GREPOLIS 2.0 - Diskusia

DeletedUser

Hosť
no asi dáko tak.. že si obsadí jeden celý ostrov a keď bude mať dosť suriek tak ten div zvýši o dáku úroveň...
a čo sa stane ak napr. (myslím že tam bolo že max. úroveň divu je 10...) má spojenectvo div na 9 a niekto jedno mesto dobyje?
 

DeletedUser

Hosť
možno... ale to asi nevie ani mauri :) ... všetko vedia iba tí nemci... :(
:connie:
 

DeletedUser

Hosť
Keď vám niekto dobyje mesto na ostrove s divom tak úroveň divu sa zníži o jedna aspoň som mal také info(od skipiho zo zahraničných fór:)) ak je na nule tak dole úplne...(len možno neni to na 100% isté)
 

DeletedUser

Hosť
A ak teda pôjdete na testovaciu betu, na aký smer pôjdete? JZ? SV?, ČI kam?
 

DeletedUser

Hosť
diky moc. ak to nedaju do dneska do 20:00, tak sa tam zaregistrujem az zajtra:(
 

DeletedUser

Hosť
hmm mám to zapnuté tam už hodinu, tak budem naštvatý ak to tam nedajú...

ale tak to je asi bežné pri tak veľkom upgrade...

ále sa to plní na tom beta fóre... :D
taký nápor neprežijú :)

no tak to čo toto... mauri to ako si toto predstavujú? to tie chyby nemohli prísť včera či čo?

:connie:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
to kto si robí srandu?, to je akoze plny world 3 ci kieho pankraca?
Betsy napísal/-a:
The maximum number of players was very quickly reached.

If you were not able to create an account in World 3, I do apologize. Please know that in only a couple more days, it will be open to many more players.
 

DeletedUser

Hosť
Jupo akurát to riešime v hostinci, môže tam byť max 200 hráčov a už je plný ale v hostinci sú screeny čo maťo robil :)
 

DeletedUser

Hosť
myslim ze toto ani nemci necakali ze to pojde takto very quickly
 

DeletedUser

Hosť
videl som screeny v hostinci, vyzera to good, tak clovek je v skole a ked sa o siedmej vrati tak ho caka neuspech, nemcuri to akosi spatne poriesili, ale cosi sa tam pise, ze by to malo byt otvorene pre many more players, tak som zvedavy
 
Hore