GREPOLIS 2.0 - Diskusia

DeletedUser

Hosť
podla toho co si dal asi dorobia miesto a urobia druhu vlnu lognutia ale neviem lebo tyto hraci uz budu mat dobri naskok cize ktovie
 

DeletedUser

Hosť
ale tu neide o naskok, to mi je fuk ci som prvy v rebricku alebo miliondvestotreti, ale aby som si vyskusal ten novy system, aby som v nom potom vedel lietat...
 

DeletedUser

Hosť
no to mi je jasne mne bude stacit spravy od mojich a budem vediet co a ako
 

DeletedUser

Hosť
Dos som bol prekvapený ako sa rýchlo ľudia prihlásili na svet 3 a že spustili iba 200 viľných miest..Som zvedavý,kedy otvoria ďalšie.
 

DeletedUser

Hosť
no zatial co viem je tam tolko bugov ze nechaju tu 200 hranicu este chvilu ak tak otvoria mozno daslsi svet rovnake parametre akurat vacsi limit hracov
 

DeletedUser

Hosť
prosim precitaj si aspon par prispevkov co su vyssie pretoze je plny bolo to len pre 200 hracov tusim a potom sa uzavrel pravdepodobne bude spusteny bud novy dalsi alebo otvoreny tento este pre viac hracov preto tam nieje
 

DeletedUser

Hosť
Veď ono to bude aj tu zverejnené,že sa niečo bude chystať,veď napr. uverejnili,že na bete nový svet 3 s verziou 2.0..Ale keď je tam veľa chýba,tak to je potom oničom.
 

DeletedUser

Hosť
Kde si myslíte že si prvýkrát vyskúšame Grepolis 2.0
Na Svete 3 alebo tu?:D
 

DeletedUser

Hosť
Tu ? To si ako myslel ? Ja si myslím,že buď na novom svete (čo je asi malá pravdepodobnosť) alebo posledný svet (čiže Delta).
 

DeletedUser

Hosť
Já to myslel tak:

Spřístupní dříve World 3, nebo si to vyzkoušíme až tady
 

DeletedUser1810

Hosť
To je celý zle ten nový grepolis ;( ten nový boh to bol dobrý nápad, ale to je jediné z čím môžem súhlasiť ;(
 

DeletedUser

Hosť
No naschvál som sa prihlásil na tej bete,no ozaj,buď je to nezvyk,alebo mi to celé prostredie v tej hre nesedí..Mám z toho zlý dojem..No,ale my zastaviť nový update nemôžeme.
 

DeletedUser

Hosť
treba si len zvyknut to je vsetko nic viac ja si pomaly zvykam preto som tam aj isiel
 

DeletedUser

Hosť
ale ako pozeram dost ludi teda hracov to tam mysli smrtelne vazne ja si tam len klikam skusam blbosti ale tymto tempom skoncim na kraji mapy :D
 
Hore