GREPOLIS 2.0 - Diskusia

DeletedUser

Hosť
ale duso...asi niečo nerobíš správne ;)
a no tie cheaty si dáš do profilu a oni ti budú robiť to čo je v popise ich práce...

prosím povedzte mi na akú svetovú stranu pôjdete, ja nechcem byť medzi tými angličanmi.... a talianmi ako som sa dozvedel z ich fóra... :connie:
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja asi pôjdem na SV ale ešte sa rozhodnem v daný deň :)
 

DeletedUser

Hosť
ale duso...asi niečo nerobíš správne ;)
a no tie cheaty si dáš do profilu a oni ti budú robiť to čo je v popise ich práce...

prosím povedzte mi na akú svetovú stranu pôjdete, ja nechcem byť medzi tými angličanmi.... a talianmi ako som sa dozvedel z ich fóra... :connie:

ja by som s tebou isiel na SV

a k tym cheatom. ten cheat musi byt sam v profile, nic okrem neho?ci?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ale duso...asi niečo nerobíš správne ;)
a no tie cheaty si dáš do profilu a oni ti budú robiť to čo je v popise ich práce...

prosím povedzte mi na akú svetovú stranu pôjdete, ja nechcem byť medzi tými angličanmi.... a talianmi ako som sa dozvedel z ich fóra... :connie:

Cheaty vobec nepouzivam !!
Preco nechces byt medzi talianmi ?
 

DeletedUser

Hosť
ja nemám nič proti talianom ale akože mne sa nechce všetko prekladať cez gogla (google) :connie:
 

DeletedUser

Hosť
Neviem mi nikto povedať presne kedy bude spustený upgrade 2.0 neviem sa dočkať:tree2:
;) :D
 

DeletedUser

Hosť
podľa najnovších zistení vraj do konca roku 2011 :sledge:
 

DeletedUser

Hosť
dik si ma potešil nemá byť niekedy koncom mesiaca :firework:
či....nieviem niekto mi tak hovoril.......ale neverím mu......a preto som sa chcel opýtať vás.... ;) :p:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
no teoreticky, aj keby bol zajtra, tak to spĺňa to čo povedal track12... :)
 

DeletedUser

Hosť
Tohle není téma o cheatech!!! Nebudu to věčně mazat, tak už to tu neřešte nebo začnou lítat karty.
 

DeletedUser

Hosť
jasne maurícius len im daj..hrajem na anglickom grepolise...a dnes mi prišla správa.. po anglicky samozrejme.. že či sa chcem zapojiť do testovania novej verzie na svete 3 tak som im odpísala.. yes of course..
 

DeletedUser

Hosť
hmm čo by ti odpovedali keby si napísala:
áno, veď že prečo asi som sem šla?
 

DeletedUser

Hosť
ešte nie... pôjdem až na 3...
to vieš ako ja som závislák ale nie až taký aby som hral ďalší svet... kolko to už svetov hrám?? 6 svetov grepu..myslím+3 DK.. a 11.1 pôjdem na ďalší... ách no môj prospech dostane zabrať :D
:connie:
 

DeletedUser

Hosť
jáj no vidíš.. ja hrajem Grepolis 2 svety plus anglický, Dk hrajem dva svety, hrajem aj ******, a to je vše..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
mauri, mohol si tam nechať aspoň prvé a posledné písmeno... :)
:connie:
 
Hore