s urovnou jedna.

Do tabuliek som len tak napisal ze sa trenuju 10 hodin.
Screenshot, ktory mal Ares s velmi rychleho serveru ani neviem aku mal kasarnu, tak keby som to ma preratat nanormalnu rychlost tak by to bolo zaokruhlene az az.
 

DeletedUser

Hosť
Grepolis pack 2.0 napísal/-a:
Nové dobyté mesto nemá žiadneho boha.

Zaujimave je ze som dobil mesto v ktorom som mal hned Dia.

Množstvo domobrany sa zvyšuje len do úrovne farmy 25.

Diky wolfy, toto som vobec nevedel. Pomocnik je v grepolisu na velke makove ale aspon pride na forum viac hracov ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Hihihi! :D
V tych tabulkach je chyba. :D
Pri Transporte B su nasobitele spatne. :D
 

DeletedUser

Hosť
A co!? :D Pre mna je to uzitocny odkaz. :D Nemusim sa kvoli tomu prihlasovat a babrat v rebricku. :D

Pozrite co som nasiel. Toto by sa mohlo hracom hodit. Pozrite si to. Vyzera to dobre.
http://grepoplanner.ath.cx/Planner.aspx

EDIT:
Pardon. Ale nie je tam ziadny slovensky server. :D Ale pozriet si to mozete. ;)
 

DeletedUser

Hosť
Vytvořil jsem si pro CZ verzi tuto tabulku. Jestli chceš můžeš si to tam dát také:) Ale napiš tam: Autor: Fulmar

Tabulka všech jednotek:
obr662488_TabulkaJednotek.jpg
 

DeletedUser

Hosť
Dikes, ale netreba. Toto tam uz mam. ;)

Kedy si opravis svoju stranku? Ked chces tak pod na Skype, poviem ti co mas zle.
 

DeletedUser

Hosť
Tvl wolfy ty sa nezdáš, aké šintrisko sa to z teba vykabátilo :D :D :D Tá tabuĺka je fakt bohovská, dosť mi pomohli aj linky, patrí ti veľká vďaka
 

DeletedUser

Hosť
Jjjj. :D Som rad ze sa niekomu paci. Pockaj ked uvidis dalsiu tabulku: GP 2.1. To sa neudrzis. :D
Ak by sa niekto pytal ze kedy vyjde, tak to bude niekedy v lete. Najneskor na zaciatku skolskeho roka. :D
 

DeletedUser

Hosť
Jaj nerobte mi to, lebo sa neudržím, som totižto nedočkavý...:D
 

DeletedUser1810

Hosť
Wolfy, tak veľa šťastia :) ako to zatiaľ vyzerá? Už si s tou GP 2,1 aspoň začal? :D
 

DeletedUser

Hosť
Zatial som pracoval len na vzhlade. Ani ten nemam, neviem trfit vhodne farby. :D
Okrem toho som nerobil este nic. Mam vela roboty s wiki.
 

DeletedUser1810

Hosť
Aha, takže sa to presúva na druhé leto? :D Či jako? :) nemôžem ti s niečím pomôcť?
 

DeletedUser3213

Hosť
Ahoj, privital by som tu nejaké návody

Témou by bola : obrana, útok

V obsah útoku a obrany by bol : utočné lode, pozemné utočne jednotky
obranné lode, obranne pozemné jednotky

jednalo by sa aké zloženie je na morí dobré a zlé proti niečomu , že aké upresnujete jednotky

narp : 400 vrhačov z praku a 300 hoplitov stavaj do utoku
a do obrany staviam 40.......

Bol to len príklad takže neberte to važne

Takžem by som chcel návody (lebo som začiatočník) že : zloženie útoku na mori, a na zemi a zloženie obrany na mori, a zemi ...

Podla toho ktoré je z vás najlepšie
 

DeletedUser

Hosť
V tejto teme sa diskutuje o externych nastrojoch a odkazoch.

Temu o vhodnych utocnych / obrannych jednotkach a o vhodnych formaciech mozes zalozit ked chces. ;)


PS:
Dalsie tabulky ukazem asi niekedy po vianociach. :)
 
Hore