Grepolis - externé nástroje, downloady, odkazy

DeletedUser

Hosť
A je to!
Prve 2 stranky su hotove. Mozete si ich stiahnut v prvom prispevku tejto temy.
Najblizsie planujem doplnit simulator a casovac utokov. Ale tak skoro to nebude.
 

DeletedUser

Hosť
Najblizsie vyuzitelne pomocky ocakavajte najskor v roku 2011.:(

PS:
Zabudol som heslo na server kam som uploadol Grepolis Pack. :D
 

DeletedUser

Hosť
inak dal si si kopec roboty ale neviem kolko ludi si to stiahne a kolko to vobec vyuzije lebo ako pozeram kto chodi na forum a kto chodi sem ale aj tak pochvala :D
 

DeletedUser

Hosť
Zas taka robota to nebola. Len teraz uz nemam cas to robit. Ak mam volny cas tak si radsej oddychnem.

Na novy rok urobim casovac. Aby ste nemuseli tolko ratat tie sekundy. Myslim ze pre takych ktori to vedia hrat, tak im to bude dost uzitocne. Ak si uz samozrejme za ten cas nevytvorili vlastny casovac. :D
 

DeletedUser

Hosť
no casovac ma kazdy co ma balik ofice od windows ale tak to len pomimo ;D ale ked sa ti chce do noveho roka casu dost :D
 

DeletedUser

Hosť
ziaden casovac - kalkulacka, spravis si rozpis a potom uz ozdaj vies pozriet na hodinky a kliknut na [utocit]
 

DeletedUser1463

Hosť
Náhodou mne sa to páči je to dobré priehladne a ma to svoje výhody.
 

DeletedUser19

Hosť
Asi by som to mal dať do diskusie o novej verzii ale viac sa mi to hodí sem.

cerberusk.jpg

Po prepočte na jedného obyvateľa má Cerberus obranné hodnoty 27.5, 10 a 52.5 čím sa do tabuľky od Slaine radí na prvé miesto v obrane. Na útok je nepoužiteľný.

erinys.jpg

Erýnia má v prepočte na jedného obyvateľa strelný útok 22, čo je o 1 horšie ako vrhač z praku. Praky je navyše možné vylepšiť výskumom bojového šíka a hrdinskou mocou, čo na mýtické jednotky neplatí. Využiteľná v útoku by bola teda len v prípade, keby bola schopná lietať (nedokážem to zatiaľ zistiť, pretože v popise jednotky je len nejaký kód).
V obrane má hodnoty 12.5, 12.5 a 16.27 čím sa radí niekde pod lukostrelcov. Ide teda o univerzálnu jednotku, ktorá je však príliš drahá čiže ju využívať asi nebudem.
 

DeletedUser

Hosť
Super!
Mas k tym obrazkom aj link?
Povodne jednotky dufam ze zostali nezmenene.

Kerberus ma slabsiu obranu proti tupym a ziadnu proti ostrym. Aby sa vyrovnal Meduze potrebuje lukostrelcov a bojove vozy. Meduza potebuje sermiarov aby sa dorovnala kerberovi. Sermiara sa da vyrobit lahsie. V obrane sa mi zdaju byt rovnako silni.

Meduza je schopna utoku. Kerberus je lacny.
Podporit sa da iba rovnaky boh. Tam sa mi viac pozdava Atena. Ak je Erynia lietajuca jednotka, tak kerbeus moze podporovat mesto kde sa vyrabaju Erynie.

Tabulku upravim az o ... hoooodne dlho. Ale pustim sa do nej este tento tyzden.

PS:
Nema niekto link na samostatny obrazok meca, luku, kopie, prilby a vsetkch tych ostatnych obrazkoch?
 

DeletedUser1249

Hosť
Asi by som to mal dať do diskusie o novej verzii ale viac sa mi to hodí sem.

cerberusk.jpg

Po prepočte na jedného obyvateľa má Cerberus obranné hodnoty 27.5, 10 a 52.5 čím sa do tabuľky od Slaine radí na prvé miesto v obrane. Na útok je nepoužiteľný.

erinys.jpg

Erýnia má v prepočte na jedného obyvateľa strelný útok 22, čo je o 1 horšie ako vrhač z praku. Praky je navyše možné vylepšiť výskumom bojového šíka a hrdinskou mocou, čo na mýtické jednotky neplatí. Využiteľná v útoku by bola teda len v prípade, keby bola schopná lietať (nedokážem to zatiaľ zistiť, pretože v popise jednotky je len nejaký kód).
V obrane má hodnoty 12.5, 12.5 a 16.27 čím sa radí niekde pod lukostrelcov. Ide teda o univerzálnu jednotku, ktorá je však príliš drahá čiže ju využívať asi nebudem.


peckove aj tabulka od wolfyho vrrrrrrrrrrrr
 

DeletedUser

Hosť
Prave som doplnil Grepolis Pack v 2.0. Ale mi to trvalo. Normalne som zabudol ako sa to tam dava.:D
 
Hore